Květen 2015

Informace o 6.sérii

29. května 2015 v 16:48 | MišQa |  Pretty Little Liars - info
6.série už nám prakticky vchází do dveří. Před začátkem se ještě podívejme na nějaké informace a akta, které nám slíbila Marlene :).
  • Série bude mít 20 epizod - 10 v letní části a 10 v zimní části. Bohužel se letos nejspíše nedočkáme žádného halloweenského ani vánočního speciálu.
  • -A má být tuto sérii definitivně odhaleno a to v 10.epizodě.
  • Natáčení začalo 24.3.2015.
  • 6.série má přízvisko "6A: Summer of Answers".
  • Jason bude velkou součástí 6A série.
  • Také bychom měli vidět více záhadné Moniny kamarádky Lesli.
  • Bude se hlavně řešit zmizení holek.
  • 6A série bude probíhat ve třech týdnech, skončí maturitou.
  • Po posledním díle 6A série nás čeká velký skok. 6B série začne o čtyři roky později. Na to, že jsme se teď tři série pohybovali ve čtvrťáku, to bude velký skok, holky budou nejspíše po vysoké.
  • Bude hodně flashbacků a záběrů na holky, jak přožívaly život v domečku pro panenky.
Tak to by bylo pro zatím vše :). Příští týden už čekejte recap a teorie <3.

Nová ikonka na Instagramu #17 & #18, Instagram & Snapchat

28. května 2015 v 19:45 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět tu mám toho více ze sociálních sítí :).

Sel se objevila opět ve videích na Snapchatu jednoho svého kamaráda :). Ať si taky založí Snap :3. To bych jí sledovala stejně jako Natea Buzolica, kterýho aktualizuju milionkrát za den (aw, ty jeho buchty :3).

Selena také okomentovala smajlíkem a srdíčky jednu fotku fanouška :).

Sel si také změnila ikonku na Instagramu. Prvně si tam dala svojí selfí, která se mi strašně líbí a ned chvilku nato kytičky :).

A tuhle fotku tb přidala Sel včera :).

Little news about Selena #51

28. května 2015 v 19:20 | MišQa |  selena news
Začínají nominace na Teen Choice Aards 2015 a my můžeme Sel nominovat za pomoci tweetu. Kliknete na kategorii, kde Sel chcete nominovat a tweetnete to :). Více najdete tady.
xx
Objevilo se ještě nějaké video z NEO Hangout :3.

6x01 - Game On, Charles - sneak peaky

27. května 2015 v 18:32 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
U Seleny se toho pro dnešek nic neobjevilo, ale mně to vyhovuje, můžu vám aspoň přidat tyto sneak peaky pro premiéru 6.série PLL :3. V prvním se holky snaží vydržet co nejdéle venku před/nad domečkem pro panenky. Ve druhém Alison, která je z vězení venku, mluví před novináři.


Rare fotky #34 & Instagram - 24.5. & Snapchat

26. května 2015 v 18:45 | MišQa |  selena PERSONAL
Tak dlouhý nadpis a přitom tu mám pro dnešek jen dvě fotky a jedno video :).

Sel byla se svými přáteli v neděli na večeři :).
Selena se objevila v jednom videu na Snapchatu.

A také přidala jednu osobku :). Nádherně se tam směje :3.

A objevila se ještě jedna starší fotka ještě z natáčení filmu Kouzelníků :3.

6x01 - Game On, Charles - popis & info & spoilery

25. května 2015 v 18:30 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody
Protože jsem PLL víkendy šidila a navíc dnes není nějaká záživná novinka o Sel (jen jedna osobka), máte tu popis a spoilery k první epizodě 6.série, která nás čeká již příští týden! :O Strašně ta pauza utekla...

Pár momentů poté, co skončilo finále 5.série, Aria, Emily, Hanna, Spencer a Mona jsou stále lapany v pasti Charlesova "domečku pro panenky", nemají kam jít a musjí se vypořádat s naštvaným mučitelem. Právě když si lhářky myslí, že už to s Charlesem nemůže být horší, jeho hry začínají být čím dál více šílenější a obracejí se do větší temnoty. Jak holky bojují o přežití, puzzle Charlesova příběhu do sebe začíná zapadat.
Mezitím Ezra, Caleb a Toby pokračují v hledání holek, ať už s nebo bez pomoci rosewoodské policie.

