Říjen 2015

Diary Week #9:13 Reasons Why

31. října 2015 v 9:56 | MišQa |  Diary
Tento víkend byl ohledně novinek u Sel klidnější :). Byla oznámena různá data akcí, kde Sel vystoupí a to budou například AMA's, další Jingle Bells koncerty, NRJ Awards, Billboard akce a tak dále. Dál se objevily i nové fotky z Pantene a iHeart shootů. Dále Sel na INstagramu překonala hranici 48 milionů followerů - blížíme se k 50 milionům! Bohužel v pondělí večer přišla smutná zpráva - Selenin fotograf, kosmetik a kamarád Jake Bailey pravděpodobně spáchal sebevraždu! I tak ale se Sel objevila na InStyle Awards, i když poté napsala, že to pro ní bylo velmi těžké. Největší informací týdne bylo rozhodně prolomení mlčení o "13 Reasons Why" - místo filmu z toho nakonec bude sriál se 13 epizodami, Sel stále zůstává hlavní role a zároveň bude výkonnou producentkou spolu se svojí maminkou!

A co se dělo u mě?
Prvně to nudnější :D. Dočetla jsem knihu "Vlk samotář" - doopravdy doporučuju, Jodi píše strašně poutavě. Začala jsem číst "Marťana", film šel zrovna do kin, ale o tom více, až to dočtu :).
Řekla jsem si, že by bylo na čase konečně dokoukat na ty filmy, které jsem si tak v červnu postahovala řekla si, že na ně kouknu o prázkách - velký kulový :D. Ale strašně mě chytly "Hunger Games" :3.
Minulou sobotu jsem celé odpoledne byla na prodloužné. No musím říct, že to dalo celkem zabrat, nožičky umíraly :'( :D. Ale byla to zábava, máme zážitek :D. Tancovala jsem celou dobu, na žádný tanec jsem neseděla (nemohla jsem si ani odpočinout, 7minutová přestávka nepomohla :D), měla jsem i hodně náhrdelníků (z jednoho jsem pak měla vyrážku na krku), tančeníky vtipný a ukecaný, takže super :3.
Tento týden byll ve škole kratší, ale doopravdy jsem si ho užila, hlavně s Verunkou a Eliškou, my tři máme hlášky jak Brno :D. Vážně tyhle dvě a Katka, to jsme my :3. Náš fyzikář jednoho našeho spolužáka nazval partyzánem, což bylo ještě vtipnější, protože my si jako celá třída "říkáme" partyzáni a máme tak pojmenovaný i chat na FB :D.
S Veru, Eli, Katkou a Míšou jsme naplánovaly Mimivelka seanci a chystáme se do kina na "Fakjů, pane učiteli 2", máme už i lístky :).
Ve středu jsem uklízela a mám z toho fakt dobrý pocit :D. Ve čtvrtek přišla Katuška a zase jsme jely :DD. No my dvě když jsme spolu, tak je to nejvíc :D. V pátek, tedy včera, jsme se večer sešly na žranici já, Katka, Káťa a Šárka do místního bistra a nadlábly jsme se :3.

Song týdne:

Právě čtu:


Viděla jsem:
Filmy jsou seřazeny, jak se mi přibližně líbily nejvíce.

Průběžně sleduju:

Update: Videa #10

30. října 2015 v 20:12 | MišQa |  selena news
Dnes se objevily jen osobky, ale ty si nechám, až jich bude víc a přináším vám opět update videí :).

V prvním videu Sel odpovídá na otázky od fanoušků, které jsou jak jinak mířené hlavně na album :). Většinu už Sel vlastně řekla v rozhovorech, ale nově jsem se dozvěděla, že "Good For You" neměl být prvním singlem :D.

Krátké video z Adidasu.

Toto je rozhovor z rádia. Upřímně, klidně bych vám psala, co tam Sel říká, protože to poslouchám a tím si cvičím angličtinu, ale Sel tam prakticky ani neříká nic nového, pořád to jsou nějaké okecávačky o albu a tak znáte to :D.

Tady opět Sel mluví o albu "Revival" a o tom, že to je pro ní její nejlepší album a že píše písně tak, aby fanoušci cítili, že se to týká i jich.

Toto je opět ze zákulisí "The Voice". Sel je tam chvilkami od 0:38 do 1:00 :)

Mlčení o "13 Reasons Why" prolomeno!

