Červenec 2015

6x09 - Last Dance - popis & spoilery & info

31. července 2015 v 10:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody
Pro všechny na střední škole v Rosewoodu nadešel čas maturitního plesu, kromě Alison, Arii, Hanny, Emily a Spencer, které tam mají zakázáno jít kvůli své vlastní "bezpečnosti". Zatímco holky to vidí jako konečné ponížení jejich středoškolní kariéry, jejich matky se snaží udělat ze špatného dobré a navrhnou holkám uspořádat si náhradní ples ve stodole u Spencer. Holky zdráhavě souhlasí a snaží se ze situace vytěžit to nejlepší. Ale ten, který nevynechá žádnou akci, Charles, má v zásobě jiné plány, které mají za úkol vyrobit z oné noci noc, na kterou dívky nikdy nezapomenou.
Mezitím Veronica, Pam, Ashley a Ella využijí plesu ke zmapování situací, které se staly jejich dcerám.

Spoilery:
Aria a Ezra si spolu zatančí.
V epizodě uvidíme i Saru Harvey, Lorenza a Clarka.
Emily bude požádána jít na ples brunetou, ale půjde s blondýnkou (Ali? Sara?).

Info:
Epizoda bude mít premiéru 4.8.2015 a je předposlední epizodou 6A série a i předposlední epizodou, kde holky uvidíme ještě jako středoškolačky.
Epizodu napsali Oliver Goldstick a Francesca Rollins.
Epizodu režírovala Janice Cooke.
Čtení epizody bylo 29.5.2015.
Natáčení probíhalo od 1.6.2015 do 9.6.2015.

Pretty Little Liars - Oh, Brother, Where Art Thou - songs

30. července 2015 v 9:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy

PŘEDNASTAVENO

Info v článku níže.


Metamorphosis - Wyles & Simpson
Scéna: Hanna a Spencer v Brew.
Hodnocení: Nic moc.
K poslechu zde.

Ipswich - Georgi Kay
Scéna: V Brew. Emily volá Alison a potká Claire.
Hodnocení: Krásná :).
K poslechu zde.

Grow - The Cold And Lovely
Scéna: Emily a Sara mluví o schůzce s kamarádkou Sary a o puse.
Hodnocení: Krásná :).
K poslchu zde.

Zero In The City - Great Lake Swimmers
Scéna: Emily, Sara a Claire v restauraci.
Hodnocení: Taky hezká :).
K poslechu zde.

Build It Better - Aron Wright
Scéna: Emily žárlí na Saru a Claire.
Hodnocení: Pěkná :).
K poslechu zde.

Moon Shines Red - Jamie McDell
Scéna: Závěr. Aria otvírá dopis. Spencer odchází z policejní stanice. Emily objímá polštář. Alison najde Jasona, jak pije.
Hodnocení: Nádherná, tuhle jsem si vážně oblíbila <3.
K poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 7.dílu 6.série seriálu Pretty Little Liars.
Tento díl byl plný úžasných písniček, ale nejvíce se mi líbila "Moon Shines Red".

6x09 - Last Dance - fotky

29. července 2015 v 9:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Jsou tu již fotky k předposlednímu dílu 6A série, těsně před velkým finále. Holkám to v těch šatech moc sluší, co myslíte? :3 Kdo se vám líbí nejvíce? Mně asi Hanna, ale všechny holky jsou krésné. Akorát mi tam chybí Caleb :O. Jinak maminky holek budou mít nějaký "sraz" :D.
6ljmliqc Ouv6q9os 6os6psok Wcmeooxt Jbvl0upy Jaoj3xkw Rnuhkzak Olryitxp Mnrxjwlw 6awzvwdp Pjfz1bag 9t0pywk2 Aqpa2hb5 Uodavtft Tdornua0 Uadtmc4s Ahx8e658 Xqt10kke Yqtips2j Q0zmzew5 Phn3d4dk Uhkjrtkx L3ywtupv Nn3ybmtu Sn4r17sg Sbqhde0i Xr69suvg 9caziskl Gd0c256w 9fgagluy Xtkjshok 3eq0vhlo Enhhdpbj Varcdrx8

6x08 - FrAmed - promo & sneak peaky

28. července 2015 v 10:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa

PŘEDNASTAVENO

Info v článku níže.

