Srpen 2015

Revival & Good For You

31. srpna 2015 v 19:28 | MišQa |  Šesté album
Sice jsem myslela, že napíšu článek o letošních VMA, ale chci si poslední prázdninový večer ještě v klídku zarelaxovat, tak přidám jen mini novinky ohledně nového alba Seleny :). A HODNĚ ŠTĚSTÍ PRVNÍ DEN VE ŠKOLE :*.
xx
"Good For You" je oceněno platinovou deskou v USA! Gratuluju :3.
xx
A tyto čtyři videa se objevila k propagaci alba (nejspíš jsou to videa z focení proma pro album), zanedlouho získáme další informace :).


Nová ikonka na Instagramu #19 + Instagram & osobky - 27.-29.8.

30. srpna 2015 v 18:41 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena chystá nějaká překvapení s albem "Revival", proto si změnila ikonku na Instagramu. Asi je to z focení proma pro album, tipuji :D.
C9ievkjy
xx
Selena okomentovala fotku svého bývalého kolegy z WOWP Jakea T. Austina smutným smajlíkem :D.
Dmdsjyvt Arkccebi
xx
Osobky od přátel
Objvilo se i hodně osobek od přátel! První přidala Taylor Swift, je to foceno před jejím a Seleniným vystoupením :). Druhou přidala herečka Reese Witherspoon, dobrá kamarádka Seleny, a připsala k ní: "Tento moment byl jedním z nejlepších duetů v dámských letních nocích. Jenom říkám. @taylorswift @selenagomez #GoodForYou" Následující tři jsou od Seleniných kamarádek. Předposlední přidala Ashley Tisdale jako TBT, když jednou se Sel byly venku :3. Dlouho jsem spolu holky nikde neviděla, mohly by zase někam vyrazit. A poslední přidala Ashley Benson, opět jako vzpomínku na jedno odpoledne se Sel - ty dvě by si taky mohly někdy spolu zase vyjít :D.
Sc69gub9 Roqci96u 2xyne4fp 9rkbampn X5gnwzbu Oazsd2ks
xx
Instagram Seleny

Tímto videem na Instagramu Sel opět připomíná tu událost ohledně Revival :3. Doufám, že to nude vydání coveru a seznamu písniček :). A s tím souvisí i jedna soutěž, bohužel pro nás ne :/. Jen tak bydlet v Americe :(.
Ah, překvapení! Chystám velmi speciální #REVIVALevent pro moje Selenatory na 16. září.

Tahle fotka je ze zákulisí 1989 Tour :).
Záklulisí @byjakebailey

Koukněte na můj nový @Pantene shot se znělku Good For You.


Diary Week #3: Vystoupení Tayleny & setkání s Angličanem

29. srpna 2015 v 10:17 | MišQa |  Diary
A jsem tu opět s mým a Seleny shrnutím za poslední prázdninový týden :).

Sel o víkendu oslavovala narozeniny kamarádky. Singl "Good For You" poskočil v žebříčku Billboard na 6.místo a "Round & Round" se dočkal certifikátu od VEVO! Sel také potvrdila svoji účast na jedné show, která se bude konat 25.9. a máme se na co těšit :3. A také vystoupila na turné Taylor Swift jako speciální host a zazpívaly spolu "Good For You". Miluju jejich přátelství <3.

Já ty poslední dny prázdnin převážně relaxovala. Konečně jsme se s kámoškou koukly na film "Popelka" z tohoto roku - vážně nádherný film to byl, doporučuju! Stále čtu knihu "Hedvábník", ale už jsem na konci a doporučuju vám jí :). Konečně jsem taky měla v mobilu dostatek místa na stažení hry od Demi Lovato "Path To Fame" - OMG, já tu hru miluju, taky doporučuju!

Pondělí jsem měla více rušné. Jeli jsme všichni mí spolužáci z našeho města do vedlejšího města, kam chodíme do školy, potvrdit kartičku na autobus. Hodně jsme se zase nasmály :D. Taky jsme čekali, že už je hotový rozvrh, ale bohužel (prosím, jen ne nultou hodinu!). Po návratu do našeho města jsme ještě zašli ke kamarádovi, který mi předal Isaaca z TW, co pro mě nakreslil :3. Odpoledne přišla Šárka a spolu s ní jsem pak vyrazila za Fany - no co vám budu povídat, smály jsme se fakt hodně :D. Fany jede na korejských zpěvácích, tak jsme je různě parodovaly :D. Zbytek dne jsem pak strávila s Tedíkem a Šmudlou (kočky), kteří mi usnuli na klíně :3.