Spoilery:
Holky se nějak dostanou ven, ale každou z nich tento zážitek velmi poznamená.
V epizodě uvidíme Alison, jejího otce, Cindy a Mindy.
Budou Emison a Spoby scény.
Bude odhaleno, jak dlouho a jak -A budoval domeček pro panenky.
Mělo by se odhalit kdo nebo co bylo v osudném barelu.

Info:
Epizoda bude mít premiéru 2.6.2015, u nás s titulkami 3.6.2015.
Marlene dokoncčila psaní scénáře 12.3.2015.
Čtení proběhlo 23.3.2015.
Natáčení začalo 24.3. a skončilo 1.4.2015.


Instagram & osobky - 21.-24.5. & sociální sítě

24. května 2015 v 18:43 | MišQa |  selena PERSONAL
Kolem Seleny se to teď chvilku utěšilo, proto osobky jsou dnešním závěrečným článkem :).

Selena přesáhla hranice 32 milionů followerů na Instagramu :3. Strašně jí moc gratuluju, to číslo roste doopravdy rychle.

Taylor mimo jiné poděkovala Seleně a ostatním za účast na jejím klipu k "Bad Blood". Říkala jsem to už, ale ten klip je doopravdy úžasný :3.

Sel nedávno přidala na Instagram fotku ve své oblíbené mikině a tato fotka přesáhla již 2 miliony lajků :O! Nedivím se, je nádherná. Navíc nevím proč, ale Sel mi na té fotce připomíná Teri Blitzen :D.


Instagram - Selena
Sel byla se svou kamrádkou na filmu "Ex Machina" (více o filmu zde). Mě moc popis filmu nezaujal, ale třeba vás ano :).
Lidi, jestli jste ještě neviděli "Ex Machina", tak to absolutně musíte. Proto natáčím filmy. Bylo to fascinující, zábavné, napínavé a velmi dobré. Viděli jste to? #notanAD #iwasjustobsessed (= byla jsem prostě posedlá)

Tuhle fotku nafotil Seleny fotogram Jake Bailey během natáčení klipu "Bad Blood".

A tahle je ze čtvrtka. Sel má na ní zajímavé džíny :).

Osobky - přátelé
první dvě fotky jsou te čtvrtka, kdy Sel byla s přáteli a s poslení si Ashley Benson zavzpomínala na propagování "Spring Breakers" :3.
Plv5elwl Ukvqjkmn 7ayetdi3

Little news about Selena #50

24. května 2015 v 18:23 | MišQa |  selena news
Tohle jsou již 50.little news a s nimi začínám "znovuzaktivnění" tohoto blogu :). Za chvilku začne i PLL, takže se zase těším na sledování a recapování nových dílů. Menu bych měla trošku už upravit dneska :).
xx
Selena byla nominována v kategorii "Fan Fave International Artist" na Much Music Video Awards :3. Hlasovat pro ni můžete tady.
xx
Vanessa byla v jedné show a odpovídala na otázku o Sel a Justinovi. Mimo jiné řekla, že Selena je jedna z jejích nejlepších kamarádek - to je hezký slyšet :3.

4 years online!

21. května 2015 v 19:33 | MišQa |  Blog
S tím rozčilováním nad tím, že mi blog.cz smazal celou galerii a celou grafiku na blogu jsem úplně zapomněla na to, že v pondělí měl tento blog narozeniny :O. A to čtvrté <3. Nemůžu tomu uvěřit :'3. Přesně před čtyřmi rokami si jedna šesťačka, která měla angínu, řekla, že by si mohla pro zabavení přes dobu nemoci založit blog. Přidávala sem fotky Miley Cyrus a díly seriálu Hannah Montana. A roky plynuly a z malé šesťačky se stala prvačka na gymnáziu :'O. Jak jsem prošla vývojem já, tak i tenhle blog - z Miley na Selenu, o víkendech ze Zendayi na Vanessu a teď na PLL.
Je až neuvěřitelné, jak to všechno letí! Na blogu jsem za tu dobu poznala spoustu úžasných lidí. Někteří už skončili, ale i tak s nimi udržuji kontakt přes FB. Například s Luckou, se kterou jsem byla aff asi dva roky a taky nezapomenu na Verču z unlimited-zendaya, se kterou si sice moc už nepíšu, ale mám jí stále ráda :3. Dále také nesmím zapomenout na Bellu a Lilly Love, se kterými jsem aff téměř od začátku <3. Všechny moje minulé a současné affs mám strašně ráda, vám patří velký dík, halvně že máte trpělivost s ne mým v této době nepravidelným obíháním :D. Ale učitelé se snad zbláznili a dávají milion písemek (naučit se poznat 110 kytek za necelý dva dny, k tomu znát celý jejich název a čeleď - věřte mi, to není sranda :D)...
Ale jinak jsem za gympl vděčná. Jak jsem psala v mnoha článcích, našla jsem tam mimo mé staré kamarádky i hdoně nových, hlavně Elišku s Verčou a Verčou :3 :D. A taky mám ve třídě Katku, která byla na základce v Béčku, další plus (y) :3.
Mrzí mě, že teď v květnu nejsem moc aktivní, ale když se neučím, tak jsem venku s kamarády, ale v létě by se to mělo změnit ;). Budu sice více s kamrády a rodinou, ale nebude škola = více času = udělám si čas i na blog :3. Pokusím se to tu všechno vrátit do pořádku (ano, blog.cz, nedám se zlomit tou tvou zradou -.-).
Děkuju vám za přízeň, co tomuto blogu věnujete <3.
S láskou Vaše MišQa ♥