29. října 2015 v 19:23 | MišQa |  13 Reasons Why
Už tak dva až tři roky se objeví nějaká mini informace o "13 Reasons Why", kde má hrát Selena. Ale konečně už o tom víme více! Nakonec to nebude celovečerní film (což je mi celkem líto :/), jak se plánovalo, ale seriál s 13 epizodami! Seriál bude podle stejnojmenné knihy a scénář k seriálu napsal Brian Yorkey. Selena nejen že bude mít hlavní roli, ale bude i jako výkonná producentka, stejně jako její maminka!
A abychom si připomněli příběh: Selena bude hrát středoškolačku Hannah Baker, která spácha sebevraždu. Jeden kluk Clay (kdo ho bude hrát se zatím neví) poté obdrží krabici kazet Hanny, do které byl zamilován. Hannah na těchto kazetách popisuje, kdo jí dovedl k tomu, aby spáchala sebevraždu a 13 důvodů, proč to vlastně udělala.
Strašně se na to těším, nemůžu se dočkat!

Little news about Selena #54

28. října 2015 v 20:03 | MišQa |  selena news
Nějaké velké novinky se neobjevují, tak ty menší shrnu do jednoho článku opět :).
xx
Zemřel Jake Bailey, který často spolupracoval a fotil Selenu, máme od něj hodně jejích shootů. Proto Sel teď moc nepřispívá. Zemřel 23.10. na otravu oxidem uhelnatým, pravděpodobně sebevraždou. Rest In Peace :/.
xx
Objevily se dvě HQ fotky ze shootu pro Billboard. Jsou doopravdy krásné!♥
xx
Dále se objevilo pár fotek ze shootu, který Sel fotila na jednom iHeart festivalu v létě :).
xx
Selena bude 11.12. oceněna cenou "Topper Award" na "Billboard's Women In Music 2015". Gratuluju! :3
xx
Tato fotka Seleny a jejího synovce má za krátký čas přes dva miliony lajků na Instagramu!!!
xx
Selena na Instagrmu

Dylan

Bylo to celkem těžké jít dnes večer ven (kvůli smrti Jakea Baileyho), ale udělala bych cokoli pro @kystyle - zaslouží si cenu večera na #InStyleAwards, díky ní se cítíme vždy krásné

Update: Videa #9

28. října 2015 v 18:45 | MišQa |  selena news
Toto video je z "The Voice". Gwen tam říká, proč si jako mentora vybrala právě Sel (strašně hezky o ní mluví :)). Pak tam mluví i Sel o své úloze v "The Voice", že je to pro ní něco úplně nového. Mluví i o svém zpěvu - že každý rok je to trochu jiné, což můžu potvrdit, Sel doopravdy na svém zpěvu zapracovala a jde jí to úžasně :3.

Opět další video je z "The Voice" a je ze zákulisí a najdete tam hodně záběrů :).

V tomto videu Sel mluví o slávě a jak v tom prakticky vyrůstala.

V tomto videu Sel mluví hlavně o své víře a autorech, kteří o ní zpívají a práci na HT2.

26.10.In Style Awards & 23.10. Halloween Horror Nights

27. října 2015 v 19:47 | MišQa |  Akce - 2015
Než se začnu věnovat hlavní akci tohoto článku, přidávám dvě fotky z pátku, kdy Selena byla opět na jedné halloween akci :).
F7iohjno Do4n7lrn

A teď k hlavní akci tohoto článku. Jak jsem vás dříve informovala, Selena se včera zúčastnila InStyle Awards. K jejímu outfitu - když jsem se na ty fotky podívala poprvý, tak jsem si myslela, že ta sukně je plína :DD. Ale jsem ráda, že Sel měla šaty a ne kostýmek :). Na akci byla třeba i Dakota Johnson (známá hlavně z "50 odstínů šedi"), se kterou má Sel hodně fotek. Dál má Sel fotky například s Kate Hudson, Kim Kardashian a dalšími.
Fuoe1pc6 X0wc4nuc Ora90tfm Dagayeg6 Ef525swa Baxpfo92 Zfl9rz5b Bnta69pa Uiuiheyx 8rl0vzdw Xqtrrxco 72raajn9 Ngmqyt7t Zk0egfh5 Pfrmovan Yvnict28 G0igjytk De76duqa Flmladyk Chlxdbtv Vfbctzyc Bzzpc4ne P7ij7aqf Elnqmkqg Gutudmvf Pcioxjpv Ozxjwtga 2f1golyy N4c9fcsc Lnvt22dy Em7d3t3z 4cd0gb8f 26mmxhiy Mmjwmbmy Dmpycqlf Jimzoimd Zmid2czq Xwg9tafy Rkccdgec 9b8eveb1 Qxqntvoe Npyoahit Wpygncc3 Wdeol4ep 8h7dz5mn Txenxzfc Haj3ijbx Ihyyyxuz Vyazr4fv


Revival - songbook scans

27. října 2015 v 19:25 | MišQa |  Šesté album
Obejvily se scany songbooku k 6.albu, který je u CD. Já už se tak těším, až to budu držet v ruce :).
Wthq9s6y Dqkr5lt4 Bl73wzfq 7eorfvnd Ll9msrnl Jqgmowe3 Qqtgismf Yr87zbq7 Fbhl5njn Mkme1wvc

Instagram & osobky - 19.-25.10.

