Březen 2014

29.3.Kids Choice Awards

31. března 2014 v 19:36 | MišQa |  ap 2014
V sobotu se konalo mé 2.nejoblíbenější předávání cen (1. jsou Teen Choice Awards) Kids Choice Awards. Naše Sel i tento rok vyhrála cenu a to "Neoblíbenější zpěvačka". Moc Sel gratuluju <3. Pak také Sel vyhrála internetové hlasování, kde pochytala 4 body a porazila tak Directioners s 1 bodem a Arianators s fanoušky Justina Timberlakea, kteří neměli žádný bod. Takže jak to napsali - #SelenatorsRuleKCA! :)

Sel bohužel na koberci nebyla, což mě mrzí, protože na něm zatím (kromě roku 2009, kdy ani nebyla na akci osobně a byla přítomna prostřednistvím netu) byla pořád .). Ale nevadí - Sel vypadala dokonale <3. Byla přirozeně nalíčená a měla nádherné vlasy.

Cenu jí předávali Pharrel Williams a Kayley Cuoco, se kterými má i fotku.

Sel má ze zákulisí fotku i s Leou Michele, což je naprosto perfect ♥.

Opět měla nádherný proslov, který jsem vám přeložila:
"Děkuju vám strašně moc. Tohle byl strašně úžasný rok pro mě a můžu říct, že jste ti nejvíc loajální a oddaní lidi v mém životě, protože každý rok v mém životě mi umožňujete dělat to, co miluju. Takže vám moc děkuji. Jste úžasní a toto je pro vás, děkuju."

A teď obecně k KCA. Mrzí mě, že nevyhrálo "Hodně štěstí, Charlie" nejoblíbenější TV show :(. Pak taky mě mrzí, že "Nejoblíbenější TV herečka" nevyhrála Bridgit. Pak jsem také hlasovala pro "Roar" od Katy Perry, ale vyhrála "Story Of ym life" od 1D. S ostatním jsem spokojená, protože vyhráli ti, pro které jsem hlasovala :).

Předávání:
Galerie zde.

Hlediště + zákulisí:
Galerie zde.
imagebam.com

Stars Dance - shoot #8 - HQ

31. března 2014 v 19:15 | MišQa |  ps 2013
Objevily se nádherné fotky ze shootu pro album Satrs Dance a jsou v HQ <3. No, jestli se neobjeví jarní fotky DOL v HQ, tak z jedné z těchto udělám lay, i když jsou ty fotky už starší :).

Galerie zde.
imagebam.com

Slow Down - 100 milionů shlédnutí

31. března 2014 v 19:04 | MišQa |  Čtvrté album
Klip Slow Down už má přes 100 milionů shlédnutí! Moc klipu, Selenators i Sel a všem co se na klipu podíleli, gratuluju <3.

MTV Europe Music Awards 2011 - shoot

31. března 2014 v 19:00 | MišQa |  ps 2011
Objevení těchto fotek mě doopravdy překvapilo. Jsou totiž z roku 2011 a to z předávání cen MTV EMA's, které Sel v roce 2011 moderovala :). Fotky jsou známé, akorát se teď objevily ve větší kvalitě - jsou dokonalé!

Galerie zde.
imagebam.com

Dream Out Loud - jaro 2014 - shoot #8

31. března 2014 v 18:55 | MišQa |  ps 2014
Dneska nejsou novinky, takže je dobře, že jsem si včera něco nechala na dnešek :).
xx
Osmá kolekce jarních fotek DOL a pořád nekvalitní :(. Né, už chci HQ fotky :D. Ale je krásná <3.

28.3.Večeře

30. března 2014 v 20:32 | MišQa |  paparazzi 2014
Pro dnešek poslední článek - novinek je strašně moc a navíc jsme teprve před chvilkou přijeli z oslavy narozenin bábí, takže tak :D. Zítra vše doplním.
xx
Sel v pátek byla s přáteli na večeři. Sel jim něco povídala a je vidět, že to bylo něco hdoně vtipného :).

Galerie zde.
imagebam.com

27.3.Venku

30. března 2014 v 20:27 | MišQa |  paparazzi 2014
Sel ve čtvrtek byla viděna venku, jak si jde pro Colu :).
Měla nádherný outfit, já bych si také vzala podobný :3.

Galerie zde.
imagebam.com

Instagram + osobky - 28.-30.3.

30. března 2014 v 20:21 | MišQa |  selena PERSONAL
Sel se včera zúčastnila Kids Choice Awards, kde vyhrála cenu <3. K tomu asi ale až zítra - více v dalších článcích :).
Objevilo se opět dost osobek :).

Selena:
Yay!! Děkuju KCA, všem dospívajícím a mým fanouškům za hlasování. Šťastná holka. Teď chci sushi. Miluju vás víc, než dokážete pochopit :) ♥.


