Duben 2015

We Day Chicago - již zítra & v srpnu na ABC!

29. dubna 2015 v 18:48 | MišQa |  selena news
Sel odletěla do Chicaga na festival "We Day", jehož se účastní každý rok :). Opět se strašně těším na její proslov, vždy je má nádherné. A letošní festivaly We Day budou zdokumentovány stanicí ABC a budou se vysílat 21.8. a mimo Selenu na nich uvidíme třeba Demi (škoda, že nebude v Chicagu - zrovna má turné :/), Nicka Jonase, Macklemore a další :3.

28.4.Letiště LAX

29. dubna 2015 v 18:44 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Sel včera odlétala do Chicaga, kde jí čeká festival "We Day" :3. Více vám ot om přinesu za chvílí. Můžete vidět, že Sel už má opět o trošku kratší vlasy :). Moc jí to slušelo. Stihla se i vyfotit s hodně fanoušky :3.
Wquaxkae Pzwtsnsp Te06xkev Rhtggzbx 4xgopcox Z6nf7ns8 Gzcrtqfc Cfoxit2i Myjehuqy Lcx2emrz Txm9qd9n 2snlqmr3 Gabhhs9w Zlxkvujt T79fry8t Lfmtkygk Jjeal5rr Owksmznk 79z1rs9n Nmysqewo

Little news about Selena #49

29. dubna 2015 v 18:34 | MišQa |  selena news
Selena dosáhla úžasného čísla followerů na Twitteru a to 29 milionů! Gratuluju jí :3.
xx
Selena má novou voskovou figurínu a to v muzeu voskových figurín v Orlandu. Podoba tam trošku je, ale má i lepší figuríny, řekla bych :).
N5nus2ls Rlul8yow Xvf2nldd
xx
A objevil se i jeden nový gif k letní kolekci Adidas NEO :).


In Dubious Battle - stills

28. dubna 2015 v 18:28 | MišQa |  In Dubious Battle
Toto mě celkem překvpailo - z filmu "In Dubious Battle", který se dotočil na začátku dubna, se již objevily dvě stillky se Sel :3. Na ten film se strašně těším, opět to bude něco jiného, než v čem jsme Sel viděli :3.
Xer5cc6a 1ay4tcgu

Nová ikonka na Instagramu #16 + Instagram & osobka - 27.4.

28. dubna 2015 v 18:24 | MišQa |  selena PERSONAL
Ikonka
Sel si po dlouhé době změnila ikonku na Instagramu.

Selena
Za včerejšek Sel přidala na Instagram dvě osobky :). První je z focení aktuální kolekce Adidas NEO a druhá upoutává na nové album Zedda, kde najdeme i singl "I Want You To Know" :). Připomínám, že tento singl bude i na 6.albu Sel.

Je to skoro tady!

Ostatní
A objevila se i další osobka z Disneylandu, který Sel se svými přáteli navštívila o víkendu :).

Fast news about Selena #9

27. dubna 2015 v 18:35 | MišQa |  selena news
Dneska se objevilo ode všeho trochu, tak vám to přidám v rychlém shrnutí :).
xx
Obejvily se nějaké nvoé fotky ze shootu k Adidas NEO, bohužel v malé kvalitě :/.
Rzjxhnsu Eknlbmph Pppn8mlk
xx
S novými fotkami se objevil i nový gif - líbí se mi, je čas big comebacku zmrzliny, já už jich letos měla tak sedm :D. I když to asi víc :D.

xx
My Delena feelings :3. Selena okomentovala jednu koláž, kteoru Selena dala na Instagram slovy "Haha love this!!" :3.
xx
Objevila se tři osobky ještě z víkendu :).
Xprn2jz8 Rccvvivr Eed1guxt

Instagram & osobky - 23.-25.4.

26. dubna 2015 v 18:57 | MišQa |  selena PERSONAL
Co Sel podnikla v posledních den? Kromě toho, že tráví čas ve studiu, si zašla s přáteli do Dsineylandu a i na jeden zápas :).

