Srpen 2014

Time for school + Kontrola affs!

31. srpna 2014 v 18:48 | MišQa |  Diary
Tak už nám to zítra začíná! Začíná škola. Pro mnoho z nás začíná také střední škola a tentokrát jsem jednou z nich i já. Jsem zvědavá, jaké to bude, zítra vám o tom napíšu :). Každopádně dnes nečekejte novinky, píšu si s hodně lidma na FB a chci ještě oběhnout affs a dodívat se na HIMYM :). Takže HODNĚ ŠTĚSTÍ PRVNÍ DEN VE ŠKOLE :). A vkročte pravou nohou ;).
xx
Jinak musím také udělat kontrolu affs :/. Nedělala bych ji, jedna tu byla nedávno, ale mám v affs takovej miš maš, že to ani není možný :/. Takže do komentu mi prosím napište:
1. Přezdívka
2. Blog
3. V jaké skupině chceš být?
4. Koho chceš na ikonku? :)

5x12 - Taking This One To The Grave - recap & teorie

30. srpna 2014 v 9:39 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
Vážně jsem ani nemrkla a už tu je finále letní série PLL! Nemožný, strašně to uteklo :O.

Dojmy:
OMG! OMG! OMG! Ty jo pocitů mám hodně :O. Nemůžu se dočkat prosince na další epizodu, ale prostě... nejlepší epizoda tohle! A taky na konci strašně dojemná a smutná :/.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

Halloweenský speciál bude! Ale jiný než ho známe.

29. srpna 2014 v 13:07 | MišQa |  Pretty Little Liars - info
Ví se o tom, že letos nebude speciální halloweenská epizoda, jak jsme již tři série zvyklí, ale bude místo toho vánoční. Což znamená, že musíme na novou epizodu čekat déle - halloweenská bývá na konci října, vánoční bude až v prosinci! Ale tvůrci pro nás na Halloween přece něco mají. Speciál bude takový, že herci budou mluvit o záhadách v PLL, odpovídat na zvědavé otázky fanoušků (které můžete posílat na Twitter s tagem #PLLHalloween) a o nejšílenějších scénách apod.
Protože určitě ne všichni viděli letní finále a já nechci dělat spoilery jako oficiální PLL stránka, která postuje, kdo umřel hned během vysílání (grr...), upoutávku na tento speciál najdete, když kliknete na celý článek.

Pretty Little Liars - Taking This One To The Grave - songy

29. srpna 2014 v 9:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
The End Of Romance - Daniel Ahearn
Scéna: Začátek epizody. Aria, Ezra, Hanna a Emily jsou před místem činu.
Hodnocení: Nádherná písnička :'(.
Písnička k poslechu zde.

All Our Days - Peter Bradley Adams & Jillian Edwards
Scéna: Paige a Emily se potkají, Paige Emily políbí. Mona narazí na svoji mamku ve škole.
Hodnocení: -
*písnička není k dispozici*

Nothing More - The Alternate Routes feat. Lily Costner
Scéna: Aria a Ezra pečou koláč pro Den díkuvzdání u Montgomeryových. Toby přijde ke Spencer ve své uniformě, Spencer mu dá hodinky.
Hodnocení: Ujde :).
Písnička k poslechu zde.

Sleigh Ride - The Ronettes
Scéna: Emily, Paige, Hanna a Caleb zdobí dům Emily na Vánoce.
Hodnocení: Typická vánoční písnička :).
Písnička k poslechu zde.

What Love Looks Like - Rebecca Roubion
Scéna: Holky jsou v Brew a mluví o Tobyho zranění.
Hodnocení: -
*písnička není k dispozici*

We Gotta Get Out Of This Place - Denmark & Winter
Scéna: Konec epizody. Holky jsou před místem činu. Hholbrook popisuje, jak došlo k vraždě. Alison všechno sleduje. -A vymění Ježíška za panenku Mony.
Hodnocení: Ta písnička je nádherná, ale napořád ji mám spojenou s tou scénou :'(.
Písnička k poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 12.epizodě 5.série seriálu Pretty Little Liars. Bylo to finále letní série.
Nejvíce se mi líbí "We Gotta Get Out Of This Place".