Dneska má premiéru v Americe již 8.díl, vy se ho dočkáte zítra, já bohužel až v sobotu nebo v neděli (podle toho jestli dám prvně přednost Teen Wolfu nebo PLL :D). Na začátku opět máme nakouknutí do velkolepého finále PLL, na který už jsem celá žhavá :D. A co nás čeká dnes? To se dozvíte v těchto videích :).

Sneak peaky:6x08 - FrAmed - popis & info & spoilery

27. července 2015 v 9:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody

PŘEDNASTAVENO

Info v článku níže.

PO jejich posledním střetu s Charlesem mezi lhářkami a zbytkem Rosewoodu je stále napětí. Velký moment Arii zobrazením její práce v muzeu umění je v ohrožení, jak Ella je odhodlaná udržet ji v bezpečí doma. Hanna se stále cítí nepříjemně po neočekávaném stipendiu a je odhodlaná ho vrátit i za cenu, že to zkazí jít na školu svého výběru. A na vrch všeho jediný normální školní obřad průchodu holek je v ohrožení, když je jim zakázáno jít na maturitní ples.
Mezitím čím víc se Alison dozvídá o svém bratrovi, tím hůře si spojuje pomateného vraha s mladým blonďatým chlapcem, kterého vidí na fotkách a ve vzpomínkách.

Spoilery:
V epizodě bude Lorenzo, Clark, Ashley a Ella
Bude Ezria scéna, která potěší Ezria shippery.
Bude scéna Alison & Tannerka.
V epizodě nebude Toby.

Info:
Premiéra epizody bude 28.7.2015.
Epizodu napsal Bryan Holdman.
Epizodu režíroval Larry Reibman.
Čtení epizody bylo 19.5.2015.
Natáčení probíhalo od 20.5.2015 do 30.5.2015.

Týden s PLL aneb vyrážím na chatu

26. července 2015 v 8:42 | MišQa |  Diary
A je to tady, týden, kdy tu nebudu :D. Dnes vyrážíme po obědě s kamarádkami na chatu. Jedeme na kolech, sice na něm jezdím ráda, ale po zkušenostech z adapťáku jsem na něj nějak zanevřela, takže nebudu tak rychlá, jak bych chtěla být :D. Každopádně se tam těším :3. Bohužel se tam nebudu moct připojit na internet, to znamená, že nebudu přinášet novinky o Sel. Nebojte se, na suchu to tu nenechám, na každý den tu bude něco s PLL :3.
Vracíme se v pátek, ale to máme se základkou slučák, takže tu budu až za týden :).
A jak to bude, až se vrátím? Žádné pozastavení asi nebude, vše stíhám v pohodě - kamarády i blog :3. Novinky o Sel dodělám maximálně nějaké větší (shooty, info o albu nebo filmech). Recap na 6x08 PLL asi nebude :/.
Užijte si tento týden a přejte nám hezké počasí :D.
Pa :*

6x07 - Oh Brother, Where Art Thou - recap & teorie

25. července 2015 v 0:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
6x07: "Oh Brother, Where Art Thou"
Premiéra: 21.7.2015
Dojmy: Když ne Dean (:'(), tak teď Mike! Jupí jej <3! Jinak epizoda byla pohodová, já slintala hlavně nad Mikem, ale konečně máme zpět Tobyho. Ale kde je Caleb? :O A je možné, že mi začalo být líto Charlese? :O
Více v celém článku.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

Revival - název alba!

24. července 2015 v 20:00 | MišQa |  Šesté album
Dnes přidám jen tuto novinku. Shoot od Adidasu si nechím na jindy. JInak zítra snad stihnu recap & teorie a v neděli bude informační článek, o čem, uvidíte :D.
Selena přidala toto video na svůj Instagram a pod tom napsala Revival 10.9.
A z toho lzr vyvodit, že se opravdu jedná o nové album, které se bude jmenovat Revival! A vyjde již 10.9. nebo 9.10., Američani to někdy píšou naopak :D. Každopádně obojí je celkem blízko a já už vím, co si budu přát pod stromeček :3.
#REVIVAL byl i mezi prvními světovými trendy.
A co o albu řekla Sel? :)
"Byla to velká změna. Vycházela jsem z mnoha názorů lifí, kteří byli jako 'Co chceš dělat?' a to bylo přesně to, co jsem potřebovala. Dohánělo mě to k lepšímu a k něčemu jinému."