V úterý jsem si ráno pustila "Hvězdy nám nepřály". Mám originálku, takže jsem si to pustila na naše doomácí "kino" repráky naplno - jako v kině :D. Pak jsem nedočkavě zhlédla finále TW s AJ titulkami -OMG! V jednu přijela moje kamarádka ze základky Katka N. Zase jsme se hodně nasmály, smály se nad starýma videama, co jsme točily, a tak dále,, znáte to :3.
Ve středu jsme slavily u bábí dožínky - opět jsem se přepapala (no, spíš přežrala :D). Když tam bylo tolik dobrých dortíků :D. Také jsem pokročila v čtení Hedvábníku, dva dny jsem nečetla, protože jsem měla nabitý program :).

Ve čtvrtek jsem se sešla s moji kamarádkou ze základky Míšou, která je o rok mladší a jde na stejnou školu jako já, tak jsem jí předávala učebnice. Potom jsme seděly na lavičce a pořád se něčemu tlemily :D. Máme ve škole televizi G-one (vyslovuje se to dží van) a ona to přejmenovala a začala na celý park vykřikovat "Já půjdu do Gou Van" :D. No comment :D. A pak se k nám přiřítil nějakej Angličan, že hledá kadeřnictví, abysme mu poradily, kde tady je (samozřejmě že to řekl anglicky). No měly jste nás vidět, typický bloncky :D Ale nějak jsme mu to řekly :D. Pak šel kolem nás ještě tak pětkrát a vždycky nám něco řekl, dokonce si nás přidal i na FB :DDD.

No a v pátek, tedy včera, jsem byla venku s Káťou. Byly jsme venčit jejího psa. Taky nám v ten den vyšel rozvrh, moc nadšení nejsme, ale po delších úvahách jsme se s Eli shodly, že to není nejhorši. My dvě a další máme třeba jen tři odpoledka, zatímco někdo má čtyři, takže jsme na tom ještě dobře :).

Píseň týdne:

26.8. 1989 turné - vystoupení s Taylor Swift

28. srpna 2015 v 8:18 | MišQa |  Akce - 2015
Ve středu byla Selena speciálním hostem své nejlepší kamarádky Taylor Swift na jejím turné! Je to už podruhé, co vystupovala společně s Taylor - poprvé to byla s "Who Says" v roce 2011 na "Speak Now Tour". Tentokrát vystoupily s "Good For You" - a jak sama Taylor zmínila, Sel s tímto singlem poprvé vystupovala naživo! A zrovna ve středu, když jsem šla spát, jsem si říkala, kdy spolu teda vystoupí a ráno se vzbudím a hele - milion fotek :D! Zazpívaly to úžasně, nestěžovala bych si, kdyby spolu takhle vystoupily častěji :). Fotek od fanoušků je fakt hodně, stejně tak i videí, vybrala jsem ty, co se mi líbily nejvíce :). Jinak kolekce fotek obsahuje i pár HQ fotek a ty jsou vážně povedené :3.
Sl9s6130 Oooj1pcs E90qkmx0 Eukm5shj Nzjfvokg Onfxkohe Zicf0iwm Ze0ncstf Uccqoaln Mqedqmcd Eldfbzpa Xismhdke Aemouqhx

Instagram & osobky & Twitter - 24.-26.8.

27. srpna 2015 v 20:28 | MišQa |  selena PERSONAL
Protože mám celkem napilno a novinek je dneska dost, článke o vystoupení Seleny na turné s Taylor přidám zítra, třeba se objeví ještě nějaké fotky :). Jinak ano, Sel včera doopravdy byla speciálním hostem na turné Taylor Swift, její nejlepší kamarádky :). O tom více zítra.
Jinak omlouvám se za nepravidelné obíhání, ještě do pondělí bude nepravidelné, ale se začátkem školního roku už budu obíhat, tak jak mám :).
xx
"So grateful. Tonight was so special." Toto Sel napsala o vystoupení s Taylor :3.
xx
Sel překročila hranici 42 milionů followerů na Instagramu!
xx
Osobky od přátel
Osobek je doopravdy hodně, ale většina je z koncertu a přidám je až zítra spolu s článkem o koncertu :). První přidala Taylor Swift a k ní napsala "Sisterhood <3". Zbytek fotek je ze zákulisí koncertu Taylor. Sel si v zákulisí vyměnila outfit :). A na závěr Selenina kamrádka Francia Raisa přidala video z jedné oslavy :).
Bih7ck3p Zvog5nmt Wx201x5j 1fnjc3d5 Gicoibm2 Hoevci2q Yd1kuohw