InStyle Magazine - 2012

28. srpna 2014 v 20:51 | MišQa |  ps 2012
Sice tu ještě mám starý shoot pro Adidas NEO z minulého roku a pár fotek z Chelsea Lately finále, ale čeká na mě stahování gifů z 5x12 a začátek 9.série HIMYM :D.
xx
Objevily se dva roky staré fotky, které Sel fotila pro "InStyle" a jsou z roku 2012. Bohužel jsou potagované :/. Ale i tak je Sel na nich nádherná <3.
Fq60tldw Rtqrhwm8 Lgyfca72 Ips4s0sr Krsa5bho 8naxqnwh 0gr50r1j Yduhxjkx Zoxdhxqk Yxo9etkn I8yycxer Bjlrwnkm Z8rte6sl Jhzoovf5 5sx1fkku Pb88e9dl 0vdy7sun Msy9fzzx Yknhh3kn 2dvqaufq Ra91vxgp 9rayv4rz Omacvjaq 7jgkhp5z

26.8.Paparazzi fotky

28. srpna 2014 v 20:44 | MišQa |  paparazzi 2014
Z úterý je od paparazzi více fotek, tak je dám opět do jednoho článku :).

Chick-fil-A
Sel si ráno zajela pro snídani do "Chick-fil-A".
Jzq7or2o Owmkog6g Sckzdrrp Ym6hx2yd

Příjezd do "Chelsea Lately" studia
Odpoledne Sel přijížděla do stufií pořadu Chelsea Lately, kde byla součástí finální show (přidávala jsem včera) společně s dalšími celebritami. Sel se na show připravovala až ve studiích, takže má na sobě jiný outfit. Zakrývala si obličej. Nedivím se jí, chudáci slavní.
P5hclyom Mzfnxssp Dgzudnzx Zwcfdyfu Ogghujnp

Chateau Marmont WeHo
Nevím , jak to Sel všechno stíhala, ale po show "Chelsea Lately" a pokecání s Vanessou ještě zašla do "Chateau Marmont WeHo". Byl tam i Niall Horan z 1D, kterého dnes začala sledovat Sel na Instagramu :).

BtuC1zpKaRlgRBb6Osobky - Justin & Alfredo Flores - 27.8.

28. srpna 2014 v 20:07 | MišQa |  selena PERSONAL
Tak fnále máme my s Katkou i vy ostatní za sebou. Zítra nebo v sobotu čekejte toerie k tomuto dílu :). Chtěla jsem brečet, ale před Kakčou jsem se krotila :DD.
xx
Sel by měla být teď v Kanadě, konktrétněji v Torontu, spolu s Justinem.
Justin na INstagram postnul tyhle dvě osobky. Moc teď už z Jeleny na větvi nejsem, ale už jsem si na ně zvykla :).

A tuhle osobku přidal Alfredo Flores před pr minutami :).

PlL 5x12: Jaké bude?

27. srpna 2014 v 19:52 | MišQa |  Pretty Little Liars - info
Většina jste epizodu už viděla, ale já ještě ne a potřebuji se z toho anpětí vypsat. Zítra se budu poprvé dívat na nový díl PLL s kámoškou, takže mám doopravdy silnou vůli, když čekám do zítra :D. Jako na PLL už jsem se s někým vždycky dívala - zvlášť na první díl jsem se dívala s hodně lidma :D. Ale tenhle díl jsem ještě předtím něviděla, takže nevím, co čekat a už vidím, jak nám s Katkou prsknou emoce :D. Obě jsme do toho zažraný a doufám, že nebudeme bulet :D. Možná i jo :DD. Já se znám - jsem citlivka :D.
Bohužel už vím, kdo zemře. Ano, děkuji ti oficiální stránko PLL! Proč postuješ videa o tom, kdo umřel těsně po odvysílání -.-. No ale říkat to tu nebudu, z toho se vypíšu až v sobotu (možná už v pátek). Každopádně nevím, koho zatknou, tak aspoň něco. A nebudu kazit Kačce překvapení, kdo umře a nechám si to pro sebe :).
To je pro dnešek vše :). Jdu večeřet :D. A pak se konečně dodívám na osmou sérii HIMYM. Dneksa jsem byla u bábí a měla jsem ji s sebou, ale nešla mi na DVD pustit, tak jsem si poslední tři díly stáhla znova :D.
Zítra doženu novinky o Sel, o PLL pravděpodobně nic nepřidám, to až v pátek a sobotu :D.
Papa :).
P.S. A opět vám mc děkuji za včerejši návštěvnost - přes 200 lidí .).