"Chci, aby moje aslbum vyprávělo příběh. Miluju, když si koupím album a to nějaký ten příběh vypráví. Taylor (Swift) je v tomto úžasná - a já si myslím, že když jste schopni si koupit album a sledovat ten příběh v něm, tak je to pro mě originální. Je to větší výzva, než vydání desky plné hitů. A to je přesně to, co jsem chtěla udělat s tímto albem."

"Album je zaměřeno na více věcí, není jen o jedné. Je mi 23, vidím, jak je svět zvláštní v mnoha směrech. Ten moment ve vašem životě, kdy se podíváte zpátky a řeknete si 'Co se děje? Jsem šťastná? Jsou tito lidé pro mě dobří? Proč tito lidé dělají tohle druhým lidem?' popisuje, jaký život je - duchovnu - a z toho je na albu kousek.Instagram & osobky - 22.7.

23. července 2015 v 19:47 | MišQa |  selena PERSONAL
Novinek je požehnaně, ale díky časovému presu je nestihnu přidat všechny. Dnesk přidám osobly, kterých je také díky narozeninám Seleny požehnaně. Zítra větší informaci o albu. A pak vám napíšu více, protože v neděli odjíždím na chalupu s kamarádkami. Ale na každý den mám tady na blog něco naplánovaného :).
xx
Na začátek mini infa: singl "Good For You" získal zlato v Kanadě a Sel přesáhla hranice 38 milionů followerů na Instagramu.
Jak víte, Sel včera slavila své 23.narozky. A s tím se objevila spousta osobek od přátel a různých společností jako je Vogue, Disney a tak dále, prostě všichni se kterými Sel kdy spolupracovala. Osobky samozřejmě všechny nepřidám, zbláznila bych se. :D
I Ashley Tisdale popřála Sel a to tímto videem :3.
První osobka je od Ashley Benson, poté další čtyři jsou od Taylor Swift, dále veřejně přáli třeba Zedd, Joey King, Seleny biologický tatínek, Alli Simpson, Sammy Droke nebo Ashley Cook. Samozřejmě celá řada dalších, já jsem vyzdvihla jen ty nejznámější :). Doufám, že si Sel své narozky užila :3.
Sttazfg8 Dkct79sr Uz43ya0r Rphn0yrk Nbt6gs9v Pdlispuv Z6wvdmqc 2ce0ibym Akroeabm 9f9ab3kh Y7wyhple

A tyto dvě osobky Sel přidala na Instagram :).

Jsem šťastná, že moje podzimní kolekce je koenčně venku!


Dnes jsem ta nejšťastnější a nejveselejší holka. Všem strašně děkuji za ta krásná přání k narozeninám. Miluju vyrůstání s vámi <3.

Happy Birthday, Selena!

22. července 2015 v 0:00 | MišQa |  Diary
A je to tu, vážení :3. Dnes naše úžasná zpěvačka, skladatelka a herečka Selena Marie Gomez slaví své 23. narozeniny! :O Nemůžu tomu uvěřit. Nezapomenu na den, kdy jsem jí poprvé uviděla v Kouzelnících a kam se v tu chvíli hrabal Miley Cyrus :D. Selenu už obdivuju tak 5 let a 3 roky už o ní sleduji každý den novinky. Za tu dobu jsem zjistila, že je to doopravdy úžasná osobaa a pomáhá v různých charitách.
A jak jsem se dostala k Seleně? Vyrostla jsem ve zlatém věku Disneyho, v čase, kdy v něm vznikly tři největší hvězdy jeho dob - Miley, Demi a právě Selena. Sel jsem znala jen z Kouzelníků, ale už tam se mi líbila a měla jsem ráda její postavu. Napořád budu vděčná Týně, která mi od ní pustila v roce 2011 písničku "Who Says". Od té doby je to moje nejvíce oblíbená písnička i po 4 letech. Poté mi taťka koupil za vysvědčení její tehdy nejnovější CD "When The Sun Goes Down" a už to jelo. Poslouchala jsem ho pořád a postupně si koupila i její ostatní CD. A pak jsem také zhlédla všechny její filmy, hlavně "Monte Carlo" - to bude pořád jeden z mých nejoblíbenějších fiilmů. Nedávno jsem se na něj dívala s Katkou, když u nás spala a i jí se moc líbil a nasmály jsme se :D.
Selena ušla taky dlouhou cestu. Když se podívám na Kouzelníky, ke kterým se stále ráda vracím a vždy mě rozesmějí, tak vidím, jak je tam Sel úplně mladičká <3. Od té doby stihla natočit několik filmů jako je "Ramona", "Monte Carlo", "Bez kormidla", "Závod s časem", "Spring Breakers" a další. Vyvíjela i svůj hlas, její alba jsou čím dál lepší. Od "Kiss & Tell" ke "Stars Dance" je vidět ten velký pokrok. Meztím byly alba "A Year Without Rain" a "When The Sun Goes Down", na kterých můžeme najít i písně ve španělštině. Minulý rok Sel vydala své 5.album s největšími hity a tento rok chystá album nové.
Mezi její největší hity patří "Naturally", "A Year Without Rain", "Tell Me Something I Don't Know", Who Says", "Love You Like A Love Song", "Come & Get It", "The Heart Wants What It Wants" nebo hitovka, na které spolupracovala se Zeddem "I Want You To Know".