In Dubious Battle - plakát #2

20. května 2015 v 18:10 | MišQa |  In Dubious Battle
Opět promiňte affs, že neobíhám. Ael neskuečně mě dopaluje blog.cz. Najednou mi smazal celou galerii, takže celý menu a starší články v háji... Dělala jsem se s tím fakt dlouho. Ale o tom už jsem psala. Ale teď mi zmizelo i záhlaví, pozadí stránky, který jsem měla ještě od r-graphic a tak dále a to ěm tak neskutečně naštvalo, teď to tu vypadá, jako bych na všechno kašlala, přitom jsem se s vzhledem pachtila fakt dlouho. Fakt díky, blog.cz....
xx
Tento plakát se objevil už asi tak řped týdnem, ale nějak jsem ho zapomněla přidat :). Sel na něm bohužel není. Staršně se ale na ten film těším :3.

Instagram & osobka - 19.5.

20. května 2015 v 18:09 | MišQa |  selena PERSONAL
Teď naštěstí moc novinek není, jsem za to ráda :3.

Objevily se ještě dvě fotky z vinice, kde Sel byla o víkendu. První přidala Sel, druhou Selenina kamarádka.

Bad Blood - Taylor Swift

18. května 2015 v 18:22 | MišQa |  selena news
Včera jsem psala, že Sel si zahraje bad girl v novém klipu Taylor Swift "Bad Blood" a už je to tady :3. Klip se mi strašně líbí, Sel, Taylor, Ellie, Zendaya a další jsou v tom klipu dokonalí :3. Akorát se mi nelíbí, že je na featu Lamar a není to ta původní verze, která se mi líbí mnohem více. Ale klip nemá chybu a je fakt dokonalý, Sel je tam doopravdy bad girl. Dokonce to má i "příběh" :3. Taylor zase překvapila, má úžasný klipy, navíc tomu nasadila korunu i tou Sel a dalšími celebritami. Hlavně ten konec :3.

Hotel Transylvania 2 - plakát

18. května 2015 v 18:13 | MišQa |  Hotel Transylvania 2
Objevil se nový plakát k HT2 :3. Já už jsem konečně viděla jedničku (bylo na čase :D) a ta byla doopravdy úžasná, takže se těším na film na dvojku :3.

Instagram & osobky - 15.-17.5.

17. května 2015 v 19:05 | MišQa |  selena PERSONAL
Ano, zase jsem tu včera nebyla, ale stříhala jsem vlog z Prahy, který stejně musím dělat znova, protože se mi sekl program a neuložilo se mi to :/.
Ale doubrou zprávou je, že jsem našla v mém neuspořádaném systému složek v komplu pipsky do menu, takže během týdne to menu spravím, ale Seleniny projekty asi neopravím, i když ikonky k tomu jsem taky našla, ale vážně se mi nechce to celý zas překopávat, stačí mi ty popisky :D. Blog.cz mě dost dopálil tímhle -.- ...
xx
Selena
Sel se objeví v novém videoklipu Taylor Swift "Bad Blood", který má vyjít dnes! Tento klip je hodně propagován, bude v něm vystupovat totiž hodně celebrit, mimo Sel a Tylor ještě například Ellie Goulding nebo Zendaya a další! Já se na ten klip šíleně těším, má vyjít každou chvílí :3. Sel na té promo fotce vypadá dokonale <3.