xx
Instagram & osobky od Seleny

Už i sama Sel potvrdila účast na chystané show rádia :3!
Ahoj UK, jsem šťastná, že vám mohu oznámit, že budu součástí #R1LiveLoungeMonth pro @BBCR1!

#1989TourLA

Všechny ty pocity. 2011-2015 @taylorswift13

Po skoro osmi letech přátelství se nemůžu dočkat, až budu moci říct našim dětem, že jsme DOOPRAVDY vystupovaly před tisícemi šíleně krásnými lidmi. DVAKRÁT! Miluju tě, Tay! #bestnightEVER

ráno

R&R úspěch & účast na show

26. srpna 2015 v 20:12 | MišQa
Dnes se objevily dvě kratší, ale úžasné novinky! Nehce se mi je přidávat do článku po jedné, proto je spojuji takto :).
xx
Selena se 25.9. zúčastní akce R1 Live Lounge Month a pravděpodobně tam vystoupí! Akce se zúčastní například i Demi Lovato, tak doufám, že holky se tam spolu budou bavit a dočkáme se nějaké fotky :3. Dále tam bude Ellie Goulding, Hozier, Gabrielle Aplin, Birdy, Carly Rae Jepsen a další :).
xx
Selenin singl z druhého alba "Round & Round" už přesáhl 100 000 000 zhlédnutí a získal tím certifikát od VEVO. Moc Seleně gratuluju :3!

Style (8/2015)

25. srpna 2015 v 19:34 | MišQa |  Magazines - 2015
Sel dělala rozhovor pro magazín "Style", který je součástí "The Sunday Times". Níže máte scany. Byly použity fotky od Jakea Baileyho. Článek doporučuju na přečtení :). Ze začátku tam připomínají jaký byl její vztah s Justinem. Dále se také dozvídáme, že Sel sice si vyjde ven s nějakými kluky, ale momentálně na nic vážného nemá čas. Mluví i o tom, jak jí probírá tisk. Probrali i matku a otce Seleny. Všichni víme, že Selenu měli v 16 a rozešli se, když Sel bylo pět let. Tatínek ji brával do "Hooters", kam Sel ráda zajde i teď :D. Připomíná se i její začínající kariéra u Disneyho. Dále nezapomněla zmínit i svoji nejlepší kamarádku, která by kvůli ní přiletěla odkudkoli :3. Také mluvila o dospívání a o změnění image díky filmu "Spring Breakers".
Onsykx9m Cyvxm3pu 2lyffo2n 64zyms69 El3gb3um

Good For You - postup v žebříčku

25. srpna 2015 v 19:08 | MišQa |  Šesté album
Selena si může se svým singlem "Good For You" připsat další úspěch. V Billboardu singl postoupil o několik míst a skočil na šesté místo! Na šesté místo se už dostaly její singly "Come & Get It" nebo "The Heart Wants What It Wants".

Selena Gomez - :60 with

25. srpna 2015 v 19:02 | MišQa |  interwief
Sice je to už starší, ale já ty videa chci přidávat postupně, tak je vždycky přidám, když budu mít čas :D. Dneska nějaké big news nejsou, tak tady máte jedno z nich. Selena minutu odpovídala na krátké otázky, stojí za to se podívat ;).

Instagram & osobky - 21.-23.8.