Tímto Sel přeji vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hodně úspěchu jak v soukromém, tak v hereckém a pěveckém životě :3 <3.


6x08 - FrAmed - fotky

21. července 2015 v 18:01 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Dnes vám přináším fotky k 8.dílu, který nás čeká za týden. Wow, už se nám to celkem blíží - to očekávané finále :3. Jsem doopravdy jako na trní :D.
Taky se konečěn zjeí Tannerka, která po objevení doupěte -A a dollhouse zmizela -.-... Očekávejme taky Arii mamku a tea time holek včetně Alison :3.
9ljyi6fq Hkfuuezr Gue9ceqr Stsoqv3n J1jdtzma Mqfar3oo Szfi9fme Ybwt1hls Evlmuudw 6ynmrlz7 Gy5swuda Ik2wjxql Nvnomscy

Tiskovka k HT2 - shoot

20. července 2015 v 19:54 | MišQa |  Shooty - 2015
Dnes vám přidám tenhle shoot z konference k filmu "Hotel Transylvania 2", která se konala 14.6. Jinak se nic nového neobejvilo, jen další paparazzi fotky z 19.6. Přidávat je nebudu, outfit, který Sel měla, máte v minulém článku v osobkách :). Nechce se mi přidávat 50 téměř stejných fotek :D.
Jinak Sel to v tomto shootu moc sluší :3.
Jlvy5u6s Wn63exxv 9vup1nfm Srsi1jyg Nqgmtefv

Instagram & osobky & hlasování - 16.-18.7.

19. července 2015 v 19:48 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět tenhle článek bude plný informací, co Sel za poslední dny podnikla. Mimo zobrazeného Sel ještě dělala rozhovor a také poslala přes sociální sítě přání 8mileté holčičce :3.
xx
Jako první tu mám opět hlasování. Sel o vlásek porazila Demi a teď soupeří s One Direction. Chvilku vede Sel, chvilku 1D. Hlasování za dva dny skončí, takže můžete hlasovat tady.
xx
Sel zanechala pár ironických komentářů na Instagramu své kamarádky, která si domů pozvala několik přátel a Sel pod fotky připsala "Thanks for the invite LOL".
xx
A teď osobky od přátel. Na první máte jednu z paparazzi fotek Seleny, když se svou kamarádkou Francií Raisou. Nechtělo se mi přidávat celou kolekci, připadalo mi to k ničemu :). Moc jí to ale slušelo :3. Druhá je od Jakea Baileyho, fotografa, co často se Sel fotí. A poslední je z roku 2009, kdy Sel navštívila Radio Disney.
Vvjnyuz4 Nztorido 1n5vuwvk

xx
A konečně osobky od Seleny :).

Když MUSÍŠ vidět Trainwreck předtím, než vyjde... @amyschumer nauč mě tvoje způsoby. Běžte s hned podívat na ten film.

momenty s @unicef

Vaší holce je skoro 23!!

6x06 - No Stone Unturned - recap & teorie

18. července 2015 v 0:14 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
S06E06
No Stone Unturned
Dojmy: Tahle epizoda se mi líbila :3. Hanniny hlášky to opět zabíjely, konečně máme zase zpátky Haleb a opět mě tam překvapil Dean <3. Naopak Sara mi čím dál víc leze krkem.
Více v celém článku.

