Listopad 2014

Rare fotky #32 + Instagram & osobky - 27.-29.11.

30. listopadu 2014 v 18:35 | MišQa |  selena PERSONAL
Objevilo se strašně moc osobek! Ale dneska mám náladu an přidávání, takže mi to ani nějak nevadí :). BTW zítra nevím jestli tu budu, v úterý píšeme test z bižule a zemáku, ale myslím, že to zvládnu.

Rare
Jako první jsou rare fotky. Na první můžeme vidět Gracie a Sel :3. Je to strašně cute fotka, škoda, že je tak potagovaná. Druhá je ze Selenina dětství. A poslední je z jednoho staršího Díkuvzdní, kdy ho Sel strávila s Justinem :).
Hwujo58v 3hbbbbf4 Wwdc2s0i

Selena
Jako další jsou osobky, co přidala Sel.

S kamarádkami se v sobotu zúčastnila jednoho koncertu :). Strašně se mi líbí ta třetí osobka :3.
@hillsongla


Espresso pro babičky. #iwannagohomeandmakecookies (= chci jít domů a udělat sušenky) #dinnerparty (= večerní oslava) @gigihadid

Sel se nejspíš prohrabávala starými fotkami, protože zveřejnila starou fotku její mamky jako modelky :). Njn, krása je u Gomezů v rodině :3.
Werk mamka :) #igetitfrommymomma (= mám to po svojí mamce)

Um, můžeme si popovídat o tom, jak moje mamka byla/je seznzační? Ugh.

Následující fotky jsou z oslav dne Díkuvzdání.
Trávení času s mojí sestřeničkou, než jsem musela odejít. Nechci domů. @xomaddiebearxo

Sel také přidala z oslav video :).
Yup. #mexitexans #mychildhood :)

Také děkuji mojí rodině v LA :). Jsem vděčná, že mám tolik lidí, které mohu milovat a mít po boku. Bůh požehnej vám všem.

A tahle osobka je ze Selenina dětství.
Děkuji mé navždy šílené rodině. :)


Přátelé & rodina
A jako poslední jsou fotky od přátel. Teď ale spíš převážně od rodiny, protože Sel s nima trávila Den Díkuvzdání. Přesposlední fotku přidal Selenin tatínek :3. A poslední fotka je opět vzpomínka Charity na poslední Díkuvzdání, kdy Sel vystupovala se svými písničkami na zápase.
Niuupdew T2nhb8rn 2vweuicf Ilw2zmi1 C0q6bxik Rrz3ejo6 Bjsu2qok Dft5vrsz


For You - songbook HQ

30. listopadu 2014 v 18:09 | MišQa |  Páté album
Objevily se kvalitnější scany songbooku pro páté album. Jako další novinkou jsou osobky, kterých je doopravdy hodně, takže to bude velký a dlouhý článek, takže si chvilku počkáte :D.
Ko6kagme Xwsvlcdq Vd37phuy T7imjoda Pbyttdti Kdhkaknj Lndhzulf Duwwcqft Zfoeqf3d Uex6lqig

Figurína - Berlín

30. listopadu 2014 v 18:05 | MišQa |  selena news
Minulý týden jsem vám přidala fotky figuríny z LA a dnes tu mám voskovou figurínu Sel, která je k nám nejblíž - je v německém Berlíně. Ta z LA se mi líbí víc, nevím proč :).
Krbldzaq 5ok9iriw Svle3rik L1o9t6r0 6v8hj4wq Meetl8tc 1h2jpwsk Lvjritxy 34hzpigc

Mini teorie: Kdo je "White Coat"?