26.8."Chelsea Lately" Finale

27. srpna 2014 v 19:42 | MišQa |  ap 2014
včera byla poslední epizoda poradu "Chelsea Lately". O účasti Sel jsem vám psala už dřív, ale nevěděla jsem, že tam bude i Nessa. Objevily se jen screeny a video :). Na akci byla třeba i Avril Lavigne, Miley Cyrus, Fergie, všimla jsem si i Jennifer Aniston :).
Jen škoda, že Sel a Van nezpívaly taky nějaká sola jako třeba Fergie nebo Avril :).
Možná si vzpomínáte, že minulý rok Sel a Van tuhle show společně navštívily, video najdete tady.Instagram - 26.8.

27. srpna 2014 v 19:28 | MišQa |  selena PERSONAL
Sel přidala na Instagram včera pár osobek. Byla s Vanessou na jedné akci - o té více až za chvíli .).

Miluju jejich přátelství! Když už nám neexistuje Demi + Selena, tak aaspoň že mám ještě Ashley Benson + Selena a Vanessa + Selena :).
#chelseafinale s mojí dušvní sestrou @vanessahudgens :) naladěny dnes večer

Tuhle fotku přidal na Instagram i Justin, ale vzápětí ji smazal. Nechápu proč, stejně ji polovina lidí viděla :D.
Děkuju Jen pro můj Jenniffer Meyer S náhrdelník :) #itgottaangledlikesixtimes (= musí být šestiúhelný) #seventhtimesacharm (= sedmkrát kouzlo) #getit (= mám to)

A tady je fotka z příprav na "Chelsea Lately Show".
Přípravy na Chelsea Lately :)

23.8.Variety and Women in Film Emmy Nominee Celebration

27. srpna 2014 v 19:15 | MišQa
Přidám nějaké články o Sel a pak něco napíšu o PLL :).

Sel v sobotu byla na jedné akci, která byla jakoby taková předakce k MTV Video Music Awards. Sel se bohužel VMA nezúčastnila, ale téhle tzv. pre-akce ano :). Červená jí sluší, ale moc se mi teda ten overal nelíbil :/. Sel, vem si nějaké šaty konečně už :D. Taky mezi fotkami můžete najít fotku s Peyton List, kterou můžete znát z Disney seriálu "Jessie". Já jsem ji poznala právě tam. A navíc jsem zjistila, že hrála i v "Deník malého poseroutky" 2 a 3 :). Filmy jsem viděla, doporučuju - dvojku víc :D. I když ve rojce má Peyton větší prostor :).


PLL 5x12: Koho zatknou?

26. srpna 2014 v 19:49 | MišQa |  Pretty Little Liars - teorie
Na začátek - strašně vám děkuju za včerejší a dnešní návštěvnost <3. Obvykle mám 50-60 lidí za den, ale včera to bylo přes 200 a dnes přes 100 :). Moc vám děkuju :).

Tak teď jdu na tu teorii. Možná si říkáte - má vůbec smysl dělat teorii, když za pár hodin už bude epizoda odvysílaná? Řeknu vám jednu věc - pro mě jo :D. Pak aspoň vidím, jestli jsem měla v nějakých věcech pravdu. Jak jsem teorizovala nad tím Cyrusem, co se "přiznal" k únosu Ali, tak mi jedna možnost vyšla, takže... :D.

Promo mě překvapilo tím, že někoho zatýkají. Podle všeho to bude jedna z lhářek, tak se zaměříme na ně a napíšu vám důvody, proč by mohla být zatknuta právě ona lhářka.

Aria
Proč si Tannerová vybrala zrovna pana Montgomeryho (v minulém díle), aby ho navštívila? Třeba proto, že pro Ariu chystá náramky, které ale rozhodně v modě nejsou. Jak už víme, Tannerová je chytrá hlava. Sice je otravná a já jí říkám Wilden v sukni (i když ona sukně nenosí), ale dělá svou práci tak dobře, že to snad není možný. Já být holkama, tak se před ní roztřesu a řeknu jí celou pravdu. Možná Tannerka našla pravdu o New Yorku a nějak se dopátrala k tomu, že Aria "zabila" Shanu a právě proto jí pošle pod zámek.