Dnes se zaměříme na postavu:
Sara Harvey

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

6x07 - O Brother, Where Art Thou - popis & spoilery & info

17. července 2015 v 10:15 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody
U DiLaurentisů by se emoce day krájet, když Charles prohlašuje, že se vrátí domů na svoje narozeniny- Pan DiLaurentis chce rychle zmizet z města a schovat Ali a Jasona před jejich bratrem, zatímco Jason to vidí jako příležitost konečně potvrdit všechny dětské vzpomínky na "Charlieho". Holky mají odlišné názory. Zatímco Spencer a Hanna to vidí jako nejlepší šanci dopadnout Charlese, Emily a Aria od něj chtějí být co nejdál, jak je to možné. SMíří se Jason se svým bratrem nebo je to jen další z pastí -A?
Mezitím Mona odstrkuje Mikea a Hanna obdrží nevítané překvapení.

Spoilery:
V epizodě s eopět objeví nejlepší kamarádka Troian v roli Sabriny.
Naposledy uvidíme pokoj Spencer!
Bude flashback s malou Alison.
Uvidíme Mona/Alison scénu.
Dále jsou pro epizodu potvrzení Mike, Toby, Sara a Lorenzo.

Informace:
Epizoda bude mít premiéru 21.7.2015.
Scénář napsala Lijah Barasz.
Epizodu režírovala Bethany Rooney.
Natáčení začalo 12.5.2015 a skončilo 20.5.2015.


Pretty Little Liars - No Stone Unturned - songy

16. července 2015 v 13:54 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy

Hypnotic - Zella Day
Scéna: Emily a Sara spolu mluví o oblečení do "práce" a tetování v pokoji Emily.
Hodnocení: Tuhle písničku miluju♥. Poprvé jsem jí slyšela v TVD a když jsem jí uslyšela teď, hned jsem si vzpomněla na Steroline :3.
K poslechu zde.

Turning Back Around - RHODES
Scéna: V Brew. Ezra se seznámí s Nicole.
Hodnocení: Hezká.
K poslechu zde.

Intersteller - Glowtape
Scéna: Sara u Caleba.
Hodnocení: -
*písnička není k dispozici*

Thomas, Wv - Albert
Scéna: Sara u Caleba. Ptá se ho na Alison.
Hodnocení: Nic moc.
K poslechu zde.

Let's Talk - Death In The Afternoon
Scéna: V Brew. Emily mluví s Nicole o Thajsku.
Hodnocení: Ujde.
K poslechu zde.

It Gets Better - Dotan
Scéna: V Brew. Caleb si prohlíží knížku a mluví s Ashley.
Hodnocení: Hezká, taková pohodová :).
K poslechu zde.

Burning Like Fire - Claire Guerreso
Scéna: Caleb přijde za Hannou. Začnou se líbat.
Hodnocení: Hezká :). A Haleb je zpět :3!
K poslechu zde.

Beams - Bertie Blackman
Scéna: V Brew. Emily mluví s Nicole.
Hodnocení: Hezká.
K poslechu zde.

Mortal - Fractures
Scéna: Závěr. Hanna Emily řekne o očipování. Aria vidí Ezru s Nicole. Emily a Sara se políbí.
Hodnocení: Hezká :3.
K poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 6.dílu 6.série seriálu Pretty Little Liars.
nejvíce se mi líbí "Hypnotic" a "Mortal".

6x07 - O Brother, Where Art Thou - promo & sneak peaky

16. července 2015 v 12:51 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Mám tu promo pro již 7.díl! Na začátku nám dali ochutnávku 6x10, který má mít podle spoilerů dvě hodiny!!! Doufám, že nám to zodpoví ty očekávané odpovědi, aby se to tzv. Summer Of Answers dobře zakončilo odpovědˇmi a ne dalšími otázkami :D. Ale i 7.díl vypadá dost nabitě :3.