29. listopadu 2014 v 10:23 | MišQa |  Pretty Little Liars - teorie
Dnes je to opět mini teorie :). Nechce se mi nic sepisovat, včera byla taková menší oslavička Týny a Káti u kámoše a dneska jdu na vánoční trhy, takže snad chápete :).
Rozvíjí se diskuze, kdo je osoba v bílém kabátu, kterou jsme mohli vidět v promě. Pro připomínku (0:09):

Pravděpodobně to bude člověk, který pracuje s -A nebo to bude naše doopravdické -A(tak ne asi :D).
Ale ještě by to mohlo být jinak. Že to je -A je nejpravděpodobnější možnost, ale už když jsme si msleli, že Srdcová královna je -A a nakonec to byl Wilden a Mellisa, tak to -A nebylo.
nedávno jsem vám sem dávala fotky k epizodě. Všimla jsem si toho už tehdy, ale řekla jsem si, že to dám do této mini teorie. Podívejte se na tuto fotku:
Hanna tam našla něco v Alisonině pokoji, co vypadá jako pas. Ale Alison dala svůj falešný pas Cece, aby mohla uniknout z Ameriky. A že by Hannu tak zaujal Alisonin normální pas, to si nemyslím. Navíc Alison by si svůj normýální pas asi neschovávala do ptačí klece.
Navíc ve spoilerech je, že se má Cece vrátit. Takže berme, že ona je ta "White Coat". Dostala se před Hannou do Alisonina domu a ten pas tam dala. Hanna ho pak nějak našla. Cece by tím ještě víc dokázala, že Alison lže, protože Ali v 5x01 řekla, že dala pas Cece. Takže myslím, že tohle vede k 5B, která bude ještě více zamotanější než ředešlé série :D.

Janel - DWTS - Weeks 10 & 11 - Finále

28. listopadu 2014 v 13:14 | MišQa |  Pretty Little Liars - cast
Dneska mají Týna a Kˇáťa, holky, o kterých jsem psala už hodněkrát, narozeniny :3. Všechno nejlepší, zlata :3.
xx
Mám tu poslední várku videí s Janel v DWTS. DWTS totiž už mělo finále a 19.sezona skončila. Janel bohužel nevyhrála, což mě strašně mrzí, ale umístila se na 3.místě ze 13 párů, což je podle mě myslím hooodně dobré. Ale přála jsem si, aby vyhrála.
Desátý týden zatančili Pasodoble.
Ve finále měli jako první zatančit freestyle - ten se mi asi líbil nejvíce :3. Obdivuju Janel, jak začala padat z toho stupínku. Jo, Val jí stejně chytal, ale já bych tohle nemohla :D. A nebo mě taky na konci dostalo, jak Val Janel zvedl :3. A nebo jak si zase dali pusu :).
Poté tančili sambu. Tu už jednou v show tančili. Také ram je ukázka toho, že Janel se na generálce něco stalo. Začalo jí bolet na boku. I tak ale všechny tři tance zatančila doopravdy nádherně.
A úplně posledním tancem Janel a Vala byl foxtrot smíchaný s pasodoble. Jsem strašně ráda, že Janel byla s Valem. Oblíbila jsem si ho už když tančil se Zendayou a byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že bude tančit i s Janel. Dokonce jsem teď viděla fotku, kde se drží Val a Janel za ruce a prochází se po NY - že by byli pár? :3

Week 10

Finále
Freestyle


Samba


Foxtrot/Paso


For You - songbook & obal

27. listopadu 2014 v 18:34 | MišQa |  Páté album
Objevily se fotky songbooku, poděkování a zadního obalu nového alba "For You" :). Poděkování si přečtu až budu mít to CD :). jenom jsem tam okem zaregistrovala, že tam Sel děkuje třeba své mamce, Brianovi a Gracie :3. Také můžete vidět další fotky ze shootu pro album.
Xvpisvxi Vzptouyq Orxefnyh Yjqm2kln Tuv81dpd Mbzkthrm Sxpqgefo Kcdj3gok Ojirmt4k Hkiow2bt

Hotel Transylvania 2 - stills

27. listopadu 2014 v 18:25 | MišQa |  Hotel Transylvania 2
Objevily se stillky k k filmu "Hotel Transylvania 2", kde Sel opět dabuje postavu upírky Mavis. Já se stydím, pořád jsem neviděla ještě ani jedničku a to jí mám na dývku :D. Ooops :).
Patwg01n Fosrvvgw 81ysbfyl

Instagram + osobky - 25.-27.11.

27. listopadu 2014 v 18:20 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět je celkem dost osobek.