Spencer
Sama Spencer v promu říká, že v Mellisině historce je jako spolupachatelka vraždy. S předpokladem, že Mellisa říká pravdu (podle mě jo, takhle emotivně by to nezahrála, věřím jí), Spencer v tom příběhu vypadá jako vinná tím, že by mohla praštit oběť lopatou (což neudělala - asi). Alison ji pak poslala zpátky a Spencer po zbytek noci už nikde nějak moc necourala, ale to Tannerka neví a klidně si to může spojit jinak, přímo to skoro bije do očí. Ani bych se nedivila, kdyby se dostala k tomu videu od mellisy a spojila si to a Spencer by rázem byla ve vězení.

Emily
Nevím, jak by se tahle nevinná holka mohla dostat do vězení. Co jsou její hříchy? Že se podívala ve složce Noela Kahna na kod od jeho skříňky? Že věřila Alison? Že se rozešla s Paige, ale chce ji zpátky? Že si objednala kafe se šlehačkou? Ne, Emily je nevinná, nemůžu si vzpomenou na nic, co by udělala tak hrozného (až na to, že podpořila Alisoninu historku před policií).

Hanna
Hanna je to samé co Emily. Nechce se mi to opakovat znova, prostě si nějak nevzpomínám, čím by se zrovna Hanna provinila :D.

Všchny čtyři lhářky
ANo, tohle je trochu praštěné, ale možné to je. Holky tajily policii pravdu a předstíraly, že Alisonina historka je pravdivá. I tohle bych řekla je trestný čin, i když v Rosewoodu tají něco každý. Ale Tannerka má na holky spadeno, klidně je může odpinknout do vězení jako baseballový míček.

Alison
Tady tu osobu, které nemůžu přijít na jméno, bych za mřížemi viděla nejraději. To ona tohle všechno začala, takže si to celkem i zaslouží. Ale je to taková bitch, že ta za mřížemi sedět nebude, protože je to prostě Alison. Důvody "Proč" u Ali vypisovat nebudu - podívejte se na všechny série, v každém díle něco najdete ;).

Mona
Mona nejspíše mezi mrtvými nebude - můžete is přečíst ve včerejší teorií, v části o Moně v editu. Ale co když ona bude tou zatčenou. Alison má na ni docela dost spadeno. Klidně na ni může něco svést - no přece známe Alison DiLaurentisovou.

Behaving Badly - promo

26. srpna 2014 v 19:10 | MišQa |  Feed The Dog
No myslela jsem, že přidám fotky z akce, ale je jich docela dost a já chci napsat tu teorii :). Takže tu mám HQ promo fotku Pro Behaving Badly. Zatím jsem ho neviděla, ale chystám se na to .).

Instagram + osobky - 25.8. + Jelena

26. srpna 2014 v 18:51 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět se dneska můžete těšit na další teorii k finále 5A série PLL. Ale předtím přidám osobky a fotky z akce. Samozřejmě že to není jediné, co je se Sel,a le jak jsem už psala, týden se chci převážně věnovat PLL :).
xx
Sel tančila v autě na "Chandlier" od Siy. Nejlepší ten konec :D. Video nejspíš natáčel Justin, protože Selena byla včera opět s ním - jde to poznat podle oblečení. Níže se můžete podívat na jejich, sice nekvalitní, fotky.

Tuhle Seleninu selfie postla jedna stránka :). Dokonalost :O.

Tuhle fotku přidala Sel na Instagram.


A těmito osobkami si David Deluise zavzpomínal na staré časy Kouzelníků.

Selena tráví tyhle dny se svým staronovým přítelem Justinem :).
Tady byli viděni na benzince.

A tady je fotka ze včera. Sel tam moc není vidět, ale je to ten bílý rukáv, jestli ho vidíte :).

Kdo ve finále zemře?

25. srpna 2014 v 19:52 | MišQa |  Pretty Little Liars - teorie
Zítra Američany čeká finále PLL, pro nás bude spíše až ve čtvrtek s titulkama, tak do té doby můžeme teorizovat.

Podle proma, názvu epizody a popisu má někdo zemřít. Pojďme se podívat, kdo by to mohl být.