Sneak peaky:
*postupně doplním*14.7.Focení shootu

15. července 2015 v 19:49 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Už dlouho jsem vás nějak neobeznámila s mým dnem :D. Ráno jsem se koukla no nový díl nového seriálu "ZOO" - doporučuju :3! Poté jsem chvilku dělala video z výletu a pak si pustila G.B.F. (hraje tam mimo jiné i Sasha Pieterse z PLL) - taky doporučuju :). Odpoledne přijela kamarádka, "část" Mimivelky, Míša :). Nasmály jsme se a popovídaly :). Dneska plánuju ještě kouknout na PLL (on je tam zase Dean!!!♥) a na další díl Dextera, pokecat s Eliškou a možná zase udělat kousek videa :). A co vy? :)
xx
Sel včera fotila nový photoshoot! Moc se na něj těším, i když ty kalhoty, co má na sobě, se mi moc nelíbí, ale ty fotky určitě budou nádherné :).
Exzpxwry S4nvw0ju Mjxssc5k Ghgg7ymy Fa7upll1 Haesx1n2 Si20ohxm Lljvu0sv Psyhczou Dt6nodde 1r00l9ax Co1vzksj 0z71mcxp 85fweyp6 Z0atkfzc A2htwpdg

Videa & rozhovory

15. července 2015 v 19:40 | MišQa |  interwief
Rozhovory moc nepřidávám, ale toto jsou celkem krátká videa :).

Sel řekla něco o své nynější oblíbené zpěvačce - je to Kehlani. Seleninou nejoblíbenější písničkou od ní je "Jealous" a "Pray".

V další části Sel mluví o "Good For You". Mimo jiné Sel řekla, že teď už si je se svými texty a nápady více jistější, než při prvním albu - ušla dlouhou cestu :). Také si zavzpomínala na singl "Who Says" a řekla o něm, že je to jeden z jejích nejoblíbenějších songů, který kdy nahrála, už jen kvůli tomu, o čem je :).

A v tomto videu Sel o sobě říká 10 věcí :).
Dozvíme se z něj, že napsala svou první písničku, když jí bylo 14. Také mluvila o svém oblíbeném jídla z Texasu, které jí v LA chybí. Nejradši ze sociálních sítí má Instagram a přeje si umět na housle.

Adidas NEO - podzim 2015 - shoot #2

14. července 2015 v 19:37 | MišQa |  Shooty - 2015
Objevily se další tři fotky pro Adidas NEO. Jsou vážně krásné a už se těším na další. Shooty od Adidasu mám fakt ráda♥.
S4syuiy8 79mqlxxk 6dxfn8le

Nominace & hlasování & Instagram - 11.-13.7.

14. července 2015 v 19:34 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena získála na letošních Teen Choice Awards následující nominace:
Choice Break-Up Song
Choice Party Song
Choice Summer Song
Choice Summer Music Star: Female
xx
V této anketě Billboardu Sel soutěží s Demi Lovato, opět jsou hodně vyrovnané. Proč ty dvě musely sát proti sobě?! :D
xx
A tady jsou Seleniny osobky z Instagramu :). Je mi docela líto, že nějak nevzpomněla na svého kamaráda Cory Monteitha. Včera to byly 2 roky od jeho úmrtí :(. Ale věřím, že si na něj vzpomněla :).

Přidala opět jedno video :).
Prostě si jí užívám každý den. @tmarie247 #professionals #werkflow

Čekáme na hru...silná rodina

"You have tourned my mourning into joyful dancing..." Hezkou neděli všem!

Hezkou neděli

20.6.Akce + 9.7. & 11.7.Paparazzi fotky

13. července 2015 v 19:53 | MišQa |  Paparazzi - 2015
20.6.The Big Slick Celebrity Paty & Live Auction
Teprve teď se objevily fotky z jedné červnové akce a aukce :). Sel měla obyčejný outfit, ale moc jí to sluší :).
Nzsczqtv Qhgdmukh Rg36q545 0gixexng Z3bs3ikt Irlltkfn Ajtwuzba R7gkja2s T51qjl02 Okdmdxyn 3jufvjev 8ar7wb29

9.7.Venku
Ve čtvrtek paparazzi přistihli Sel venku. Měla nádherný outfit :3.
Inm0g5mm F4qqbxjq Koihioke Jtnm6owq Oqkdksop Xiv9dr3h Wlcybjwy Sfpaykwg Tjj4ay3a
11.7.
Nevím, co to Selena v tu sobotu dělala, ale půl dne byla s Justinem v hotelu, pak se podle některých zdrojů sešla s Niallem z 1D a večer byla viděna u domu Orlanda Blooma :D.
3utbjilw X30pxqbc Qdrq8xa1 Iyxpwlg7 Gn7uieqn

Instagram & osobky & sociální sítě - 9.-11.7.