Selena
Miluju Disney

Kelímky se Zvonilkou :)Ostatní
První tři jsou ze zápasu. A poslední dvě jsou TB do Disney časů :). Na čtvrté můžeme vidět Sel i s Bridgit Mendler :3.
Jhgt3o2m Xcveku7c 9mbvhx2w Xw1b1ptb Xw7valr0


Adidas NEO - léto 2015 - gify #3

26. dubna 2015 v 18:40 | MišQa |  ADIDAS NEO - selena
Opět se objevilo pár krásných gifů k nové kolekci Adidasu :3. Nejvíce se mi asi líbí ten třetí.
2n09pzxb Xbwwsk5f Ie8zqoj9 Yhmkydmw

Little news about Selena #48

26. dubna 2015 v 18:27 | MišQa |  selena news
Opět začnu s mini novinkami :).
xx
Taylor Swift dělala rozhovor pro magazín "Glamour" a mluvila i o Sel :).
"Jsem šťastná, že mám okolo deseti přátel jako je Karlie, Lena, Selena, kterým můžu zavolat kdykoli během dne i noci a kterým můžu vyprávět, čím si procházím. Je to kruh velmi silných žen, na které se můžu spolehnout. Někdy míváme tématické noci, někdy se oblékáme, někdy pijeme Shirley Temples nebo jdeme do nové restaurace Ralph Lauren nebo prostě jen šílíme."

xx
Alyson Stoner, kterou můžete znát z filmů Camp Rock nebo Let's Dance napsala tweet Sel, se kterou se celkem hodně přátelí :).
"Jsem tak pyšná na @selenagomez. Nemůžu si předtsavit den v tvých botech, ale máš spojence a rodinu, kteří tě podporují ve všech chvílích."
xx
Selena vyhrála kategorii "Hit The Road - Best Breakup Song" na Radio Disney Music Awards 2015 se svým singlem THWWIW :3. Moc jí gratuluju :3.

Wren je -A/Charles & více o Bethany a Saře

25. dubna 2015 v 7:02 | MišQa
A jsem tu s teorií na Wrena :). Opět je námět z YouTube, a je proložený mými názory. Některé věci do toho moc nezapadají, třeba to video s paní D., které jsme viděli ve finále, ale jinak se mi tato teorie doopravdy líbí.

Marlene dávala na Twitter různé tweety a jeden (bohužel ho nemůžu najít) i souvisel s rodinou Montgomeryových. Nezapomeňme také na to, že Byron, Arii otec, si prohlížel fotoalba, kde bylii dvě stejné staré děti, takže to nemohli být Aria a Mike - co když měl teda Byron dvojče? Berme to tak, že ano.
Wren, jehož původní jméno je Charles, je synem dvojčete pana Montgomeryho,Scotta, a paní DiLauretisové. Měl s ní i další děti a to Cece a Bethany. Vzpomeňme si, že Byron říkal (když se Mike choval divně), že Scott měl mentální problémy. Záhada jeho bratra nebyla nikdy moc objasněna. Řekněme, že se zabil, a paní D. se ale pak provdala za pana D. a dala své děti Wrena/Charlese, Cece a Bethany k adopci. Protože Wren/Charles byl malý, tak ho adoptivní rodina přejmenovala a dala mu jeho nynější jméno Wren. Jeho rodina pocházela z Anglie, to by pak vysvětlovalo jeho přízvuk (a teď neřešme, že ten herec je z Anglie, klidně mohli vybrat jiného, který by z Anglie nebyl :D.)
Bethany adoptovala rodina Jenny. Pak ale zjistili, že i Bethany má zdravotní problémy po otci a dali jí do Radley, kde se Bethany seznámila se svou pravou matkou, paní D. Zjistila, že paní D. má alší dceru, Alison, a začala na Ali žárlit. Pořád se ale držela a nic Ali neudělala, dokud Ali a její kamarádky neoslepily její adoptivní sestru Jennu. V tu dobu s ní navíc uvnitř byla i Bethany, takže má popálený obličej. A za to holky s Alison nenáviděla.
Věc s Jennou řekla Wrenovi. Společně vymysleli na plán, aby zabili Alison. A teď na ředu přichází ona noc. Bethany hodila po Alison ten kámen, paní D. viděla, že t je ona, a pohřbila Alison, aby ochránila svou další dceru. Ali se dostala z hrobu ven za pomoci Grunweldky. Stejné noci byla zabita i Sara Hervey a byla dána do hrobu místo Ali.
Když vyšlo najevo, že Ali je naživu, začalo se zjišťovat, kdo je doopravdy na "jejím místě". Wren podstrčil do složky jméno Bethany Young a když se Hanna dostala až příliš blízko, uspal ji na rpohlídce u zubaře a pravou složku se jménem Sray Hervey, kterou měla u sebe a zatím si jí pořádně nepřečetla, ukradl. Tady toerie podle mě trošku pokulhává. Byly tam ještě další věci, ale ty se mi moc nelíbí, tak je vynechám :).
Zůstává tu otázku - kdo zabil Saru? Teorie odkazuje na Ariu. Potíže s psychikou nemusel zdědit Mike, jak se postupně domnívali rodiče, ale Aria. Navíc je hodně vodítek k tomu, že by měla rozdvojenou osobnost.
Aria si myslela, že Sara je Alison (která vydírala otce Arii). podívejte se na pilot - možná to nebyl záměr, ale Aria v pilotním díle na párty ve stodole svůj alkohol nepije, jenom to předstírá a její kelímek je pořád plný. Možná náhoda, ale je v PLL je něco náhoda? :D Navíc Aria nikdy s kamarádkami o svém šíleném strejdovi nemluvila - náhoda nebo záměr?
Také se hodně v doupěti -A objevuje písmeno M a párkrát se objevilo i W.
Já si pořád myslím, že Wren kuje něco nekalého, i když to je fešák :3 :D. Tuhle teorii bych smíchala s tou minulou o Charlesovi a bylo by to perfektní :3.