Mellisa
Přece jen v PLL platí, že "Ten, kdo něco prozradí, musí být hned zabitý." Vzpomeňme si třeba na Garetta. A taky byla Mellisa v tu noc, kdy Ali zmizela, v jejím pokoji a jak víme, Garett a Ian tam byli taky a kde jsou? Po smrti. Pak tam byla i Jenna, která ale smrti pořád utíká a má štěstí (které ji podle mě za chvilku opustí). Dál i Jason je s tou ncoí spojený a i on měl být už dávno mrtvý. Takže vlastně máme naživu z té noci jen Mellisu, Jasona, Jennu, Cece, samozřejmě Alison a pokud počítám i Spencer, tak i tu. Pana Montgomeryho ale počítat teď fakt nebudu :D. A pokud někdo z těchto osob má zemřít, tak to bude právě Mellisa.
A dlaší věc - kde je Spencer? V promu moc prostoru nemá. A taky nejspíš není u toho, jak se TO stane, protože můžeme vidět jen Hannu, Ariu a Emily.

Mona
Tak tohle je moje žhavá adeptka. V 5x11 jsme z její postavy viděli hodně, dokonce i s Mikem. Že by nám to tvůrci chtěli dopřát, než ji zabijí? A jak vidíte - nejvíce v promu brečí Hanna. Ale tohle má jeden velkej háček - Janel Parrish (Mona) má hrát v 5x13! To mi trošku zkazilo moji teorii :D. Ale mohla by být třeba jen ve flashbacích :). Ale kdo ví. Každopádně nechci aby mi ji zabila - ani teď, ani později - mám Monu ráda.
Edit: Tak Mona to nejspíš nebude, má z této epizody fotku s Mikem, takže tak by to ve flashbacích asi nebylo :).

Jenna
Jak jsem už o tom mluvila, Jenna vždycky nějak uteče hrobníkovi z lopaty. Co když se jí to tentokrát nepovede a ona takové štěstí mít nebude. I když Hanna by pro ni tolik nebrečela...

Jason
Také on už unikl smrti a také byl do té noci nějak zapleten. Také nám teď zmizel ("odjel"). Klidně to může být on, navíc mi to v promu připadá jako dům DiLaurentisových, který je oblepen policejní páskou, ale já taky houby poznám, na domy já nejsem :D.

Někdo z rodiny
Jo, už jsem zašla i do téhle oblsti. Zatím nikoho z rodiny -A nezabil/a, tak proč ne teď?


Alison
Na tumblru jsem našla hodně teorií, že to bude právě Alison a ze ji smrt konečně dožene. Ne že bych nebyla ráda, Alison nemám moc ráda, ale podle mě je to blbost. Ale musela jsem to sem dát :D.

NeoRunway - výběr tašky

25. srpna 2014 v 15:04 | MišQa |  ADIDAS NEO - selena
Do fast new jsem vám psala, že akci Neo Runway, která je už za týden, vybíráme my fanoušci. Tentokrtá vybíráme tašku ).
P.S. Teorie za chvíli nebo večer.

Nová ikonka na Instagramu #10 + Instagram

25. srpna 2014 v 15:02 | MišQa |  selena PERSONAL
Předtím než vám přidám teorii, chci přuidat nějaké novinky o Sel. Nebudou všechny, jenom nějaké :). Sel byla na jedné akci, ale z té fotky zatím nebudou :).

Sel má novou ikonku na Instagramu :).


Osobky z akce. Byla tam i Sarah Hyland, která moderovala TCA 2014 a se kerou postla Sel osobku. Pak spolu mají ještě i profesionální fotku. Na akci byla i Peyton list, se kterou se taky Sel vyfotila. Ale tu fotku přidám až se všema fotkama z akce.
Moje sladká, sladká Sarah #OG


Valentino x Saint Laurent :)


@felicityhuffman Bill a @benkweller Variety přicházíme!

Tyto fotky už nejsou z akce :).
Moje bábí mi poslala můj první novinový výstřižek vůbec. Byla jsem přesvědčena, že mohu pomoct pomocí pre K. Protože víte, je to brutální. Odpočinek a věci. #spreadthelove (=šířit lásku).


Tlačenice s Billem a @benkwaller pro Rudderless. Nemohu se dočkat. x

5x12 - Taking This One To The Grave - proma

24. srpna 2014 v 8:14 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Wow, podle prom se máme ve finále na co těšit. Někdo umře a někoho zatknou. Na to čekejte v pondělí a v úterý mini teorie :).
Tentokrát mě místo kanadského (které je většinou lepší) zaujala více to z USA.

USA Promo
Bude se vyšetřovat nová vražda a jsem zvědavá - čí vražda?! Ale tomu se víc budu věnovat zítra v teorii. Alison bude mít novou "armádu". A nejspíš ta ze zatklých bude jedna z holek - ale o tom více v úterý, kde si to více probereme.