Lilly + Selena = kamarádky navěky #proudfan #myidol


Jinak by nás ta naše láska nemusela už napínat a prozradit, co to za ten tajný projekt je :D.
tajný projekt


@lillyjcollins

Kamarádi:
Tahle osobka je od Lilly <3.
Miluju tě @selenagomez. Pyšná na tebe a insipovaná. Nemůžu se dočkat toho, co přijde. Po tvém boku. #proudfanrightback...

Tuhle osobku zveřejnila Sammy Droke a odkazuje na čas, kdy ona a Sel byli naposledy v Londýně :).
Ten čas v Londýně... Tolik lásky pro tuhle #lilsis #TBT #missu

A tahle je od Kayley Cuoco, kterou můžete znát ze seriálu "Teorie velkého třesku". Je na ní Sel, Kayley a Pharrel Williams, od kterého můžete znát song "Happy" :).
Gratuluju slečně @selenagomez na jejích #KCA! Zábava s tebou @Pharrel :).

19 milionů followerů

30. března 2014 v 20:02 | MišQa |  selena news
Promiňte za dnešní menší opoždění :).
xx
Sel nedávno dosáhla 19 milionů followerů na Twitteru! Přesněji se mi teď ukazuje, že má 19,1 milionů followerů :). A za chvilku už jich bude 20 milionů <3.

PLL - humor #1

29. března 2014 v 9:53 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Protože obsah knížky dneska fakt nedám, tak mám pro vás video s humorem z PLL :). Snad nevadí, moc se vám omlouvám, ale nemám moc náladu :). Příští týden, ale snad už knížka bude ;).

Kliknutím na animku se dostaneš na video :).

Nejméně oblíbený pár

28. března 2014 v 14:05 | MišQa |  Seriálový projekt - PLL
Mám tu již druhou část nového projektu o seriálu Pretty Little Liars :).
Otázka pro vás: Jaký je váš nejméně oblíbený pár?

Tady to bylo rychlé rozhodování! Absolutně to je Paige s Emily. Emily miluju, ale Paige od srdce nenávidím. A tahle nenávist se ještě prohloubila tím, jak vhodila Hollbrookovi ten papír s tím, že je Ali naživu -.-. Ani nevím jak se tomuto páru přezdívá, myslím Paily nebo tak nějak, ale já fakt nejsem shipper tohoto pru, doopravdy ne. Paige už je mi od pohledu celkem nepříjemná a pak to chování, no potěš :D Navíc si myslím, že je -A a stejně jako s tím Wrenem, my toho nevymluvíte :D.

Let Me In

28. března 2014 v 13:44 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
1x03
Scéna: Hanna po odmítnutí Shana opouští párty.
Hodnocení: Tyhle písničky mc nemusím :/.

Kliknutím na obrázek se dostaneš na písničku.
*fotku k písničce jsem nemohla najít

Closer To You

28. března 2014 v 13:41 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
1x02
Scéna: Aria a Ezra si povídají před Ezrovým bytem.
Hodnocení: Je krásná, pomalá a "správňácká" :D.
Kliknutím na obrázek se dostaneš na písničku.

Just Like Heaven

28. března 2014 v 13:38 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
Protože musím dodělat staré řazení u 1x03, tak teď chvilku písničky budu přidávat postaru :).

1x03
Scéna: Závěrečná scéna. -A si věsí ukradené fotky Mayi a Emily, na které se líbají.
Hodnocní: Písnička se mi moc líbí, je taková uklidnující.
Kliknutím na obrázek se dostaneš na písničku.

26.3.We Day California - proslov

27. března 2014 v 20:35 | MišQa |  ap 2014
A tady máte ten její dokonalý proslov <3. Pověděla tam část svého životního příběhu <3.