Arsyn
@taylorswift
#badbloodmusicvideo

Dál Sel postla toto video, a k němu připsala, že přemýšlí, jestli si má založit Snapchat. Ano, prosím :3.

Tato osobka je ze včera, kdy Sel byla se svými přáteli na nějakém výletě do vinice :).
Ležme v této vinici celý den!


Přátelé
A i Selenini kamarádi přidáli pár fotek z výletu do vinice. Můžete si všimnout, že tam byla například i Kylie Jenner :).
Susgjd8p Hdjerq5c Eovq0270 Qk8pxkzi

Fast news about Selena #10

15. května 2015 v 19:06 | MišQa |  selena news
Tak se vám vracím :3.
První tři dny tohoto týdne jsem měla fakt napilno s učením, v úterý jsem byla navíc ještě s tou kámoškou a ve středu s Verčou H na pizze :3. A jak jsem psala, včera jsem byla v Praze, ze který jsem si odvezla šíleně moc vzpomínek s mojí bandou Mimivelkou, což jsem já (Mi), Míša N. (Mi), Verča K. (Ve), Eliška (El) a Katka K. (Ka) :D.
Btw viděli jsme Hanu Maciuchovou, Josefa Dvořáka (jak by řekla Verča - ten, co hraje vodníky :D), ostatní i Jiřinu Bohdalovou a ještě jsme viděli v Paládku YouTuberku Anittu Ball :3.
Protože bych se z těch novunek zbláznila, přidám vám ty nejdůležitější v tomto big článku :).
Btw, vymazala se mi naprosto celá galerie, takže u starších článků nenajdete fotky a menu je taky úplně v prčicích... Takže se nedivte, že to tu vypadá tak divně, na opravu nemám čas, tak už budu mít, tak to spravím .).
xx
Za ten týden, co jsem tu nebyla, stihla Sel natočit další film, kde bude mít podle všeho ale jen malou roli, ale i tak se na něj těším :3. Jmenuje se "The Big Short" a natáčel se v New Orleans (vždycky si vzpomen na The Originals :D).
Tady máte pár fotek z natáčení.
Qacppcuj Z6cp59ua M440rdhb Tol60or7 D5xqgmch 5qym9ecf Myb9buu4 Lf2sdb3k Xl9r7nfb
xx
Allie Simpson nazpívá písničku, kterou pro ni napsali Selena a Cody Simpson :3.
xx
Sel přesáhla hranice 31 milionů followerů na Instagramu :3.
xx
Včera proběhl Adidas NEO Hangout se Selenou a dokonce i někteří šťastlivci z ČR měli to štěstí a mohli se na něj živě dívat a položit Sel nějaké otázky i osobně přes live kameru. Video má asi 20 minut a i když je zítra volno, času opravdu nemám nazbyt, navíc dneska finále TVD :O :D. Jinak #NEOSELENAHANGOUT byl světový trend na Twitteru :).
xx
Vybrala jsem několik osobek, co se mi líbily, tak tady je máte :3.
Ikh37q63 Pkditm38 Pgobecor Aqxp6qe8 8inuudo1 Bh9eaccx X6hwcdwd 4gkenryw

I'm sorry, no time

11. května 2015 v 20:32 | MišQa |  Blog
Staršně se vám omlouvám, že jsem tu zase nebyla a ani neoběhla affs. Ale tenhle týden se nějak nahromadilo učení, zítra píšeme na poznávačku kytek podle obrázku a velkou písemku z něminy. Navíc si chci dodělat aspoň kousek herbáře. Ze školy se vrátím okolo 4, než se připravím, najím a tak, je 5 a když skončím s učením, chci se podívat na videa, na seriál, chatovat s kámoškama a na blog se mi v posledních dnech nedostává čas, zvlášť když má Sel tolik novinek (halvně fotek). A nic nějak bum se u ní neděje, takže myslím, že o nic s fotkami nepřicházíte :).
A jak to bude ve zbytku týdne? Zítra bych měla něco přidat, ale envím, možná pojedu ke kámošce a autobus od ní zpět k nám jede v 7, než přijedu, tak bude 8, tak uvidíme :).
Ve středu bych něco přidat mohla, když na čtvrtek se nebudu nic učit, protože jedeme do tý Prahy - to je také důvod, proč tu ve čtvrtek nebudu. A pak už bych měla zase najet na koleje blogu a obíhat.
Affs, prosím omluvte mě, ale mám toho celkem dost :).