Kanadské promo
Holky se spojí s Monou. Uvidíme Tobyho v uniformě. Hanna bude lhát Calebovi.

5x12 - Taking This One To The Grave - sneak peaky

24. srpna 2014 v 8:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Ukázky k finále letní série PLL.

Sneak Peak #1
Alison na detektoru lži. Zodpovídá pár základních otázek.

Sneak Peak #2
Caleb a Hanna v autě hůídají vchod. Přijíždí Holbrook. Hanna zpanikaří a snaží se s Calebem schovat. Hanna mluví s Monou přes mluvítka.

Sneak Peak #3
Alison u Emily doma.

Sneak Peak #4
Hanna zase perlí. Spolu s Calebem pomáhají Emily s výzdobou :). Prej "Co je s tou holkou?" "Přečti si její prsa. Miluje Vánoce."

Selena pořád v hlavní roli

24. srpna 2014 v 7:50 | MišQa |  sky is everywhere
Asi před třemi lety jsem přidala informaci, že Selena bude hrát ve filmu podle knihy "The Sky Is Everywhere". Myslela jsem, že se to zrušilo, ale teď sama autorka knihy potvrdila, že Selena ve filmu bude hrát. Tak už jen čekat na natáčení :).

Fast news about Selena #4

24. srpna 2014 v 7:18 | MišQa |  selena news
Protože tento týden se chci věnovat PLL 5x12, o Sel tu toho moc nebude - nejspíš vše nbude takhle shrnuto ve "Fast News".
xx
Sel dosáhla 13 milionů followerů na Instagramu.
xx
Navštívila salon "Nine Zero One", kde opět proběhla malá změna jejího účesu.
xx
Sel dala na Instagram video, kde zpívá.
xx
Sel a Justin byli viděni na motorce.
xx
Za pár dní se bude konat akce NEO Runway v New Yorku a k této akci je tu několik videí.
xx
Sel 19.8. byla v "Gracias Madre".
xx
Sel byla 21.8. s kamarády venku a na obědě.
xx
Sel 22.8. byla v již zmíněném salonu, kde si nechala prodloužit vlasy a ztmavila si je.

5x11 - No One Here Can Love Or Understand Me - recap & teorie

23. srpna 2014 v 7:45 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
Ani jsme se nenadáli a už tu jsem s recapem a teoriemi k předposlední epizodě letní sezony PLL!

Dojmy:
Epizoda mě hodně zaujala, hlavně část s Mellisou. Taky se mi tam konečně objevil Mike :3.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

5x11 - No One Here Can Love Or Understand Me - songy

23. srpna 2014 v 7:18 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
Restless - UNKLE feat. Josh Homme
Scéna: Holky při cestě na policii. Uvidí video zpávy od -A ve výloze obchodu s televizemi.
Hodnocení: Písnička, která se přesně hodila ke scéně :3.
Písnička k poslechu zde.

Meant - Elizaveta
Scéna: Spencer a Emily v Brew.
Hodnocení: Celkem hezká :).
Písnička k poslechu zde.

This One's Gonna Hurt - Jules Larson & AG
Scéna: Aria říká otci, že Mona a Mike jsou špatný nápad. Byron jí připomene plány na další den.
Hodnocení: Pěkná :).
Písnička k poslechu zde.

Isn't This What Lovers Do? - Ken Christianson
Scéna: Emily potká Paige v Brew.
Hodnocení: Hezká :3.
Písnička k poslechu zde.

I Don't Know Where To Start - Frank Chacksfield Orchestra
Scéna: Aria přijde do divadle, najde místo mámy Monu. Přichází Paige se svým doprovodem.
Hodnocení: Hudba není k dispozici, ale hrála pro zajímavost i v 4x19 - černobílé epizodě - při scéně Arii a Paige, kde se baví o focení.
Písnička není k dispozici.

This Old Heart Of Mine - Guardian Ghost
Scéna: Toby, Spencer a Hanna čekají na Caleba.
Hodnocení: -
Písnička není k dispozici.

Right Here - Betty Who
Scéna: Hanna a Spencer si povídají, zatímco Caleb a Toby probírají Calebovy obavy.
Hodnocení: Nic moc.
Písnička k poslechu zde.