Fast news about Selena #8

23. dubna 2015 v 19:00 | MišQa |  selena news
Dnes jsou jen mńovinky, kterým nechci každé věnovat jeden článek, takže je opět shrnu do jednoho.
xx
Jinak dneska mám narozky - to ani není možný, už je mi 16 :D. "Oslavy"? O víkendu u mě spala Katka, včera přijely moje dvě blízký kámošky z gymplu Verča K. s Eliškou a zítra jdeme s Týnou, Káťou a Kiki do Sluníčka :3. O víkendu rodinná a píští týden do pizzerky se Sandrou a dalšíma :3. Když jsem se ráno probudila, tak mě čekaly dvě SMSky od Sandry a Katky - úplně mě rozbrečely :'3.
xx
Sel přidala na Instagram novou osobku. No mco se mi nelíbí, Sel tam tak trochu vypadá jak těhotná :D.
xx
James mluvil v jednom rozhovoru o Sel.
xx
A objevil se i nový gif, tenhle se mi strašně líbí :3.

Adidas NEO - léto 2015 - gify #2 + osobka - 20.4.

22. dubna 2015 v 18:06 | MišQa |  ADIDAS NEO - selena
Za tři dny se zatím objedvila jen ejdna osobka a já furt čekala na další, ať nepřidám jen jednu, a ono pořád nic, tak jí přidám spolu s gify :). Jak jsem již psala, Sel je zpátky doma a je opět ve studiu <3.
Domov, sladký domov...prvně spáne, potom návrat do studia. Bůh žehnej všem! Doufám, že jste měli úžasný den!♥

A tady jsou dva nové gify :).

Mario Testino

21. dubna 2015 v 18:34 | MišQa |  Shooty - 2015
Sel nafotila další shoot, tentokrát s foteografem Mariem Testiem. Tenhle rok Sel fotí celkem odvážné shooty :). Nicméně jí to strašně sluší a těším se na další fotky :).

18.4.Na pláži

21. dubna 2015 v 18:32 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Předtím než Sel v neděli odletěla domů do A, zašla si se svými přáteli v Mexiku ještě k moři. Mylsím, že tento plážový outfit je ze všechn tří, co měla, nejhezčí :). Protože přiznejme si, ty plavky byly celkem omyl :D.
Rkwkhdvf Oglcnbgq Ub9vind4 1i6wscpx K2l2lfga Yfl06wpx Elve66cu 531vmspk Euekomzv Dsqpamen Fp53n1km S8x6xaw5 Bbs58b13 Biehmgof H6b30lsv M0dlopdn Hsjr5rhp Bsqjwrzi Fqokgmyh Rgzalinw Ujoyu6bl Otfxfebq Eazg8hz4 F6qulf3u Argoxuku 8mwmwo4n Nmn08emh

Adidas NEO - léto 2015 - gify

21. dubna 2015 v 6:57 | MišQa |  ADIDAS NEO - selena
Nějak se mi chtělo něco přidat hned tak po ránu. Chtěla jsem aby to nebylo časově náročný, taky tady máte gify z letní kolekce :).