26. října 2015 v 19:14 | MišQa |  selena PERSONAL
Posdlední dobou se moc novinek neobjevuje, z čehož já mám upřímně radost :D.
xx
Anitta Ball (YouTuberka) měla v pozadí Snapu puštěnou "Same Old Love".
xx
Selena překonala hranici 48 milionů followerů na Instagramu, už se blížíme k 50 milionům! :O
xx
Ostatní osobky

A mám tady osobky od přátel a rodiny :). První přidala Seleny sestřenka Priscilla, která přijela za Selenou do LA na návštěvu se svým malým synem. Druháje od Seleniny kamarádky, následuje fotka z natáčení klipu k "Same Old Love" a po ní fotka z rozhovoru. Poslední je rare fotka Sel s Priscillou a jejím synkem :).
8ujzgujz Xpqv8zss Shttk2jn Tlud6pqw Mj9j4cbu
xx
Instagram Seleny

iPhone game strong #REVIVAL

REVIVAL

Jak víme, Selenina sestřenice Priscilla má miminko a Selena s ním přidala fotku :3.
Můj kmotřenec se na mě přijel podívat do LA :)

Fast news about Selena #12

25. října 2015 v 20:44 | MišQa |  selena news
Jsem tak ráda, že Selena teď neměla moc novinek O:). Nevím, jak bych to stíhala - zítra píšeme čtvrtletku z matiky, seděla jsem nad tím dlouho a houby chápu :D. Útěchou mi je, že většina třídy je na tom stejně :D. Opět tu většinu novinek shrnu do tohoto článku :).
xx
Zítra, 26.10., se Selena zúčastní InStyle Awards. A 7.11. by měla vystoupit na NRJ Hit Music Only Awards! A za necelý měsíc,22.11., jí čeká vystoupení na AMA's!
xx
Selena a Zayn Malik (já hlasovala oro Dylana O'Briena, ten bohužel skončil druhý :'() byli "korunováni" jako král a královna MTV Homecoming.
xx
Klipy "The Heart Wants What It Wants" a "Good For You" byly nominovány do Vevo Awards. Bohužel my nemůžeme hlasovat :'(. Njn, bydlíme v Narnii nebo co.
xx
Tři nové fotky pro iHeart Radio :3. Shoot je takový jednoduchý a to ho děá doopravdy nádherným♥.
Pqkoezbx Efnwkcms 5vvmavpx
xx
Nová promo fotka pro Pantene :3.


PLL 6B - promo #2

24. října 2015 v 9:27 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Zatímco se tady připravuju na prodlouženou, tak jsem narazila no nové promo k 6B sérii! A páni! Ani nevíte, jak neskutečně moc se těším! Akorát se mi moc nelíbí to, že Hanna už není s Calebem :'(. Spencer a Caleb spou vytvoří nějakou pátrací dvojku. Vrátí se nám i Melllisa a bohužel i Sara Harvey (OMG, jak já tu holku nenávidím!). Ezra je nějakej drsňák a vyhodí holky ze svého bytu. Jedním slovem - WOW!

Prodloužená nás čeká!

23. října 2015 v 19:40 | MišQa |  Diary
Myslela jsem si, že nějaký článek o Sel nebo tak ještě napíšu, ale nějak se mi nechce a zase nestíhám O:) :D. U mě typické. Tím bych se vám chtěla omluvit, Pravděpodobně nebude ani Dairy Week, ale mohla bych vám napsat něco o prodloužené a hodit fotky :). Držte palce, pá :*.

14.10. Jimmy Fallon & 18.10. Watch What Happens

22. října 2015 v 20:06 | MišQa |  Akce - 2015
Jak jsem včera slíbila, tak dneska tu mám dvě show, ve kterých se Selena objevila :).