Sel přidala na Instagram fotku svých fanoušků s jejím novým albem "For You". Já se těším na Vánoce, kdy budu díky "Ježíškovi" jeho majitelkou i já :3.
My babies :)

A dál nás Sel láká na její šesté připravované album. Na sociální sítě hodila fotku všech svých pěti alb a už se máme těšit, co bude dál :).
Reflexní. Požehnání. Počkejte, až usylšíte, co bude dál... For You vychází v @Target.


Atady jsou osobky od přátel. První dvě přidala Ashley Benson a zavzpomínala si na propagaci "Spring Breakers". K první připsala "Take me back to Paris." Netřeba překladu myslím :). Mám ráda Selenino a Ashleyino přátelství ♥. Na třetí osobce vidíte, že Sel se svým novým hitem ovládá hodně žebříčků včetně hlavních žebříčků Billboard. Čtvrtá je ještě z Disneylandu, kde Sel byla minulý týden v pátek. A poslední je opět taková #tbt - je to vzpomíka na představení Seleny na hře na minulý Den díkůvzdání - to už je to tak dávno?! :OO

Irel3t2p Ad5hkhk0 Nk9ujlol 8sxcgkwi Zsl4l43j

Figurína - Los Angeles

27. listopadu 2014 v 18:08 | MišQa |  other
Objevily se nové fotky Seleniny voskové figuríny. Tuhel už jsme mohli vidět na jiných fotkách, teď má ale i vánoční pozadí :).
C18ww35r Bwwqgfy7 Xpyjg3nd

Instagram + osobky - 23.-24.11.

25. listopadu 2014 v 18:19 | MišQa |  selena PERSONAL
EDIT: 26.11. 19:21
Dneska tu nebudu. Teď jsem seděla strašně dlouho u fyziky a snažila se jí pochopit - povedlo se mit o jen částečně a to s velkým vypětím mozkových sil, takže se mi dneska chce jen vypnout a pustit si "Přátelé". Dokonce ani na "Teen Wolf" nemám náladu :/.
xx
Dneska oproti včerejšku moc novinek není :). Jenom tyto osobky.

Sel přidala tuhle osobku. Po AMA's ještě byla spolu se svými kámoškami, včetně Taylor Swift a Lorde. <3
Není lepší způsob, jak ukončit noc. Obklopena takovou spoustou lásky.♥
Taylor na tuhle fotku a popisek odpověděla na Twitteru: "Yes!" :)

A tuhle nádhernou fotku s nádherným popiskem přidala Taylor. Tuto fotku jsem vám přidala i včera :). Taylor to napsala nádherně :3.
The rest of the world was black and white, but we were in screaming color.
Zbytek světa byl černý a bílý, ale my jsme byli v křiklavých barvách. @selenagomez


A další osobka je taky z AMA's :3.

23.11.American Music Awards 2014

24. listopadu 2014 v 19:13 | MišQa |  ap 2014
Myslela jsem, že vystoupení dám jako samostatný článek, ale to by jich tu bylo milion :D.
Včera se v Americe jako každoročně pořádaly American Music Awards a Sel na nich i vystupovala!
Jsem ráda, že Sel měla šaty. Moc jí slušely, i když já bych si je asi nevybrala.
Tentokrát se objevilo opravdu hodně fotek z hlediště :). Jak už jsem psala včera, Sel seděla vedle své nejlepší kamarádky Taylor Swift a chvílemi u nich seděla i Lorde. Sel má fotky s Taylor, Lorde, Karlie Kloss a Samem Smithem.
Vystoupení bylo dokonalé <3. Sel měla nádherné šaty a je vidět, že jí ta pauza, kdy si dále cvičila svůj hlas, prospěla. Video s vystoupením bylo umístěno i na oficiální VEVO účet Sel. Jen ten začátek mě už dostal! Byly tam i nádherné efekty, ale Sel tomu všemu dokonale vévodila. A ta křídla :OO <3. No prostě dokoanlost <3. Její vystoupení jí chválí hodně celebrit včetně Lucy Hale nebo Jamie Lynn Spears, které o tom i tweetly :3.