12. července 2015 v 20:14 | MišQa |  selena PERSONAL
A teď opět větší článek ze sociálních sítí :).
xx
Kylie Jener a Shay Mitchell opět na svém Snapu pouštěli "God For You" a Zedd přidal video na Snp, kde na jedné akci hraje "I Want You To Know".
xx
Sel už má konečně svou vlastní stránku na stránkách Interscope Records. Můžete se na ní podívat tady.
xx
Sel přesáhla hranice 38 milionů followerů na Instagramu! Gratuluju :3.
xx
Přesouváme se k osobkám od přátel. První je z natáčení klipu "Good For You". Druhá je ze Seleniny "malé" svačinky o přestávce ve studiu :D. Třetí je od Seleniny kamarádky a čtvrtá je poděkování otce jedné holčičky s rakovinou za to, jak ji Selena a Justin podporovali. A poslední dvě jsou na propagaci "Hotel Transylvania 2", jehož premiéra se blíží :).
34q9letb 0z00fxsz 0g2vffa9 Rdsyojx3 Di89iw9y Mhvhrmfn
xx
A nakonec k osobkám, co přidala Sel :).

Přidala jedno video, kde zpívá a cvičí vokály.

Když už jsi v posteli a chystáš se jít spát, ale jedna osoba zmíní tacos... (já)

Sel přidala opět další fotku ze shootu, kdy jí fotil Jake Bailey :3. Od něj jsou fakt nádherné fotky. Sel tam vypadá neskutečně úžasně <3.

Sel opět tráví čas ve studiu a nahrává nové písničky! :3
Zabila jsem je laskavostí

Obracím se k Němu (Bohu) se vším, s čím se rozhoduji. Nezáleží na tom, jak hlasitě mluví nepřítel, moje práce to vždy přestíní.

Jak většina mého filmování končí a začíná


11.7.S Justinem

12. července 2015 v 19:38 | MišQa |  selena news
Je celkem dost novinek ale fotky z jedné červnové akce, paparazzi fotky a nominace na TCA nechám na zítra :). Nechci tady mít milion článků za den :D.
xx
Selena nám včerejšek opět trávil s Justinem v jednom hotelu u bazénu v Beverly Hills. Celkem by mě zajímalo, jak to ti dva mezi sebou mají. Doufám, že jsou jen kamarádi, protože to jejich neustálý chození a vracení se k sobě bylo moc :D. Ale i kdyby zase byli spolu, tak jestli jsou spolu šťastní, tak ať si jsou - když budou šťastní oni, tak já taky :).
Wwpvd15g Zknazdst Lewmykzu Bl18y6c1 Agdyhvm7 Ofm0yajg P8uvbjmb

6x05 - She's No Angel - recap & teorie

11. července 2015 v 0:01 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie

S06E05
She's No Angel
Dojmy: Dean, Dean, Dean! ♥ ... Dean... <3. Dost! :D Konečně máme zpátky Monu, juchů! Tenhle díl byl i docela děsivý, já se na to ještě navíc dívala o půlnoci a po Teen Wolfu - brr :D. I když takové díly by mohly být pořád :D. Ale ten Dean :3!
Více v celém článku.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

6x06 & 6x07 - fotky

9. července 2015 v 10:35 | MišQa |  Pretty Little Liars - obrázky
Konečně jsem se dostala k přidání fotek a to rovnou ke dvoum epizodám!

6x06 - No Stone Unturned
Jako první mám fotky k epizodě, co nás čeká již za pár dní. Obávala jsem se, že nám Mona po 6x05 zmizí, ale jak vidím, tak ji tu pořád máme, za coč jsem strašně ráda. Co mají znamenat ty krysy?! A proč se k nim Mona "tulí? :D Zato Aria se na tu krysu moc netváří :'DD.
Hvghpvac T2atbzt6 Cwzk7j0y Xpqa4yf5 Xjn2b79b V6zgwy3l Pitaxcfs 42i12lxm Wdjhykv7 624qpta0 0taxiqsh

6x07 - O Brother, Where Art Thou
Objevily se i fotky k následující epizodě. A moje slova? Mike, Mike, Mike, Mike!♥ Vím, že Cody natáčel Teen Wolf (kde si ho s radostí užívám jak to jde :D), ale to se tam nemohl objevit dřív?! Vždyť si myslel, že je Mona mrtvá! Chtěla bych vidět jeho reakci, až by zjistil, že to není pravda. No každopádně aspoň na 7.díl ho máme zpět. A hned bude utěšovat Ariu ♥.
Jfl8iqi5 Nocy51ut Ybqondez Hfiiwxwz Prvhkmea Yeo8b88q Xxair0ij Uqhhrq4l Afquepwj Jw2dpcpi Ms7zlunu Sgfmpjpe 8lzktrk6 Wgub43jw Huhdhwyd