24. srpna 2015 v 20:48 | MišQa |  selena PERSONAL
Za těch pár dní se osobek celkem nahromadilo, tak pojďme na to :).
xx
Ostatní osobky
Videa z oslavy kamarádky: #1, #2, #3
První fotka je od Jakea Baileyho, fotografa Seleny. Už jsme ji mohli vidět, akorát v černobílém provedení. Je nádherná :3. Dále Demi odpověděla na tweet Seleny, kterým jí přála k narozkám - já ty dvě miluju <3. Druhá až osmá fotka je z oslavy narozenin Seleniny blízké kamarádky Courtney Barry. Oslava se konala u Seleny doma. Je vidět, že se holky bavily. Na oslavě byla i Hailee Steinfeld, můžete znát její hit "Love Myself", na který holky tančí ve videích, na která je odkaz nahoře :). Tu písničku zbožňuju, text i hudba - dokonalost, Hailee má velký potenciál :). Předposlední fotka je z jedné párty, která byla minulý týden a přidala ji Rebel Wilson, kterou můžeme znám například z filmů Ladíme nebo Noc v muzeu 3. A poslední fotkou opět David Deluise zavzpomínal na WOWP :).
Jt13fgzp 9lrwi3sf Epzxe34j Axy38qdh H0p3ktkd Od0grxdkMn2ebqzwRfwevcbcQtro1iinQv51dxb0Gudfxttb
xx
Instagram Seleny
Tentokrát Sel přidala na Instagram jenom jednu osobku jako lákadlo na záznam z We Day.
Tyhle děti zasáhnou vaši mysl a mění svět. Bylo mi ctí hostovat tuhle úžasnou akci @weday dnes večer na ABC! Zkouknite to.

We Day 2015 - záznam

24. srpna 2015 v 20:10 | MišQa |  other
Objevil se záznam z We Day 2015 se Selenou. Záznam z této akce byl vysílán nedávno :).

Pantene #3

23. srpna 2015 v 18:55 | MišQa |  Shooty - 2015
Objevily se další dokonalé fotky pro Pantene <3. Jinak dneska se objevilo ještě celkem dost osobek a scany z magazínu, ale chci oběhnout affs, tak uvidím, jak to stihnu :). A ještě jednou se omlouvám affs, že moje obíhání je mizerné, ale to se s návratem do školy změní a budu obíhat pravidelně ;).
Tjvckmpl Xfhvxxia Owjlspkk Luwietvh

Diary Week #1 & #2: Trip na Bítov a návrat Deleny?

22. srpna 2015 v 12:12 | MišQa |  Diary
Nevím proč, ale chytl mě takový nápad a inspirovala mě k němu moje aff Ivet a její Holiday Diary :). Řekla jsem si, že když další díly PLL budou až v lednu, že v sobotu bych vám mohla srhnout, co se za uplynulý týden u mě a Seleny udělo :). Celkem mě to baví, tak doufám, že se vám to bude líbit.
Tentokrát je to shrnutí za 14 dní.
V sobotu, 8.8., jsem se viděla s kamarádkou Šárkou. Byl velký hic, tak jsme se uvelebily na lavičce ve stínu a zvedly jsme se jen párkrát, když jsme si šly pro nanuky :D.
Den po tom jsem s moji rodinou navštívila Pohádkovou stezku nedaleko odtud. Byla to sranda, myslím, že mám naplánovaný trip pro Mimivelku :). Tak si říkáme s pár kámoškama, je to složenina z našich jmen :).
Kamarád mi maluje Isaaca a Stilese z Teen Wolf a musím říct, že se mu to fakt povedlo, umí úžasně kreslit :).
Minulý týden jsem převážně relaxovala, uklízela, předělávala stěnu, četla. Jen tak pro zajímavost, dočetla jsem knihu "Není přání jako přání" a začala číst knihu "Hedvábník". Taky jsem s Eliškou po zhlédnutí finále PLL vše probírala - byl to celkem šok, tu osobu by sem nečekala :D.
V pátek jsem ráno Elišku rozptylovala na brigádě a odpoledne jsem byla s kamarádkou Kiki na ledové tříšti. Taky jsem se probrala svou sbírkou sladkostí - mám 9 čokolád :3.
Taky jsem hodně času trávila s Bobinou, Šmudlou a Tedíkem, což jsou naše kočky :).
A jdeme na ten další týden :). V sobotu jsem měla jet za Eli, ale přesunuli jsme to nakonec :). Z pondělí na úterý u nás spala Katka, zase jsme se hodně nasmály, prochodily okolo parku snad sto koleček, probraly jsme všechno od A až do Z a zavzpomínaly si :). V úterý jsem pak zkoukla nový TW a horor "Odebrat z přátel". Na horory moc nejsem, ale tenhle se mi celkem zamlouval, hlavně byl zajímavě zpracovaný, dopručuju :). Večer jsme pak s Týnou, Káťou a Kiki šly do kina na "Papírová města". Snad poprvé se stalo, že se mi film líbil více než knížka :D. Taky doporučuju :). Ve čtvrtek jsme s Katkou, Šárkou a Vojtou jeli na Bítov za naší kamarádkou Dančou, která tam provádí po hradě - byla suprová :). Hotová slečna průvodkyně, příští rok tam jde znovu :3. Poté jsme si ještě zašly na pohár a vyrazily domů, tenhle výlet jsme si hodně užily a nasmály jsme se :3. V pátek Eliška vystupovala v jedný hře, tak jsem jí držela palce :3.
Sel zažívá opět trochu klidnější období. Překonala hranici 41 milionů followerů na Instagramu, na kterém je celkem dost aktivní :). Když už jsme u Instagramu - Demi na něm followla Selenu! Comeback Deleny? Měl premiéru dokument Unity, ve kterém Sel mluví. Stihla nafotit shoot pro Wonderland Magazine. 14.8. se také natáčel klip k nové Selenině písničce "Same Old Love". V jednom rozhovoru Selena oznámila, že bude hostem na turné Taylor Swift! Tak na to se fakt moc těším!
A aby těch super novinek nebylo málo - Selena bude poradkyně Gwen Stefani v 9. sérii "The Voice"! "Good For You" získal nominaci na VMA!
A snad největší radost jsem měla z toho, že Selena popřála Demi veřejně k narozeninám! Vážně v ten návrat Deleny doufám <3.