Červený koberec:
6dg6gkca Gc7a7uqa Q4tsiymm Jxww97ua 2nlurtpb A6lh551z Xdlybnul Tomyaql7 Qn6m4gev Vzsoykss Ohsjefri

Hlediště:
Wuhifgce 0dghcme9 Jijb8y4v Robwqkl9 Armjkftx Llgjxucv 9v5wnnxw Agp4m3jr Lqclzti2 J8fbqhqz Mfweuuxc

Gify:
U1gaafep Adftpnro Jkv0wri6 Ht0mjpov Xhi6lun9 Gprckiy6
Vystoupení:
Usyawjfb Vgvx0kiy Q5ttlfqt E3zcz20l Ynn4ariz T7k0bnpq Oudo8izm Vmovzcz8 Tl5vk4jnInstagram + osobky - 23.11.

24. listopadu 2014 v 18:43 | MišQa |  selena PERSONAL
A opět tu mám celkem dost osobek :).

tyto dvě přidala Sel na INstagram. Jsou z AMA's - první z koberce, druhá z vystoupení - přidám ho zvlášť :).

#thankyoujesus (= děkuji ti, Ježíši)


A tady jsou osobky od přátel - všechny jsou z AMA's až na tu poslední, která je z Disneylandu, kde Sel byla v pátek nebo sobotu :). Sel byla na AMA's prostě úžasná :3. Mezi osobkami je i osobka se Samem Smithem - za chvilku přidám i oficiální fotku :). dále tam je i osobka s Fergie nebo crazy upravená fotka z červeného koberce.
Yo9xixpj 7fhpbmcm Dzecjlrm Potnzf47 Bxjyzp0t K7hqecfn 752csz4v Ka7t0ggx

Little news about Selena #21

24. listopadu 2014 v 18:35 | MišQa |  selena news
Dneska je novinek celkem dost, ale jsou úžasné a těším se, až je přidám :3. Začneme s těmi malými.
xx
"Selena Gomez" byl tweet, který se dlouho držel na prvním worldwide trendu :).
xx
Sel na Twitteru přesáhla hranice 18 milionů followers!
xx
Dnes oficiálně vyšlo album "For You" a oficiální VEVO účet byly uploadnuty písničky z alba. Už jsem vám je tu přidávala :).

Instagram + osobky - 20.-22.11.

23. listopadu 2014 v 18:59 | MišQa |  selena PERSONAL
Ještě se objevila hromada fotek a videí z rozhovorů, ale promiňte, překládat a ukládat to nebudu. Zítra bduou fotky a videa z AMA's, tak to si užijete ještě dost :). Mě se jen dneska nechce a když se mi nechce, tak by to dopadlo špatně :).
xx
Selena
Prvně osobky od Sel.
Sel si den před svým vystoupením na AMA's pozvala kámošky :).
@lucille_huston @jessbogard - naše dámy v účtu. Jsem šťastná, že tu jsem s nima před mým zítřejším vystoupením! :)

Pak na Instagram dala toto video :).
#AMAs zítra. @alfredoflores

Sel také v sobotu navštívila Disneyland :3.
@mariannefonseca @raquellestevens @courtneyjbarry @ashley_cook #ladiesnight (= noc dam - dámská jízda) :)

A další video z příprav na AMA's :3.
Eeeeekkkk. #AMAs

Přátelé
A tady už mám osobky od přátel :). První čtyři fotky jsou z rozhovorů - opět nejsou všechny, bylo jich tak milion. Ve čtvrtek Sel byla s Taylor Swift, Ellie Goulding a dalšími přáteli na koncertě :3. Zlatý to osobky (5.-8.) :3. Taylor přidala i video. Poslední fotku přidala Charity a zavzpomínala si na "Stars Dance Tour".
Cc9yvo5w 8kl9bnl2 P17fdsue Lmutavg5 74z7rjnn F4fmypuf F5sbfih4 Thle7yrw Yjgibgkr

Little news about Selena #20

23. listopadu 2014 v 18:29 | MišQa |  selena news
Prvně takové menší novinky :).
xx
Cara Delavingne tweetla "The heart wants what it wants". jsem ráda, že je Selenin nový singl takhle rozšířený i mezi celebritami :3.
xx
Na dnešních AMA's, kde Sel bude i vystupovat, bude sedět vedle Taylor Swift. Strašně se na ty AMA's těším, Sel určitě předvede úžasné vystoupení <3. Doufám, že bude mít nějaké nádherné šaty a ne nějaký kostýmek jako teď poslední dobou většinou mívá.