Adidas NEO - podzim 2015 - shoot

8. července 2015 v 19:35 | MišQa |  Shooty - 2015
Objevily se první nové fotky pro Seleninu podzimní kolekci u Adidas NEO. Dvě z nich přidala Sel na Instagram, takže bych to klidně mohla dát k osobkám, ale chtěla jsem tom mít pod shootama. Kdyby se to tak dalo přidávat do více rubrik :/. Každopádně ty fotky jsou nádherné a už se těším na další a kvalitnější, doufám, že se objeví co nejdříve.
Fismxhr6 Kx1pzszb Utqta8nn

Instagram & osobka - 7.7.

8. července 2015 v 19:30 | MišQa |  selena PERSONAL
Dnes to budou dva kratší články, nejradši bych je dala do jednoho, ale chci je mít ve správných rubrikách :D.
*Promiňte, že nepřidávám rozhovory,a le většinou je jen proletím a ty 'psané' si přečtu ráno po probuzení a překládat se mi je nechce, ani na to nemám čas :).

Sel přidala na Instragram jen jednu osobku :).
Nikdy už mě znovu neopouštěj @courtneyjbarry vítej doma! Miluju tě


A tahle osobka je ještě z června, kdy Sel v rádiích propagovala svůj singl "Good For You".

6x06 - No Stone Unturned - popis & info & spoilery

7. července 2015 v 19:07 | MišQa |  Pretty Little Liars - epizody
Se všemi náznaky, které ukazují, že Lesli je mučitel v kapuci, jsou holky na misi získat konkétní důkaz, než s tím půjdou na policii. Ale jak holky rozjíždějí jejich vyšetřování, hrozby od -A se vyhrocují.
Mezitím někdo nabídne Emily zajímavou nabídku a Spencer je pod tlakem své rodina, aby učinila důležité rozhodnutí.

Spoilery:
Možná bude Mona/Lesli scéna.
V epizodě bude Lorenzo, otec Ali, matka Hanny a malá "Alison".

Info:
Epizoda bude mít premiéru 14.7.2015
Mezi touto a předchozí epizodou byla 14 dní pauza.
Epizodu napsali Oliver Goldstick a Maya Goldsmith.
Epizodu režíroval Cahd Lowe (Byron Montgomery).
"Stone" v názvu může odkazovat na Lesli Stone nebo na stone jako Charlesův náhrobek.
Čtení epizody bylo 30.4.2015.
Natáčení probíhalo od 4.5.2015 do 11.5.2015.


Pretty Little Liars - She's No Angel - songy

6. července 2015 v 18:54 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy
Tak co, jak jste si užili dnešek? :) Já dopoledne propsala s Elinou a zavářeli jsme třešně a odpoledne jsem byla venku s kámoškou :). Řeknu vám, to je hrozný hic! :D

Black Moon - Caitlin Anne Webster
Scéna: Sara volá se svou matkou, poté mluví s Emily.
Hodnocení: Ujde.
K poslechu zde.

Ace In The Hole - Saint Motel
Scéna: V Brew. Hanna a Marin si objednávají, přijde k nim Lesli a začne křičet na Monu.
Hodnocení: Hezká :).
K poslechu zde.

Cold Coast - Secret Sun
Scéna: V Brew. Hanna mluví s Lesli.
Hodnocení: Ujde.
K poslechu zde.

2nite Is 2mrw - Fantasy Sanity
Scéna: Emily a Sata v tetovacím studiu.
Hodnocení: -
*písnička není k dispozici*

Good Stuff - Fantasy Sanity
Scéna: Emily si dělá tetování, Sara vidí zprávu od Arii ohledně -A.
Hodnocení: Ujde.
K poslechu zde.

Wicked Ones - DOROTHY
Scéna: Holky plánují usvědčení Lesli jako -A. MOna mluví s Lesli po telefonu. Lesli je naštvaná. -A dělá vlasy na panenku Arii.
Hodnocení: Úžasná :).
K poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 5.dílu 6.série seriálu Pretty Little Liars.
Nejvíce se mi líbí "Wicked Ones".
Zapojte se!