Instagram & osobky & sociální sítě - 19.-20.8.

21. srpna 2015 v 20:45 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět je tu rozsáhlejší článek s událostmi, co Sel za poslední dny podnikla. Jinak PLL víkendy teď během pauzy budou, když se objeví třeba fotky k 6B sérii atd. Jinak se těšte na "Music Fridays with PLL" a v sobotu bude bývat další pravidelný článek, a jaký - to uvidíte zítra :).
xx
Charlie Puth řekl, že Selena je jeho crush :3.
xx
Snapchat
Ashley Benson na svém Snapchatu pouštěla "Good For You". A Teri Blitzen si GFY zpívala v svém nejnovějším videu :).
xx
Tweety
A tohle mě potěšilo nejvíce <3. Včera měla moje další nejoblíbenější zpěvačka a Selenina (bývalá) BF Demi Lovato. A Selena jí prostřednictvím tweetu popřála k narozeninám <3.
Napsala: "@ddlovato jsem vděčná, že jsi se narodila. #nomatterwhat (= na ničem nezáleží) #forever (= navždy) #havetheBESTday (= měj nejhezčí den). Tohle mě doopravdy potěšilo <3. Doufám, že se holky usmíří.
Qzo9ztyd Pddcflsf
xx
Ostatní osobky
Jako první tu mám video, ve kterém Sel tančí s kamarády na písničku.
První osobku přidala Ashley Benson, jsou na ní doopravdy krásné <3. Mohly by si zase spolu někam zajít :3. Druhou přidal Seleny tatínek a je na ní Sel spolu se svou sestřičkou Victorií :3. A poslední je z We Day.
Outzsyco L5hluabf Nrxrkxdy
xx
Instagram


Moje wcw. @kehlanimusic

Moji oblíbenou věcí je chodit na místa, kde jsem ještě nikdy nebyla. #trynewthings #beYOU <3 <3 <3

Taky pyšná na tyhle holky @bahari - přísahám, že udělají ještě velké věci.

20.8. Odchod z hotelu

21. srpna 2015 v 20:10 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Ti paparazzi v NY fakt nic nepropásnou :D. Objevilo se skoro 300 fotek! Je samozřejmé, že je všechny nepřidám. Seká se mi notebook a ještě tady uklidňuju kamarádku, která má za chvilku vystoupení :D.
Sel to moc slušelo, černá jí prostě sedne :).
D9dpxtn3 Biqaft6u 6lcojdzg Zryo5psn Tsvpijci Gpt4rjpb Epdgljz1 Ynblp1xn 1faoxfov Mtvzq7gx Afdbdqo5 Uv905ulg

19.8. Paparazzi fotky, New York

20. srpna 2015 v 19:29 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Selena předevčírem odeltěla do New Yorku. Tam jsou paparazzi snad na každém rohu, protože tu za včerejšek mám 7 kolekcí fotek! Nepřidám všechny fotky, jenom nějaké, ale je jich doopravdy hodně :D.