5x13 - How The 'A' Stole Christmas - fotky #3

22. listopadu 2014 v 13:57 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Dneska si dám pauzu od teorií, jely tady měsíc v kuse, tak jednu sobotu pauzy si zasloužím :).
Dnes se můžete pokochat dokonalými fotkami! Je jich strašně moc, ale já si nestěžuju - každá je učiněná dokonalost :3. Nejvíc se mi líbí ty společné fotky párů <3. A ve fotkách pro epizodu jsou i menší promo fotky pro epizodu - tedy ne fotky ze scén, ale fotky podobné photoshootům! OMG, umírám z tý krásy těch fotek :3. Také konečně víme, kdo je druhý tajemný Santa - první - ten s fousema - je určitě Lucas a ten druhý je Holbrook. A Mona jako vánoční duch - dokonalost! Chudák Tobík - pořád zlomená noha :/.

Promo:
Wtwiajn7 Yup70emp Scalpatw Ey0jowaj Lkb1v8xc Bns3sk5w Vv9mlggk Ken2ks0z Hfgjn0ii Ksp283cu Zxsxqjnu Eiv8lqvw Qge7wxe5 Ez92dqln Dp69p1ck Lkjn23ko 38gk0uh5 U1j6mg0q Mze0uuni 4tafew20 4f7vfpwx Jjqxta0s F7frvj7x Hioxku4j E36ym5lh Xo9bvymn D9awbb4g Ukf7mo1e Ss4inoje


Stills:
2at4vm50 7itsigbg 7egnz0d9 Iompavad Zfjjqsgi Mbegzhol Whif1scs Auwbskl9 Hxq3bppu Mydkggl7 Nfsfi8vq Pu8boqfu A1qcqi2u Cjfgiqos Ahcr6vis Db9fys9c Caawpoem Gblajgwo Quk8sjfx Trlvftwp X2gxxlca K8d8v0zg P6lgskf6 Kh5uqzvj Oaiswjpi S8l0qoxc Qmevxyd6 Fmmwsyno 1tkbikcu U8utjn6t Iriy9nno Q8oqadq0 87kbfcer N8xp6op9 13mereex U6ag5vcs B6q91kom Dywgqw9b T2qqz3gz Qy6vgrnb Wuajvv1y Qu4uobuu Mnfjtpjw Uc7r9tha Nzjaf0fd Uqvfvvdh Tg96uqus Zh6agr28 Fmtygedy Ugdtd66i D5e5zdot Zkq5lrah T0jfi6a5 Qqcxjuix Kpbnzq2p Spncykoe R9xhsffk Dnpzmkrt Ypi3b1y6 Llmskckj Lxg6fwty Wn7mzbst Ct3eehrt Jwo1clip Mcc51cx7

5x13 - How The 'A' Stole Christmas - promo #5

21. listopadu 2014 v 13:23 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Opět se objevilo další promo - tentokrát kanadské :3. Objevují se tam hodně nové scény :3. Strašně se těším! Ta společná večeře stejně bude nejlepší! <3


5x13 - How The 'A' Stole Christmas - sneak peak #3

21. listopadu 2014 v 12:27 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Objevil se nový sneak peak s Hannou a Calebem <3. Zlata :3. Je tam i menší podoba Alison a její party.

For You

20. listopadu 2014 v 18:37 | MišQa |  Páté album
Na mojí oblíbené stránce už se objevily kvalitní nahrávnky Selenina nového alba, tak vám ho tu přidávám :3. "Do It" je úžasná <3. "My Dilemma 2.0" je skoro stejné jako originál akorát je tam jinej takovej ten ocásek - nevím, jak se tomu říká :D.
Také bych tímto chtěla popřát kamarádce TriBitce k narozkám :3. Happy Birthday!
Stačí, když kliknete na číslo písničky, a dostanete se na stránku :).
O albu:
"For You" je 5.album Seleny Gomez. Obsahuje její největší hity, dvě písně nové, remixy, duet a španělskou vezi "More" z prvního alba. Toto album je její poslední u Hollywood Records, šesté album Sel vydá u jiné společnosti.