Adidas NEO - léto 2015 - shoot #2

20. dubna 2015 v 18:39 | MišQa |  Shooty - 2015
Ještě jsem chtěla přidat gify, ale počkám do zítra, objevují se skoro každý den teď :).
Přináším vám další nádherné fotky z letní kolekce Adidasu. Jsou to doopravdy nádherné fotky a dýchají úplně letní atmosféru :3.
Gkq5pkf1 Xocnyo5m Mfupgcio Muqwnpun 76n7pfsl Rerptipu Iha5rybb

Unity - plakát

20. dubna 2015 v 18:29 | MišQa |  Unity
V srpnu má vyjít nový dokument "Unity", kde bude mluvit i Sel :). Jsem ráda, že se Sel účastní takových projektů :).

19.4.Letiště LAX

20. dubna 2015 v 18:22 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Osobky nedopřidám, bylo by jich strašně moc :).

Sel se včera vrátila zpátky domů do LA. Nejspíše měla dobrou náladu :).
Bbxitet0 Kvexbt0c Albqryqi Vzfrxxi3 Hescpku9 X3ztszay 51vijznw Ovxnkeqy Gj7syi5j Qafb7rvd Ebl9ppvg 8dmsvnfs Z9cbjbdv Atzupqd9 Whbydzcb

Omluva, novinky zítra

19. dubna 2015 v 18:28 | MišQa |  Blog
Promiňte, že jsem včera nic nepřidala. Ale přespávala u mě kamarádka, tak to snad chápete :). A dneska se mi nechce přidávat, navíc mě bolí hlava, takže se jdu"hezky" schoulit k Dextrovi :).
Právě jsem dokoukala poslední díl 4.série a dostalo mě to, bulela jsem :(.
A navíc jsem před chvilkou četla, že seriál Eye Candy už nebude pokračovat... To je hodně na pytel :(. Do toho ještě ta NIna odchází z TVD... Ach ach :D.
Novinky zítra zase začnu přidávat, ale asi jen ty nvoé, teď se jich nějak vyrojilo, hlavně osobek :).
A affs, omouvám se, že v posledních dnech obíhám misšmaš, ale od zítřka už budu obíhat tak jak mám :).
*chtěla bych mít teď takovou energii jako Hanna :D*

Instagram & osobky - 15.-16.4.

17. dubna 2015 v 18:21 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena
Miluju, když jsem šťastná #theresmoretolove
Ovládněte pláže s mojí novou Adidas NEO kolekcí. Sledujte @AdidasNEOLabel, abyste zjistili, jak vyhrát jeden look nebo celou kolekci. #SelenasNEObeach

Přátelé
První čtyři osobky jsou z pláží. Pátou přidala Miley a vymsívá se na ní titulku jednoho časopisu, kde píší, že MIley a Sel jsou těhotné a otcem u obou je Justin :D. Šestá je z natáčení "In Dubious Battle" a sedmá ještě z natáčení WOWP :3.
I65cflgs Pghhtrkm Smctngnm Y0krjw1b 8yhevco0 Qvbkgjso Xzwh3yiz

16.4.Na pláži

17. dubna 2015 v 18:07 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Asi si říkáte, co tu dělám s novinkama o Sel, když má být PLL víkend :). Jenže novinek o Sel se teď nějak nahromadilo, halvně tyto paparazzi fotky :D. A k PLL bych vám tu dávala jen video nebo nějaký okecávání, protože teorii se mi fakt psát nechce :). Doufám, že to chápete. Věci od Adidasu se ale opět objevují po trošce, tak ty přdám ve vlekém až v neděli :).
xx
Sel je stále v Mexiku a včera si opět užívala s přáteli na pláži. Mlě ajiné plavky než ve středu, ale tyhle se mi taky nelíbily, tenhle homo fogo střihu fakt není můj oblíbený :D.
R59n2chv N9cewxwg Acymozqy Ef2k5vs1 Gftqajyl D0cph6r3 Etcxmsdo 9vtsldk4 Qffmigvl Kxy3bj6u 2pgacl88 Ek3iozpm B9jfm5gm Nupvnlgm N471qlmj Vglwlrre Amm5dgcz Oyivxfhs 4wgxsfey Wqzzyed2 Kt8twxn9 Jmaposyb Tlvorsvg H3pz3awa Fophtwmo Vevmhsyt Krkxbntq Dvpze6mc Mkjtzid5 L7qkhzrp Mze1ys5o 6verxjct Zzckxuvm Z8o4m10l