Odchod z hotelu
Poprvé Sel paparazzi zastihli, jak odchází ze svého hotelu. Měla dobrou náladu a vyfotila se s pár fanoušky :). Ten crop top se mi na ní líbí, ale sukni mohla zvolit jinou, moc mi k tomu tento styl nesedí :).
Vbpw8psz Pazbv6ki Njjn17jq Un80ilvn


Příchod do Dos Caminos
Agckfexi Afsrlso0 Runlsbt4 Fmwz5oqk T0zf95ik

Příchod & Odchod ze Starbucksu

Akliep23 Gyayekxd Xnadifel Hrti4crt Afxvmy7c
Odrl5zg6 Mgfhvufq Jg4w4bfy Hs1fjuhm Qrjmruzj Ec3ki1ut Qhh2qadf 5t5acrvc 985mb8zy Uyld2eeo X46cl2wp


Příchod do hotelu
A tady jsou fotky z návratu do hotelu. Opět se vyfotila s pár fanoušky.
Mv1wi7kz Dtppn6ea Z4u1wxcf Txhybqkw Cccjn1qx Lhxwz1zp Nstoy4rk 0mbexygl


Odchod z hotelu
A večer Sel opět hotel opustila, tentokrát s jiným outfitem. Ten byl takový zvláštní, na mě trochu až moc.
Atvvolxv Kxcdnfyh Stjjn52z Qpxfawbg Yzgcrtcn Ad9jz1wf

Instagram & osobky & hlasování & Twitter - 17.-18.8.

19. srpna 2015 v 19:23 | MišQa |  selena PERSONAL
Opět je tohle rozsháhlejší článek z toho, co se u Sel zrovna děje :).
xx
Sel na Instagramu překročila hranici 41 milionů followerů!
xx
Selenin nejnovější singl "Good For You" je nominován na VMA jako "Song Of Summer". A jak pro něj můžete hlasovat? Je to jednoduché - na Instagramu nebo na Twitteru použijte hashtag #GoodForYouVMA. Za den můžete hlasovat tímto hashtagem 12x. A s tímto souvidí i další věc - sama Selena tento hashtag na Twitteru užila a poté i Taylor Swift! :3
N2inpawl Zwiv69iu
xx
Úžasná zpráva pro všechny Delenátory! Demi followla včera Selenu na Instagramu :3. Já doufám, že se holky zase usmíří, mám obě strašně moc ráda a jejich přátelství bylo úžasné :3.
Gbfyr7ef
xx
Ostatní osobky
První osobku opět fotil Darrel Redleaf, Seleny kolega v novém filmu "The Revised Fundamentals Of Caregiving". Další je rare fotka. A poslední dvě jsou vlastně paparazzi fotky ze včera, kdy Sel odlétala z Los Angelas.
Kdswaa39 X4kfjwm3 Omvrjdmo Zosdpzgt
xx
Instagram Seleny
Selena na Instagram přidala jen jednu osobku. Moc jí to ale na ní sluší <3.

Good For You feat. ASAP ROCKY - klip

19. srpna 2015 v 18:54 | MišQa |  Šesté album
Na oficiálním kanálu ASAP ROCKY, se kterým Selena spolupracovala na singlu "Good For You" se objevil klip, který my už známe, akorát je to tentokrát verze, kde ASAP ROCKY rapuje :).

Na turné s Taylor & v The Voice!