1. The Heart Wants What It Wants
2. Come & Get It
3. Love You Like A Love Song
4. Tell Me Something I Don't Know
5. Who Says
6. My Dilemma 2.0
7. Round & Round
8. Forget Forever (Boy Lightning Remix)
9. Slow Down
10. A Year Without Rain (Dave Audé Radio Remix)
11. Naturally (Dave Audé Radio Remix)
12. Más (More - Spanish Version)
13. Bidi Bidi Bom Bom (feat. Selena Perez)
14. Falling Down
15. Do It

Little news about Selena #19

20. listopadu 2014 v 18:21 | MišQa |  selena news
Prvně tu mám little news a za chvilku vám přidám úžasnou novinku!
xx
Zendaya mluvila na jedné akci o Selenině nové písničce. Ptali se jí, kterou z nově vydaných písniček od Seleny, Justina, Taylor nebo Codyho má nejraději a ona řekla, že "The Heart Wants What It Wants" :3.
xx
A tyto dvě osobky přidala Sel na Instagram.

Sel se připravuje na své vysoupení na AMA's. Strašně se těším!
#AMAs


A tady je osobka se Siou :). Jak už jsem vám nedávno psala, na šesté album (ne na "For You") Sel nějaké písničky napsala Sia :3.
Sia bia #2015

"Do It" - ukázka

19. listopadu 2014 v 18:05 | MišQa |  Páté album
Objevila se ukázka nového songu z pátého alba Sel - "So It". Wow, je dokonalá :3. Ta melodie je strašně chytlavá a už se těším na plnou verzi!

Instagram - 18.11. + video

19. listopadu 2014 v 18:04 | MišQa |  selena PERSONAL
Dneska jsou jen dvě novinky - ta, co vám přidám za chvilku, je absolutně úžasná!

Sel přidala na Instagram tuhle osobku.

Pak se také Sel objevila ve videu Erika Andersa :D. To video je strašně vtipné. "Beat the ball, beat the ball, beat the ball." :D Sel je v 1:20. Dál je tam třeba i Katy Perry, Kelly Osbourne, Joe Jonas nebo Cara Delavigne.

Rare fotky #31 + Instagram - 17.11.

18. listopadu 2014 v 19:27 | MišQa |  selena PERSONAL
Dneska opět zase jen osobky. Mě to celkem vyhovuje :). Teď jsem dopsala referát o Dylanu O'Brienovi do ájiny a chci ještě zapsat dnešek do deníku :D. Tímto zdravím Kačku a nezapomeň, že spolu musíme do Bubeníka pro ty sluchátka :D. "Chodíme" tam už dva měsíce.

První je opět rare fotka formátu avataru.

A tyhle dvě osobky přidala Sel na Instagram. První je citát. Je na něm napsáno: "S nikým nesoutěžím. netoužím po tom hrát hru a být lepší než někdo jiný. Jendoduše se snažím být lepší osobou než včera."

A tady je osobka z nacvičování na AMA'S, kde Sel vystoupí se svým novým singlem :3.
"Zkoušení na AMA'S. Nebyla jsem připravená na to, ajk jsem teď nervozní, vždyť jsem to předtím už dělala. Ale teď jsem to jen já. Celá já."

Osobky & Twitter - 16.11.

17. listopadu 2014 v 18:25 | MišQa |  selena PERSONAL
Dneska jsou jen novinkou osobky a tweety :).

Sel napsala: @davidhenrie a já jsme strávili mnoho let ježděním a zpíváním, ale musíme souhlasit, že... (odkaz na video, které jsem přidala včera :))
Carrie Underwood na to odpověděla tweetem: @selenagomez @davidhenrie vaše zpívající jízda autem vypadá zábavně...Musím jednu taky vyzkoušet s #TheHeartWantsWhatItWants. Sel jí na to odpověděla smajlíkem :).

A poté se objevily nějaké osobky od přátel. První přidala Ashley Benson a je ze baby shower party pro její a Seleninu společnou kamarádku Yael Cohen Braun. Je to párty pro miminko, které se má co nevidět narodit. Strašně se těším, až i Sel a Ashley budou mít takovou párty :3 :D. Druhá fotka je taky z té oslavy.