15.4.Na pláži

16. dubna 2015 v 18:49 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Jak to bude tento PLL víkend? Teorii asi neudělám, omlouvám se, nechce se mi moc do toho :). Asi vám přidám nějaká videa a nebo dodělám PLL Project.
xx
Sel si včera s přáeli užívala na pláži. Má krásnou postavu, ale podle mě si to trochu zhoršila těma plavkama, které jí byly malé, hlavně vršek.
Jtiuwzmj On60rerg Ggyiscbb J3dyzvku 3xsxl7m1 W9y1rqih Wanm583e W761jx1m K6ewglgb Gh8hbpwk S3l5tmbn Hoqfbxlw Jangrhek Cqvjz6vo 71v9carm Fw4k8spu Iafdrl9x 2au3ozsn Tq8u7bcg 4n5ztexg Br00fni7 Spogortp T84gy1ih Zokp3xhb P9o614f1 Sq64fyi4 Hoknq9mu Wyhrj9i1 6sf8q6tg Ifqaktmr 0lqtxd5h Emfd3et4 Nrqoegu1 Yzycrnqy Rxfqqvdw Yi5ya7jw Hq8vdlmn 3lzfozcg Bffdemmo 7u4ub1n9 Hgwpsr9q 7cjk3xki 7oukwsgo Knffkwp5 8xnzgrkr 6wqdqj7s Dnxrfaw2 Qwwuxtsx

Little news about Selena #47

16. dubna 2015 v 18:22 | MišQa |  selena news
Dnes přidám tyto mini novinky a paparazzi fotky. Objevily se i dvě osobky a dvě fotky ze shootu k nové kolekci Adidas, ale ty si nechám na neděli, myslím, že se toho objeví více :).
xx
Shay Mitchell, která hraje Emily v PLL, má Snapchat a já jí na něm sleduji :). A všimla jsem si, že když oslavovala naozeniny, hrála v pozadí písnička "Birthday" od naší Sel :). A když byla s Ashley, Troian a Lucy na nějaké párty v New Yorku, tak tančili na "I Want You To Know".
xx
Sel je stále nejvíce probíranou osobou na FB.
xx
Objevilo se ještě jedno video z Radia Disney, Sel můžete vidět v 1:00.

Adidas NEO - léto 2015 - shoot

15. dubna 2015 v 18:36 | MišQa |  Shooty - 2015
Jarní kolekci Adidas NEO střídá už letní kolekce! Fotky ze shootu byly nafoceny dohromady s jarním shootem, takže některé fotky, které se objevily, jsme již viděli. Fotky doopravdy čiší letním dojmem a strašně se mi líbí :3. Doufám, že se fotek objeví více.
Z6qemfbs Es2wvto8 Yvikoezb Fbo2i7lf 2ygxmcip Hlwaqq3h

14.4.Letiště LAX

15. dubna 2015 v 18:31 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Jak jsem již psala, Sel v úterý letěla do Mexika a paparazzi ji zastihli ještě na letišti v LA.
Zzq443hq Z6fwedl3 Te20r7cn Ivanse4x Exfz9zcq 6qd5vre7 Mjo2gwe0 Cuga54we Taiq8hko Swlzu5cl

Instagram & osobky - 15.4.

15. dubna 2015 v 18:27 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena
Sel je teď v Mexiku a tráví čas s Vanessou Hudgens, Ashley Tisdale a dalšími a přidala toto video :). Jsem ráda, že tráví čas s Van a Ash :3.