Silence Worth Breaking - Brooke Annibale
Scéna: Caleb spí. Hanna sleduje světlušky a někomu volá.
Hodnocení: Pěkná :).
Písnička k poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 11.epizodě 5.série seriálu Pretty Little Liars.
Nejvíce se mi líbila "Silence Worth Breaking", "Restless" a "This One's Gonna Hurt".

5x12 - Taking This One To The Grave - fotky

22. srpna 2014 v 19:51 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Jsem tu :). Novinky se Sel nejspíše tenhle víkend nebudou - jsem ve skluzu s PLL 5x12. Zítra čekejte opět songy, kterých je tentokrát více a také na recap a teorie, jestli to stihnu :). V neděli přidám ukázky a proma, dneska chci jen přidat fotky, popravit menu a přtipravit si teorii.
xx
Ve finále letní série nás toho čeká hodně. Mimo jiné se můžeme těšit na Ezria scény - i v kuchyni :). Budou probíhat přípravy na Vánoce. Caleb a Hanna navštíví Emily a pomohou jí s výzdobou. Dočkáme se i Paily scény a konečně poprvé zavítáme do Monina domu, kam se vydají i lhářky. Aria opět zavítá do Radley. Budou tam i Spencer a Mona v převleku sester. Holbrook bude mluvit s Arií.
POdle proma se však můžešme těšit na hodně zajímavé věci, ale to rozeberu víc až v neděli :).
86yqqxxu Uasmvx8o Awzqe5ya S6easo2h 3c0oimqt 6pgoi1ty Mkibsuud Zvdfjmpi Bsjwlksl M7dnmhw2 Mi5fp8yu Gaegncnr Lyvsusbe Pxlxvz10 Nb8qwplu N9eqls4c 8op5bujv 09dkhuh2 Wdnfl5rn Onxjroqk Ar6baxr8 Ebwusi7r Nv6ulqvu Ebffem1v Znvrkgjo D9ibuapc Iepe1rlw 2o3h84qf 5bnqegct Kkpbnn2e Typcyfrf 5rdhualg Y1miiio9 Acz7ffsd Ryarq3as Zaockx95 Skajx15z Fhuhqbls Jmj7qlhb 8k3apiem Wvkfamji R2pwm4ox Gu26hsnf

Omluva - nebudu tu

20. srpna 2014 v 11:51 | MišQa |  Blog
Prominte, že jsem tu včera nebyla. Byla jsem s kámoškou a když jsem se vrátila domů, soused donesl houby, tak jsem si ještě dělala smaženici. A pak už jsem na blog neměla náladu.
Dneska odjíždím ke Kiki a vrátím se až v pátek a to nevím, ejstli budu mít čas na blog :). Takže mě spíše očekávejte až v sobotu nebo v neděli. Článek píšu narychlo, tak omluvte případní chyby :). Papa :).

5x12 - Taking This One To The Grave - popis & spoilery & info

18. srpna 2014 v 20:18 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody
To není možný! Už píšu popis k finále letní série PLL! Wow! A pak pauza do Vánoc, kdy nás čeká vánoční epizoda (takže halloweenská epizoda nebude).

S Alison vedoucí je nebezpečnou cestou a s -A, která je nutí říct policii pravdu si Aria, Hanna, Emily a Spencer připadají jako v pasti a snaží se z ní dostat ven. S ničím, co by mohly ztratit, mohly by to Lhářky zpackat ještě víc tím, že vloží důvěru do nesprávných rukou?
Mezitím si Alison staví svou novou armádu, když se k ní Lhářky otočily zády.

Spoilery:
Pravděpodobně někdo zemře.
Bude Emily/Mona scéna.
Bude Aria/Holbrook scéna v Radley.
Poprvé uvidíme mámu Mony - Leonu Vanderwal.
Mona a Spencer budou oblečeny jako zdravotní sestry v Radley.
Alison bude na detektoru lži.
V epizodě kromě hlavního obsazení bude Ezra, Toby, Caleb, Lucas, Paige, Noel, Mellisa a výše zmínění.

Informace:
Název epizody je část úvodní písničky k PLL "Secret".
Čtení epizody bylo 26.6.2014.
Natáčení epizody začalo 7.7. a skončilo 15.7.2014.
Epizoda je označena jako #FatalFinale (=smrtelné finále).

Adidas NEO - podzim/zima 2014 - gif #4

18. srpna 2014 v 20:03 | MišQa |  ADIDAS NEO - selena
Objevily se ještě paparazzi fotky, jak Sel nastupuje do Justinova auta, ale nějak se mi dneska nechcou ukládat fotky - navíc částečně jen Justinova auta :D.