"Doufám, že je v pořádku, že jsem využila této příležitosti podělit se s vámi o kousek z mého příběhu. Nejsem aktivista, nezměnila jsem svět nebo vedla kampaň. Jsem tu jenom, abych vám řekla mojí cestu, která vám snad něco ze mě ukáže, protože nemám ráda, jestli myslím vážně tohle nebo jestli je pravda tamto. Nemám ráda upřímnost v rozhovorech a v tisku. Jsem ráda upřímná vám, což jste opravdu všichni. Takže myslím, že se již můžu dostat k jádru věci. Je mi 21 let, moje máma mě měla, když jí bylo 16 a jsem z Grand Prairie v Texasu. Mamka měla 4 práce a absoutně se rozhodla udělat můj život lepším. Pro mě je ona definicí silné ženy a já jí moc miluju, protože ona mě vše naučila. Když jsem byla v Barneym - víte, ten fialový dinosaurus - a bylo mi 7, chtěla jsem být herečkou a chtěla jsem žít můj sen a když mi bylo 11, byla jsem na castingu a tam mi řekli, že nemám na to, abych měla svou vlastní show. A jsem si jistá, že i vám bylo někdy řečeno, že nebudebe mít to, co chcete a nemáte mnoho lidí, co by vás podpořili. Ale i když tyto věci slyšíte, v hloubi duše víte, že to je to, čím chcete být Chcete vytvořit něco dobrého. A to dělá více, než když lidé řkají, že nejste dobří a snaží se vás srazit. A takhle jsem to měla já, ale vždycky tam byla mamka vedle mě. A ona vždy říkala tu nejdůležitější věc - že ve mě věří. Pokud dělm něco, co miluju... měla bych to dělat, protože tomiluju a věřím, že to dokážu. Takže ona mi řekla, ať jdu dál a učila mě nechat kritiky kritiky. Inspitujete mě být lepší. A také bysme měli inspirovat další být lepšími. Jsem obklopená lidmi, kteří by mě údajně měli věst, u některých je to pravda, u některých ne. Tlačí mě. Je to až moc velký tlak. Musíte být sexy, roztomilý, milý, musíte být tyhle všechny věci. Říkají mi co nosit, jak vypadat. co říkat, čím být. AAž donedávna jsem v tom tlaku byla pořád. Ztaratila jsem pohled na to, kdo jsem. Poslouchala jsem názory druhých a snažila jsem se změnit to, kým jsem a myslela jsem, že ti druzí mě pak budou akcepotvat. A nakonec jsem si uvědomila, že ani nevím, kdo jsem. A jediné, co potřebujete vědět je to, že měníte svět. Já svět neměním, vy ten svět měníte a jste úžasní. Prosím, prosím, jen buďte milí a inspirujte lidi. Nejvíc důležitou věcí je, že se učíme věcem, které pak učíme ty druhé. Prosím, zůstaňte věrní sobě. Zůstaňte, jacími jste. Vím, že každému se to oplatí. Každému. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem se nikdy nesnažila změnit své já k lepšímu. Ale naučila jsem se z mých činů. A za všehcny věci, co jsem kdy udělala, jsem na sebe pyšná. Učím se z mých chyb. Chci, abyste věděli, že já vím, co to je... přijít na to, jaké máte kamarády kolem sebe. Takže chci ještě jen říct, že doufám, že každého z vás tímto inspiruji, abyste byli sebou a milovili jste a byli milováni. A děkuji, že jste mě nechali jít sem na stage a říct vám toto, protože to je strašně úžasná věc. Být pyšní na sami sebe. To je skvělé. Moc vám děkuju za tuto příležitost sem jít a sdílet s vámi můj příběh."


26.3.We Day California - fotky

27. března 2014 v 19:48 | MišQa |  ap 2014
Sel byla včera na akci "We Day California". Vypadala nádherně, i když jí nebylo moc dobře, jak sama v zákulisí řekla. Když má takhle stažené vlasy, tak jí tom moc sluší. Její proslov byl doopravdy emotivní a do srdce, proto jsem se rozhodla ho dát do dalšího článkua celý vám ho přeložit :). Takže mějte trpělivost :). Zatím si užijte fotky :).

Galerie zde.
imagebam.com

Novinky od Seleny a Justina

27. března 2014 v 19:36 | MišQa |  selena news
Co nevidět, měla by se oznámit velká novinka ohledně Seleny, to samé i ohledně Justina. Zajímalo by mě, jestli to bude jejich společná novinka nebo každej bude mít jinou :D. No, mám pro každou situaci teorii (když nemám PLL, tak musím teorizovat nad Selenou :D):

Jejich společná:
a) Oficiálně se potvrdí, že jsou spolu - Upřímně doufám, že ne.
b) Potvrzení jejich společné písničky - A to by bylo úžasný.

Jen Selenina novinka:
a) Vydání nového klipu k Undercover.
b) Plánované vydání nového alba.
c) Nový film se Sel.

Všechno by bylo úžasné, tak už se jen třesme, co to bude :). Doufám, že se to zveřejní do 10 hodin :D.

Sundance Film Festival - Portréty #11

27. března 2014 v 19:30 | MišQa |  ps 2014
Opět se objevily nové fotky pro SUndance Film Ffestival, kde měl soukromou premiéru dilm Rudderless :). Více se mi líbí ta první :).

Instagram + osobky - 27.3.

27. března 2014 v 19:24 | MišQa |  selena PERSONAL
Objevilo se docela dost osobek, pár jich je od Sel, pár od jejích přátel. Je vidět, že "Spring Breakers bitches" se sešly <3. Akorát tam chybí Rachel, ale když vidím tyhle moje 3 nejoblíbenější herečky spolu, stačí mi to <3. Ještě kdyby se k nim připařila Nina Dobrev, tak budu nadšená :D.