18. srpna 2015 v 14:03 | MišQa |  selena news
Objevily se vážně úžasné novinky!
xx
Na začátek - byly spekulace, že na novém albu bude mít Selena singl s Chrisem Brownem. V jednom rozhovoru ale Sel tuto informaci vyvrátila :).
xx
Objevila se doopravdy úžasná novinka - Sel bude hostem na turné Taylor Swift "1989"! Tak na tohle se fakt neskutečně těším :3. Doufám, že si střihnou nějakou společnou písničku jako tenkrát, když si spolu zazpívaly "Who Says" :).
xx
A aby se k té předchozí úžasnáé novince přidala další - Selena se zúčastní 9. série "The Voice" jako poradkyně Gwen Stefani! OMG! Už se na to strašně těším! Gwen si vybrala Sel i kvůli tomu, že se ve světě popularity pohybuje odmala a chce, aby své zkušenosti sdělila soutěžícím. Soutěž startuje 21.9., tak se těšte :3.
D1llhmti Igpgbcrl P5jlksfn Fvmlczop

16.8. Příchod & Odchod z Jennifer Klein's Day Of Indulgence Summer Party

18. srpna 2015 v 13:49 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Selena se v neděli zúčastnila soukromé párty "Jennifer Klein's Day Of Indulgence Summer Party".
Bohužel večer se neobjevila na Teen Choice Awards a ani nic nevyhrála, což mě dost mrzí :/.
G3jdwxqm Pgssi8mh Jgpcajs9 Yb2roksp Asgtzfyn Uakdk2xr X1bwrz33 24a5y4cy Ybyscojc Onkkbykj 9u4inmrw Wdlzrnqs

Instagram & osobky - 13.-15.8.

16. srpna 2015 v 19:38 | MišQa |  selena PERSONAL
Instagram
Sel na svůj Instagram přidala pouze jednu osobku.

Ostatní osobky
Naopak ostatních osobek je více. První fotka je opět z focení pro magazín Wonderland - doufám, že se fotky objeví co nejdříve :). Druhá je z natáčení klipu k písničce "Same Old Love". Třetí přidala Ashley Benson a zavzpomínala tím na natáčení "Spring Breakers". Čtvrtá pátá fotka jsou od Darrela Redleafa, herce, se kterým Sel hraje ve svém novém filmu :). Šestá je od Seleniny asistentky a poslední dvě upozorňují na blížící se premiéru HT2!
S3hf477j 5oeckozi Pudfkxel 8zue02b0 Wwdn0phu 12kgk3zg Ox9cpkdb Xlouoftw

13. & 14.8.Paparazzi fotky

16. srpna 2015 v 18:30 | MišQa |  Paparazzi - 2015
13.8. Příchod & Odchod z restaurace
Ve čtvrtek večer si Sel s pár přáteli zašla do restaurace "The Nice Guy". Seleně to opět slušelo.
Cqx9ia89 Zrq6jcl6 Qqfecuxi 3khf7mra S5a8s5wi Ed2verkx Eeqxnubi Jax3c6dm Zqeca27n Sqv8o12p Uw6kdt87 9ktobcau Ylsabafa


14.8. Natáčení klipu k "Same Old Love"
A v pátek Sel natáčela nový klip k novému singlu "Same Old Love". Doufám, že se co nevidět dočkáme nové písničky, tak i klipu. Sel to moc slušelo, i když ten výstřih je nějaký moc veliký :D.
3lpnvx9s Xhz14ggu 8imsi18h Whnptzqr 6vaj5xad G659y2m6 Hoxr0gbq F3cgd3om Yvehwvmq

6x10 - Game Over, Charles - recap & teorie

15. srpna 2015 v 0:00 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
S06E10: "Game Over, Charles"
Dojmy: Na tenhle díl jsem čekala jak na spasení :D. Měla jsem se na něj původně dívat s Katkou, ale naši přespávačku jsme posunuli a já bych do pondělí nevydržela vyhýbat se spoilerům, které byly doslova všude. Ale sna dpoprvé se stalo, že jsem se jim úspěšně vyhla! Vždy jsem měla finále nějak vyspoilerované, ale teď ne, což dílu přineslo plusové body hned :D. Ohledně odhalení -A a Red Coat více v celém článku, ale na začátek bych řekla, že jsem spokojená a smířená s -A, ale naštvaná totálně ohledně Red Coat!
Více v celém článku.

SPOILERY!
NEKOPÍROVAT!