Tak tu mám další gif a za chvilku popis PLL 5x12, protože koncem týdne tu nebudu, ale o tom až ve středu.

Rare fotky #23 + Instagram - 16.-17.8.

18. srpna 2014 v 19:53 | MišQa |  selena PERSONAL
První přidám videa, která by se mi uprostřed článku ztratila.
Challange - #1 & #2
Po světě ten frčí challange, kde se polijete vodou. Dělala ji třeba Demi nebo Justin (který nominoval i Baracka Obamu :D). Sel byla nominovaná dvakrát od Taylor Swift a Ryana Seacresta. Splnila to a dál nominovala Jamesa Franca, Caru Delenvinge a @sukiwaterhouse.

Tohle video přidal Justin a Selena je vlastně jen vzadu.

Další je rare fotka. Je z natáčení "Spring Breakers".

5x10 - A Dark Ali - recap & teorie

17. srpna 2014 v 7:28 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
To nám to uteklo, už tu je recap a teorie k předpředposlednímu dílu letní série PLL :O.

Dojmy:
Podle mě teď je každá epizoda lepší a lepší. Z PLL se nám tentokrát trochu stala krimi s flashbacky. Kařdý díl je teď čím dál více zajímavější a plný napětí.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

Téma týdne: Oblíbené písně

16. srpna 2014 v 19:36 | MišQa |  Téma týdne
Poslední téma týdne bylo před třemi lety?' O.o :DD Hustý no :). Několikrát jsem měla chuť ho napsat, ale bud bylo hodně novinek nebo jsem na to zapomněla :). Jasně, ještě mám jeden tag, do kterého mě moje aff nominovala už tak před dvěma týdny a taky mám ještě jedno LBA, ale z nějakého důvodu můj ntb nezvládá blogy mých affs - nevím proč. Proto teď neobíhám, ale to už jsem psala, že přes prázky obíhám jednou týdně ;).

Ty jo jeden odstavec a ještě jsem se nedostala k tématu :D.
Písničky miluju, každou chvíli je ale moje oblíbená jiná (momentálně je to "Boom Clap" z TFIOS"). Ale přesto mám nějaké pro mě "evergreeny", které miluju od prvního poslechu a už hodně dlouho. Tady jsou:

Who Says - Selena Gomez
Tak toto je písnička ever! Díky téhle písničce jsem si Selenu zamilovala. Ale vrtalo mi hlavou proč zrovna tahle písnička je u mě snad every day pouštěná a tolik mnou milovaná. Myslím, že ze začátku to bylo hlavně kvůli tomu "Nananana..." :D. Ano, byla jsem na takové písničky ulítlá :D. Ale časem to bylo kvůli tomu textu. "Who says you're not perfect" - ty slova se mi vryly do mozku a už nikdy z nich nezmizí. Takže u této písničky se nedá říct, že ji mám ráda kvůli Seleně - v té době jsem Selenu tak nesledovala. Písničku miluju kvůli její jemné melodii, kvůli textu...

Wings - Birdy
Ou, Birdy, moje srdcovka. "Wings" jsou naprosto dokonalá :3. Když jsem ji poprvé slyšela, tak jsem si řekla "Wow!". A pak když byla i v TVD, tak jsem si poplakala. Tady je to hlavně kvůli té melodii, líbí se mi takový pohodová melodie <3. A dobře se mi zpívá :3.

Really Don't Care (Solo Version) - Demi Lovato
"Really Don't Care" pokládám za mou nejoblíbenější písničku od Demi. Je vtipná, žádně vzdychání, že někdo někomu chybí, rychlá, energická, prostě tohle všechno. A ani nevím proč - líbí se mi více solo verze, kde zpívá jen Demi - bez Cher. Ne že bych Cher neměla ráda, to ne, zbožňuju její písničky. Ale solo verze je pro mě lepší.

Somewhere Only We Know - from "LOL"
A konečně - moje srdcovka z filmu "LOL". Přiznávám, zamilovala jsem si ji poprvé, když ji ve filmu zpíval, no "zpíval", Douglas Booth :D. Ale jinak i ten text není bez cíle, má smysl, melodie úžasná a co si budeme nalhávat - LOL je úžasnej film sám o sobě a tahle písnička je pro něj jako stvořená :3.
Zapojte se!