15.11.Odchod z "Il Cielo" s Davidem

16. listopadu 2014 v 19:39 | MišQa |  paparazzi 2014
Předtím než se začnu věnovat článku, chci učinit dvě poděkování. První je kamarádce TriBitce, která mi udělala nové popisky do menu - moc ti za to děkuju ;) :) :3. A to druhé patří vám návštěvníků blogu, když jsem se naposled včera na blog dívala, bylo vás tu přes 270! I dneska je návštěvnost doopravdy krásná :3! Vážím si každého návštěvníka, i kdyby jich bylo jen 10, natož přes 200 <3. Tenhle blog "žije" díky vám, moc vám děkuji.
xx
Sel včera byla s Davidem Henrie! My feelings :33! Alex & Justin 4ever! Jsem ráda, že se stále stkají, jsou strašně zlatí <3. David je fakt nádhernej :3. To byl můj takovej první celebrity crush, teď je to miláček Dylan O'Brien :D :3. Selenin outfit se mi moc nelíbil :/.
Zubsm3af 5tmg3hqf Lrgbxvtr Fly3xd9a Z1qadn8z Ynqn7ikg Hihtbvgp Ei4b7hjx Cmozoszg Frhqwyig Pne5jhcs Llgb5gsi Pmx9v775 Nxiezglq Wka3km2z Bgzlzey4 4t1ayccb Ydpuyhi2 Ffk5b9cs Zttkzxhi Y0jjxjqk Padehqzt Azwgyngn Dyf98xpd 7ckycf2c S2qmz1kh

Úspěchy singlů

16. listopadu 2014 v 19:26 | MišQa |  charts
Jako první vám opět shrnu zveřejněný úspěch nejnovějšího singlu Seleny "The Heart Wants What It Wants".
Je to aktuálně nejhranější popová písnička v USA, čekám na den, kdy ji uslyším na KissHady :DD. Když nám pořád říkají "Nejnovější hity jen u nás!" :D
Sel se singlem umístila i v několika žebříčcích Billboard! Sama je v Social 50 Chart na 4.místě, poté se singlem na 6.místě v Hot Digital Songs, 8.místě v YouTube Chart, 9.místě v Canada Hot Songs a na 25.místě v Hot 100 Songs!

Vydalo se i video nejsleodvanějších videí za listopad. "Naturally" je na 97.místě, "Love You Like A Love Song" na 85.místě a "Come & Get It" na 66.místě!

Rare fotky #30 + Instagram & osobky - 14.-16.11.

16. listopadu 2014 v 19:19 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět jako první tu mám osobky.

Selena
Sel moc na Instagramu aktivní výjimečně nebyla :).
Byla venku s Davidem Henrie (více v hlavním článku dne) a Sel dala na Instagram video, kde zpívají :D. Mají talent :D.

Pak také Sel navštívil v LA její biologický tatínek a Sel postla tuhle osobku <3. Byli spolu na zápase :).
Rande taťky a dcery #spurs :)

Přátelé
Osobek od přátel taky není mnoho :). Jsou opět ze zápasu.
Akafbqg3 Qqn5tqzt Tg7idjqo

Rare
A objevila se i nová rare fotka ve formě avataru :). Ze Sel toho ale moc neuvidíte :D.

Co Spencer dala do hrobu Alison?

15. listopadu 2014 v 10:55 | MišQa |  Pretty Little Liars - teorie
Děkuju za úžasnou návštěvnost <3. Teď v 20:51 blog navštívilo už 266 lidí!
Prvně abych vás trošku zavedla do děje této teorie - ve třetí sérii bylo vykopáno "tělo Alison". Teď neřešmě, že to vlastně byla Bethany. Holky dali do hrobu ALi nějaké věci, které si s ní nějak spojovaly. Po vykopání těla se jim tyto věci "vracely". Aria do hrobu dala náušnice, které podle ní a Ali byly Meredithiny. Hanně se vrátila deska, na které s Monou "vyvovávaly" duchy a při které viděla Alison. Emily se vrátila jedna z pohlednic s motivem Francie (konkrétně Eiflovka). Už od začátku mi vrtalo hlavou, co tam dala Spencer. Ale poté se řešila vražda Mayi a tak dále a nějak se to zakecalo.