6x01 - Game On, Charles - fotky

9. května 2015 v 9:10 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Během týdne se objevily oficiální fotky k 6x01! Ono se to nezdá, ale za chvilku už nám to začne :3. Jak už jsme viděli v promu, holky se nakonec vrátí do Charlesova "domečku pro panenky". Charles potrastá Monu tím, že ji někam zavře. Teď ale také můžeme vidět, že Alison bude mít nějakou tiskovou konferenc. Btw Sashe (Alison) ty kratší vlasy strašně sluší <3.
3ga392zv 7vqnrf8p Ifr6g8l6 Akvrbhbb S8eesoli Rrlevcrl Vhjwwvbg Iyle1umr Rjho1bnf Udufrwet C6gctrip Fy4vlgbt U1vitnge Gmneslbf Y9hrckqq 9nicaxja 8opc2fxx Vme9afhm Qslugduq Wegmawm6

Rare fotky #33 & ask

8. května 2015 v 20:48 | MišQa |  selena PERSONAL
Za dnešek se objevily jen tyto osobky :).

Sel za pár dní bude odpovídat živě na otázky fanoušků :). Stačí když na Twitteru položíte Sel otázku a označíte jí #NEOSelenaHangout :).

A tyto dvě jsou starší fotky :).
Na této můžeme vidět mladinkou Sel s Kim Kardashian.
A na této je malinká Sel se svým tatínkem :3.

6.5. Louis Vuitton Cruise 2016 Fashion Show

7. května 2015 v 20:01 | MišQa |  Akce - 2015
Se se včera zúčastnila modní show značky Louis Vuitton pro rok 2016 :). Měla zajímavé šaty, výraznější líčení a své vlasy, která má nyní kratší, měla vlnité :3. Staršně jí to slušelo :3. V kolekci anjdete i oficiální spoelčné fotky Sel a Mirandy Kerr nebo Britt Robertson.

Objevily se i dvě videa ze Snapchatu show :). Kéž by Sel měla snapchat :3.

Buj43uw5 Xatcth9t Ratpnz34 H12cop84 Xq5si4xp Uhvyfpgb Gztmywmy R1t4fysk 1ypsw5cj Hoojwixv Blrgtlgu Mmcjlodc 0iiwid8l

Instagram & osobky - 6.5.

7. května 2015 v 19:35 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena se včera zúčastnila další akce. Naštěstí teď ve fotkách nemám takový zmatek, takže snad se vyhnu problémům s pomícháním :D. A taky jich teď není tolik, jako z Met Gala :).
Jinak Sel přesáhla hranici 30 milionů followerů na Instagramu :3.

Selena
#LVcruise opět děkuju za pozvání


Ostatní
A objevila se i hromada osobek od přátel. Všechny jsou ze včerejší akce a můžeme na nich vidět Sel například s Mirandou Kerr nebo Britt Robertson :3.
Oi9vukgk G9bjnusl Dycuym02 Ycljt7wo Uvfwfnpc Da0gyjoq Hwvgh1vk W4nxyz4d Hvs06pri

"Milion" fotek & something about me :)

6. května 2015 v 19:18 | MišQa |  Diary
Dneska jsem se chtěla vrhnout na dopřidávání fotek, a e opět se jich objevilo velikánské množství a já už jsem byla znechucená odpoledním učením/neučením, že jsem to hned vzdala. Od zítřka opět budu přidávat normálně, ale tohle mega velké množství už jsem prostě nesnesla :).
Ale mám náladu zase napsat takovej kecací článek :D. Asi to nikoho nezajímá, ale to je fuk, potřebuju se nějak odreagovat od učení a do deníku se mi teď psát nechce :D.
Zítra píšeme na zařazení rostlin do čeledí - ach ach :(. Radši jsem ani nepočítala, kolik jich na naučení máme. A taky píšeme z chemie - hmotnostní zlomek a vyčíslení rovnic docela ovládám *klep, klep*, ale příklady acidobazických nebo srážecích jevů - to jistí taháček, který připravuje kámoška (ale pšt :D).
Dneska jsme také odpoledne byli naše "parta z hor" na pizze - jsem přejedená ještě teď :D.
Dneska jsme měli docela vtipnou matiku - hlášky byly :D. A taky můj mobil se rozhodl mi vyletět z ruky, odrazit se od židle a téměř spadnout Elišce do klína :D. Ale přežil, je pořád nepoškrabán a nemá ruplý displej :D.
Příští týden jedeme ve čtvrtek do Prahy na knižní veletrh - to zase bude :DD. A v pátek se fotíme :3.
Ten první rok na gymplu strašně rychle utekl/utíká. A jsem strašně ráda za volbu tohoto gymplu :3. Nejen že mám ve třídě své nejbližší kamarádky Katku K., Týnu, ale našla jsem i "stejně praštěný" holky jako jsem já, Elišku a Verču :3. A nemůžu zapomenout druhou Verču a Sandruš :3.
Tak dost kecání :D. Jdu si zopáknout bižuli, kouknout se na chemii (ha, ha!) a pak vzhůru na nový díl The Originals :3.
A jak se máte vy? :3 Jak se vede ve škole? :)