Ostatní
První dvě fotky jsoou také z Mexika, od přátel. Poslední je fan art od fanouška, kde vidíme Sel a Stevieho (Selenin vokálista) - je to opravdu krásná kresba :3.
Rsfx29fj Gczlv3a5 Gi6nlom8

Osobky - 12.-13.4.

14. dubna 2015 v 19:13 | MišQa |  selena PERSONAL
Myslela jsem, že se objeví více věcí, ale asi ne, tak přidávám jen tyto čtyři osobky :).

Selena
Tentokrát Sel nic nepřidala.

Ostatní
Fotograf Jake Bailey opět přidal další nádhernou fotku Seleny ze shootu. Ať už se to konečně objeví oficiálně :(. Jsou to nádherné fotky a tahle je doopravdy dokonalá.

Tato je opět ze křtin miminka Priscilly.

A poslední dvě jsou z nějaké oslavy, kde ještě Priscilla byla těhotná :).

Instagram & osobky - 9.-11.4.

12. dubna 2015 v 18:43 | MišQa |  selena PERSONAL
EDIT 13.4.: Dnes jsou jen dvě osobky a ty se mi nechce přidávat, tak počkám na zítra, snad se objeví nějak další :).
xx
Objevilo se celkem dost osobek.
Btw, Selenině sestřence Priscille, kterou všichni dobře známe, se narodilo miminko :3. Čekala jsem, kdy se narodí :3.

Selena
Sel tento víkend trávila s rodinou a to nejen s nově narozeným Priscilliným miminkem, ale i se svou "napůl" sestřičkou Victorií, která je dcerou biologického otce Seleny. Je staršně roztomilá :3.
Pocházím z oddělené rodiny, nyní mám dvě sestry a jsem vděčná, že z každého konce.

Myslím, že momentky jsou nejlepší. Moje sestřenka @pmdeleon22 má své první. Vždy jsme snili o tom, že budeme mít jedno dohromady. Dobře, dnes ne,a le jsem za to šťastná, protože teď jsem kmotra :)

A z tohoto jsem nadšená :3. Sel popřála své velmi blízké kamarádce Vanesse Hudgens k úspěchům a štěstí na Broadwayi :3.
Chybí mi moje milující velká sestra @vanessahudgens, která teď vévodí Broadwayi. Pamatuji si, jak jsem sledovala televizi a dívala se na ni, teď ji podporuji napříč zemí, neskutečné. PŘIJEDU TO OMRKNOUT. #proudsis (= pyšná sestra) #LOVEYOUBEAUTIFULLSOUL (= miluju tě, hezká duši) #gangstahippies

Ostatní
První dvě jsou ze křtin :3. Třetí je z března z Radia Disney. Čtvrtá a pátá z oslavy Velikonoc a poslední z jednoho odpoledne ve studiu :D.
H0dsuonu Rstzglfx Zbne3phq Na9ta1uh Fpw8wo65 Wx15vp5x


Selena v "Jane The Virgin"?

12. dubna 2015 v 18:23 | MišQa |  selena news
Justin Baldoni, kterého můžete znát ze seriálu "Jane The Virgin", se sekal se Selenou a na Twitter napsal: "@selenagomez bylo krásné se s tebou setkat! Přijď do nějaké epizody další série #JaneTheVigin :)" Z tweetu nevyznívá jasně, jestli Sel se doopravdy v další sérii seriálu objeví, ale byla bych ráda, kdyby ano :3. Seriál ještě nesleduji, ale mám ho stažený a až dokoukám Dextera, vrhnu se na něj :). Vypadá fakt zajímavě :).


Shoot by Jake Bailey

12. dubna 2015 v 18:18 | MišQa |  Shooty - 2015
Sel přidávala různé fotky z nového shootu na svůj Instagram. HQ fotky se zatím neobjevily, tak jsem se rozhodla zatím všechny objevené fotky seskupit, abyste si ten shoot mohi lépe prohlédnout :).
Fotky nafotil Jake Bailey a to zcela spontánně. Bylo to foceno na Selenině dvorku za domem a je to doopravdy neupravovaný shoot. Selena se sama nalíčila, i sama vymyslela outfity. Těším se na kvalitnější fotky :3.
Ww34ck4v L6qndawx 1uemfss5 0k32ipfz L9jzap80
Zapojte se!