Another shoot by Jake Bailey

14. srpna 2015 v 18:29 | MišQa |  Shooty - 2015
Jsem líná na hledání pořadovového čísla, protože toto už je několikátý shoot od Jakea, fotografa, který Sel často fotí. Navíc se už chci vrhnoiut na psaní PLL recapu, k tomu jsem na našem mini notebooku na cesty, tykže nabíhání není nejrychlejší :D. Tento shoot je opět krásný, Jake umí nádherně fotit a lepší modelku než Sel si vybrat nemohl <3.
Tyto fotky nafotil během jedné akce rádia iHeart.
L54r7bot Zpcfxtmx 9tai0sut Yi2xj3id 6s4vexh3

Pretty Little Liars - Game Over, Charles - songs

14. srpna 2015 v 10:44 | MišQa |  Pretty Little Liars - songy

How Does It Feel - MS MR
Scéna: Holky mluví o tom, jak najít Alison. Narazí na Monu.
Hodnocení: Ujde.
K poslechu zde.

Informace:
Tento playlist je k 10. dílu 6. série seriálu Pretty Little Liars. Zároveň byl tento díl i velkým finále a naposled jsme holky viděli jako středoškolačky. V 11. díle bude velký časový skok a holky už budou po vysoké.

Instagram & osobky & tweety - 11.-12.8.

13. srpna 2015 v 19:06 | MišQa |  selena PERSONAL
Selenina písnička "Good For You" se objevila i u našich cz YouTuberek, které sleduji :). Gabča (Gabrielle Hecl) si jí pouštěla na Snapchatu, Makyna 016 ji měla jako podklad ve svém videu a Anet (TheTeenGirlLooks) se zmínila, že je tojejí oblíbená písnička.
xx
V těchto dnech má premiéru dokument Unity a Sel ohledně něho napsala dva tweety.

Link ke všemu ohledně Unity - unitythemovement.com. Tohle by mělo zapůsobit. <3

Jsem součástí sdílením těchto krásných, srdce lámajících, pravdivě působivých silné ženy. PROSÍM podporujte nás a zkouknite to! :)
xx
OSTATNÍ OSOBKY
Sel včera fotila shoot pro Wonderland Magazine! (1.fotka) Už se na ten shoot těším :). Další tři fotky jsou z oslavy Seleniny kamarádky a poslední si zase David Deluise zavzpomínal na WOWP :).
X1eybmbi 79zks9bm 6f1c2b7v Icjebu7z Bjidzf3oX1eybmbi79zks9bm6f1c2b7vIcjebu7zBjidzf3o
xx
Instagram Seleny

Sel oslavovala narozeniny své kamarádky :).
Jsem šťastná, že se @courtneyjbarry narodila. To je vše :).

nálada

Unity - trailer

13. srpna 2015 v 18:44 | MišQa |  Unity
Objevil se konečně trailer k dokumentu "Unity", kde bude mluvit i Selena. Selenu bohužel v traileru nevidíme, ale i tak je ukázka zajímavě udělaná :).

6x11 - Of Late I Think Of Rosewood - promo

12. srpna 2015 v 19:59 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Ano, měla bych dodělat články a oběhnout affs a moc se omlouvám, že to neudělám, ale právě jsem prožila kvůli PLL infarkt, ale o tom více v sobotu, lásky :D. A když jsem viděla promo na 6x11, tak mě to taky dostalo!
A vážně se omlouvám, že teď moc neobíhám, snažím se co nejvíc být s kamarády a když nemůžu, tak si s nimi píšu a nebo volám a ono se to nezdá, ale když se ráno vzudíte v 10, do 12 ještě jste polomtrví a odpoledne jste s kamarády, tak pak večer spíš chci si pustit film a tak :). Se školou se vše vrátí do starých kolejí a budu normálně obíhat, ale teď mě omluvte, zvláště teď, kdy probírám se svýma nejbližšíma kaamrádkama PLL :D.
JESTLI JSTE NEVIDĚLI FINÁLE, PROMO SI NEPOUŠTĚJTE, JE TAM VELKÝ SPOILER!

9.8.Odchod z restaurace

11. srpna 2015 v 19:35 | MišQa |  Paparazzi - 2015
Včera Sel byla viděna, jak odchází z jedné restaurace. I takhle obyčejný outfit jí moc slušel :3.
Lq7rbxcc Yojt6dq2 R8bahpcx Ro0vrleu Ely668yw Emz0pcfy

Pantene - shoot & video

11. srpna 2015 v 19:20 | MišQa |  selena news
Opět se objevila jedna fotka k Pantene a jedna nová podoba reklamy :).
Zapojte se!