4.5.Met Gala

5. května 2015 v 20:02 | MišQa |  Akce - 2015
Sel se včera zúčastnila své další gala akce, která byla zaměřena na čínské umění :). Musím říct, že Sel byla napřekonatelná, strašně jí to slušelo :3. Tohle je podle mě jeden z jejích nejlepších "outfitů" na akci :3. Ty šaty byly absolutně dokonalé a účes taky zaválel :3. Sel vypadala jako nějaká ta čínská/japonská gejša a jako princezna :3 <3. Doprovázela jí její kamarádka Vanessa Hudgens a později se objevila i s Emmou Roberts.
Po akci Sel s Vanessou zamířily na afterparty - kterou vám přidám zítra, fotky se začaly objevovat halvně teď, tak ať to zase nemám na deset článků :D.


Jut3nblc U8toktzt Qc6mrdbn Qplwrcgf Lolgw8nr F5wmxydp Hwpx07kq 4bgb0ctp Ofbvvv4h Seimfljx Swmd36h5 B3lkkstv Um1gwb77 Juwhxaee 5c2cfblb Pk7p1dov Olfopenp Ieeephsk Rx9npnp0 Fsm5mzab Aafpdxmv Bbbi77op Kzucy3rh Kcu6bcln Xprxihip Itoyeml2 Chgp57xb Iglvu2zt N73vkhjb 0pkmbelr P8akzf2a 284vmlif 4xn7pskq U4hg7lvk Bk5qyime Jwunwys0 Xj3szvai Jx5ufri5 M7ibplee Yr3dubj5 X2mvtygv Vyr4zygr U1g1gkcr Mghagn1d 7cimhioh Ipf2zmti 7cgapyuv Oaf2kt4r

Instagram & osobky - 4.-5.5.

5. května 2015 v 19:26 | MišQa |  selena PERSONAL
Když jsem viděla, kolik fotek se objevilo ze včerejší akce, tak jsem dopřidání paparazzi fotek z 3.5. hodila za hlavu - pardon, ale těch fotek už by pak bylo až moc :D.

Selena
Jak jsem zmínila výše, SAel včera byla s Vanessou a dalšími na jedné akci, více o ní za chvilku :3. Btw, jak jinka, strašně jí to slušelo <3.

xo NY

Repost @lillyjcollins, jsem obklopená nejsladšími ženami ♥

Hravé momenty, přípravy s @byjakebailey


Přátelé
Na zmiňované akci byla kromě Vanessy a Sel i Lilly Collins, další moje oblíbenkyně :3. Na pár osobkách ji můžete vidět. Všechny jsou z akce a poslední je z přípravy na ní :3.
Qvjsgqms Ln7dsn1o Ryhhkvha Ng8bhi2p H3ypr1tl Yhjhhho8


Paparazzi - 24.4., 1.-2.5.

4. května 2015 v 20:48 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Tak toto je opravdu velký update paparazzi fotek :3. Všechny nepřidám, z toho ybch se asi zbláznila,a el od každé "kolekce" jich tu pár budete mít :). A protože na paparazzi fotky z 3.5. jsem už neěla nervy, tak se jich dočkáte až zítra :).

24.4.

Disneyland
Objevily se starší fotky ještě z dubna a to z Disneylandu, jak si Sel užívá na atrakcích.
Kwborrjw Vmmwihxq Drjuzuls 8w56dac7 Fzoxqdz4

1.5.