Sel také přidala jedno video, které najdete tady.

Selena:
Rachel, kde jsi? Shledání s mými velkými sestrami pro život


#Weday - neuvěřitelný čas. Tolik inspirace a podpory.


Kamarádi:
Jednu osobku s holkama přidala i Vanessa :).
Spring break forever bitches. #reunion @AshBenzo @selenagomez

A tady už jsou ostatní osobky :).


KCA - sdílejte

27. března 2014 v 19:11 | MišQa |  selena news
Opět další hlasování pro Selenu na Kids Choice Awards! Už má 3 body! Překonali jsme i Directioners, Selenators ;). Ať je to takhle dál :). Je ot jednoduché. Pokud máte FB, jděte na oficiální FB stránky Kids Choice Awards a jako první článek, tam je sdílení fotek. Najděte si Seleninu a sdílněte jí :). Zatím stále vyhráváme asi o 5 000 sdílnutí před Directioners <3.

Dream Out Loud - jaro 2014 - shoot #7

26. března 2014 v 19:28 | MišQa |  Dream Out Loud
Já nechci nějak remcat, ale už by se mohly objevit kvalitnější fotky -.-. Mám tu už 7.kolekci a zatím pořád v horší kvalitě s úpravami :(. Ale je nádherná <3.

Stars Dance - shoot #7

26. března 2014 v 19:26 | MišQa |  ps 2013
Objevila se nová fotka ze shootu pro album Stars Dance. Je nádherná <3.

Klikni a dostaneš se na plné rozlišení.

Instagram - 26.3.

26. března 2014 v 19:20 | MišQa |  selena PERSONAL
Dnes opět není moc novinek ;).

Sel přidala na Instagram novou fotku. Můžeme vidět část klavíru, což znamená, že nejspíše zkouší na své dnešní vystoupení na We Day California. Také si malovala po ruce :). DIskutovala se o tom, jestli ot není tetování, ale jak je známo, Sel si ráda kreslí po ruce (což já taky), takže bych se tím nějak moc nevzrušovala :).

Instagram - 25.3.

25. března 2014 v 19:10 | MišQa |  selena PERSONAL
Sel dneska opět zaktualizovala svůj Instagram :). Dala na něj tohle osobku a kní připsala "tajný projekt". Zajímalo by mě, co to bylo :'3.

KCA - likes na fotce

25. března 2014 v 19:07 | MišQa |  selena news
Ahojda, tak když jsem viděla, že jsou dneska jen 2 novinky, tak jsem tu ;).
POkud máte Facebook, tak 'lajkněte' tuto fotku, kde se nějak hlasuje na Kids Choice Awards :).


Unfamiliar - Selena & Justin

24. března 2014 v 19:46 | MišQa |  selena news
Zítra tu možná nebudu, píšeme čtvrtletku z přírodopisu a test z dějepisu ve středu. Takže se nelekejte, když se tu nic neobjeví ;).
xx
Na internetu koluje, že Sel nazpívala s Justinem novou písničku s názvem "Unfamiliar". Není to potvrzené, každopádně se objevila malá ukázka nějakého nového songu, kde zpívá Sel! A klidně to může být i písnička s Justinem ;). Takže já se stašně těším, čím nás Sel překvapí :'3.

Kliknutím na anmku se dostaneš na video.

We Day California - promo fotka

24. března 2014 v 19:41 | MišQa |  selena news
Jak už nějaký čas víme, Sel se zúčastní akce "We Day California", kde by měla i vystoupit :). Akce se bude konat již tuto středu! Použili tam fotku ze shootu pro album "When The Sun Goes Down". Já bych použila nějakou novější, ale musím říct, že tehole fotka je nádherná a jedna z mých nejoblíbenějších <3.

Rare fotky #14

24. března 2014 v 19:33 | MišQa |  selena PERSONAL
gObjevila se jedna starší fotka, když Sel byla malý prcek :). Myslím, že ta holka nalevo je Priscilla :).

Behaving Badly - official trailer

23. března 2014 v 19:35 | MišQa |  Feed The Dog
Trailer, který jsme mohli shlédnou nedávno, nebyl uznán jako oficiální. Oficiální se tedy objevil až v pátek :). Je celkově stejný jako ten první, akorát jsou tam nějaké nové scény :'3. Šíleně se těším <3.

Klikni na animku a dostaneš se na video.

22.3.Příjezd + Odjezd z hotelu

23. března 2014 v 19:29 | MišQa |  paparazzi 2014
Sel se včera zastavila v hotelu Sunset Tower Hotel. Můžete si všimnout, že při odjezdu měla jiný outfit :). Více se mi líbil ten, který měla při příjezdu <3.

Galerie zde.
Zapojte se!