Pamatujete si na 3x06? Specer a Jason jdou navštívit obchod April Rose, kde najdou náramek na nohu, který nsoila Alison. Všimněte si ale, že Spencer si prohlíží výlohu s noži (video 0:20). Je to první místo, kam se podívá. Co když se tam Spencer dívala po svém noži? Dobře věděla, že -A má její věc z hrobu pořád u sebe a -A jim poskytlo také vodítka do tohoto obchodu. Spencer je chytrá, všechno si hravě dá dohromady.

Jedna myšlenka z mnoha? Věc, kterou Spencer do rakve dala, se nám neukázala přímo, ale viděli jsem jí v -A věcech v jednom ze závěrů dílů. Třeba to bylo nějaké pro -A důležité vodítko. Navíc -A hodně často vídáme s nožem. Navíc Spencer kolem té její věci z hrobu hodně nervpzněla, do všeho se chtěla dívat první, ve všem chtěla hrabat jako rpvní. Přece jen - co kdyby?! Jak by holkám vysvětlila, proč zrovna nůž? I když to by mě taky zajímalo. Co když to má spojitost s Alisoninou jizvou? Jo, Cyrus jí to prej udělal, ale čemu věřit v PLL. Navíc ten flashback byl takový jiný, než ty co známe.

Ale dobře, budiž. Budeme věřit, že to udělal Cyrus. Udělala bych z toho závěr, že jestli Spencer doopravdy dala do rakve nůž, -A ho má u sebe. Používá ho prakticky pořád, všimněte si, ten nůž je tam znovu, znovu a znovu :D. Třeba tady:

A jaký by měl ten nůž spojitost s Alison? Jak už jsem zmínila výše, mohlo by to být kvůli té jizvě, co Alison má. Co když není od Cyruse, ale od někoho jiného (Spencer teďka necháme být) a Spencer o tom nějak věděla a bylo to její a Alisonino "little secret". Pak by dávalo smysl, že Alison jako RedCoat si najmula Monu (v halloweenské epizodě letoška to Sasha zmínila), aby jí vykopala hrob - protože nechtěla, aby ten nůž byl nějak zkoumán. Nejspíš jí bylo jedno, co se s ním pak stane dál, tak Mona holky trochu potrápila, ale protože věděla, že ten nůž je pro Alison důležitý, tak ten si nechala.

Janel - DWTS - Weeks 6, 7, 8 & 9

14. listopadu 2014 v 13:41 | MišQa |  Pretty Little Liars - cast
Opět tu mám několik videí .). Janel pořád tančí v DWTS :). S Valem jsou tak dokonale sehraní a prostě úžasní, jak se toto můžou naučit za týden?! :O
6. týden tančili chachu - hmm, Val opět bez košile :D.
7. týden byl halloweenský :). Janel a Val tančili na "Secret" z PLL - určitě nevynechte ten začátek, Janel tam oznámí Valovi, že zemře :D. A pak Janeliny devil eyes! :D V tento týden tam byl i herec, co hraje Lucase a samo -A dalo Janel 10 bodů (fotka na Instagramu) :D.
V osmém týdnu jsou jako Romeo a Julie. Opět ten začátek :D LOL :D. Nebo jak jí Val "nutí" cvičit :D. Tenhle tanec se mi líbí nejvíce <3.
V devátém týdnu měli dva tance. Quickstep je hodně vtipný začátek toho tance, líbí se mi Janeliny výrazy, je vidět, že umí hrát :). A na konci si dali pusu :D. Druhý tanec byla salsa, tam si Val a Janel přizvali dalšího tanečníka. Ou, tak tohle byl fakt dobrej tanec (y)! Obdivuju, jak Janel je pružná a jak trsá s těma podpatkama :D.

Week 6


Week 7


Week 8

Week 95x13 - How The 'A' Stole Christmas - promo #4

14. listopadu 2014 v 13:18 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Mám tu už čtvrté promo k vánoční epizodě, do které už tak moc dní nechybí! Strašně se těším na ten epickej nástup Alison, ale nejvíc na společnou večeři! :3
Zapojte se!