Letiště JFK
V pátek Sel přiletěla do New Yorku, kde si zašla na muzikál Gigi na Brodwayi, kam zašla podpořit svoji blízkou kamarádku Vanessu Hudgens, která zpívá hlavní roli :3. Moc to Sel slušelo.
Lnsb5tzb 8m1isvzm Ebr4k1yo Fkcpwzg5 Dfa9c8td Wmno02io Ydruivra

2.5.

Venku
Před muzikálem se Sel zašla projít po NY :). Moc se mi její outfit teď nelíbil, nejsem fanynka širokých džín :D.
Ovqu8cie Qsvyumlb Za7micry 2modngk3 9nxfxoei R9yayvnh 63mudkwr Nphfbafo Avnbgg7w 4q8ayje9 9vmsl8fc
Večeře s Vanessou
Po muzikále si Sel s Nessou ještě zašla na večeři. Oběma to moc slušelo :3.
7azp5kfy 9bcu04x1 J9ntcr4v Pfk29lwm T59avijf Opyooucy Gmngbqyk Ube42stv Drvwfje0 Vl4mmkxb Rs2byfl0 Ach3qews Unndw9hn N6lbuemj 8x14hjvw 7j5kpptx


30.4.We Day Illinois (Chicago)

3. května 2015 v 18:59 | MišQa |  Akce - 2015
Poslední dubnový den Sel strávila v státě Illinois, poblíž Chicaga, kde se konal festival We Day. Sel an něm měla opět proslov. Její účes i outfit se mi moc líbily :3. Zatím měla pokaždé na We Day nějaký kostýmek a těch já moc velká fanynka nejsem :).
Ic8oq4kp Wxkpy4fk Oigayzyy Xo2yjmpj C4ioq1lu Zrcux1xi Qcudyytf P6gmpssi Npyad4me Ggsyie6m Va0cvfpz 2ibt1t11 Llrmszux 6rvpp35x Xkti0cee Hhwg7lwm Av49tixv Jesqznqq Sjypizsc Swttgla9 5e2tahit Ulpnided Umzzeqzw Umk6ymlf Agxwahg5

Instagram & osobky - 30.4.-2.5.

3. května 2015 v 18:33 | MišQa |  selena PERSONAL
Tak vzhůru na novinky :D. Dnes přidám osobky a fotky z We Day, zítra dopřidávám paparazzi fotky :).

Selena
Selena odetěla do New Yorku, kde zašla na Brodway podívat se na muzikál Ggi, ve kterém hraje a zpívá hlavní roli Selenina blízká kamarádka Vanessa Hudgens :3.

Ahoj, New Yorku

A přidala ještě jednu starší :).

Ostatní
Kdyby ste viděli těch fotek s fanouškama - snad milion -.- :DDD. Ještě že je nepřidávám :D. Tyhle jsou od přátel :). První tři jsou z We Day a poslední z večeře, kde byla třeba i Shay Mitchell :3. Jsem ráda, že jsou se Selenou přítelkyně :3.
Pokavc8p A9i2spxj Fl1mzc1r Epwv77yn

6x01 - Game On, Charles - promo

2. května 2015 v 11:35 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Sice jsem psala, že si na dnešek beru ještě volno, ale toto jsem vám prostě musela přidat. Objevilo se první promo na 6.série a... OMG! Mám z toho husí kůži :'O... Doufám, že -A Monu nezabije. A vidím správně, že Alison už bude na svobodě? :O

Omluva :)

1. května 2015 v 19:59 | MišQa |  Blog
Strašně se vám omlouvám, že jsem tu včera a dnes nebyla :). Ale včera jsem slavila čarodky s kámoškou a když jsem se vrátila, tak jsem zase řešila jedno drama :). A dneska jsem celej den prochatovala s kámoškama (nedivte se, že jsme radši nezašly ven - bydlí v jiném městě a busy dneska nejezdily, jinak bysme šly hned a rády :D). A na blog jsem ani neměla náladu, zvlášť když jsem viděla těch fotek z We Day :). Asi ani zítra nic nepřidám, chci se naučit kousek biologie a zemáku :).
Proto se vám tedy moc omlouvám, když tu v těchto dnech nebudu, ale je už hezky a mám hodně naplánovaných věcí s kamarády, což je lepší než vysedávání u ntb :).
Rozhodně ale neskončím, nebojte :). V neděli vám opět přidám novinky, ale na zítra si beru dovolenou ;).
Zapojte se!