14.října Selena navštívila show Jimmyho Fallona :). Vypadala nádherně a navíc u této show se vždycky pobavím :D. nejvíc mě dostalo, jak natáčela na Dubsmash :D.Navíc Sel vystupovala se svou nejnovější písni "Same Old Love", se kterou opět předvedla úžasné číslo :).
Jinak Sel mluvila o turné, její víře v duchy, přičemž Sel v tu chvíli vytáhla mobil a ukázala svou aplikaci na duchy
Ieotfgcz Exakzjiy 2744bxnm Bsvnjhvk Brzkwhsg G0nffz0h Mrbi545k Cfxqckcj Jgwgvpse 7ufzguoo N9mmtvib Ijo7cfil Fq0dpqvx Pzmfm57m 0bsguy7b Jihvkw31 2kvjrzsn Adm4s3qz 4mhtd7eq Qnwko6md Fcyyqkds Cxaz5zg9 Ze1w3lwx Qxpzlzei

V neděli Selena navštívila show "Watch What Happens". Je vidět, že se hodně bavila. Navíc jí to opět sluší :).
8gqyy25t Orodtsqy R7m4b1g4 Im22xvgf Hl5q5v4o Mjpvz6yo Tiio6lpg Ghvsbqsb Glkifn2r Pbar85ln Jqhx6ekg Hb9r277h G07kdy0y K8oo8j0t Dhbtc88t Aiuze2sa Czaddzu2 Traug3i4 W1dnlhr0 G6bvh8lh Dc3dodgx

Refinery29 #2 & Revival #4 & IWYTK

21. října 2015 v 18:49 | MišQa |  Shooty - 2015
Promiňte, že jsem tu nebyla, ale tento týden toho zase bylo strašně hodně :/.
Přidávám update shootů, zítra update show :).

Refinery29
4uxhm8bo Opae7zlg 2dqy43db Rb6i3lws C66o0spi Hnvorwbo Noylakzd 5qgrj4sk La3tdrjb Bijcqtzj Pinrnk8w Aq42sj8w

Revival
V6mrpa53 Bkw2mzor 7djdjj6g J7n22ysw
I Want You To Know


Strong - Justin Bieber feat. Selena Gomez

18. října 2015 v 19:29 | MišQa |  selena news
Upřímně, když na mě na itemvn vyskočilo toto, tak jsem si řekla: "To bude nějakej fejk beztak." A pakkdyž jsem to poslouchala, tak jenom TO NENÍ FEJK! Je to tak, Selena a Justin spolu nazpívali písničku :3 ♥. Je to pro mě velkým překvapením, něco takového bych nečekala :). Je pěkná :3.

Fast news about Selena #11

18. října 2015 v 19:21 | MišQa |  selena news
Opět některé novinky shrnu takhel do jednoho článku, další článek bude o něčem, co mě doopravdy překvapilo! :D
xx
Sel byla včera na nějaké akci s kostýmama, něco jako pre-Halloween :D.
Zouvi0y8 Vztuhb9e H6lp0jwm Dv9ezieh Mrxy94lr Tnwxaauh
xx
Osobky ze včera. První je od Seleny. Následují tweety od Ariany Grande a Kelly Clarkson, které chválí Selenino nové album. Sel také retweetla jeden tweet od Ariany. A poslední fotka je starší - ještě z natáčení klipu k singlu "A Year Without Rain".
Zk3ftlwa Ajhjeyyk Ijqgaazl Fqjdfqiu 4j8ltk8l
xx
Selena pro magazín Elle zveřejnila nějaké fotky svého interiéru v domě. Je fakt krásný :3. Bydlení tam musí být pohádka♥.
Xmb9kyxo Rqrbfuir 3a6phtsm Eyrlew3y Wwgnlnct C1qs4ipb V2x9gx32 M1bwjood Vdettulw Lkh7faul Rv2vw24m O90wcnyp

Diary Week #8: Talkshow &

17. října 2015 v 10:50 | MišQa |  Diary
Co se týká Seleny, její týden byl doopravdy rušný, už jen kvůli propagaci alba Revival, jehož playlist najdete tady :). Na konci minulého týdne navštívila Ellen, kde poprvé veřejně promluvila o své nemoci - lupusu. Hlavně, že to není až moc nic vážného a Selena je v pořádku. Ellen jí opět, jak už je zvykem vždy, když za ní přijde Sel, vystrašila, opět zase dvakrát a to "Taylor Swift" a "Elsou" :D. Vystupovala také na Today Show a to s "Good For You", "Same Old Love", "Come & Get It" a "Me & The Rhythm". Objevilo se opět hodně shootů.

Zatímco mi Eliška pěla ody na novou sérii AHS, já dokončila teprve první a ta byla suprová, celkem takový "happy end" :DD. Konečně začali TVD - bála jsem se, že to bez Eleny bude propadák, ale ono je to ještě lepší, vám povím! STEROLINE <3.
Taneční jsme teď měli výjimečně v neděli. Opět to bylo suprové, tancovala jsem se třema Radkama :D. Byla dámská volenka tak, že kluci se obrátili k nám zádama do kruhu a my měli si někoho najít. Když oni všichni v tom obleku vypadají stejně :DD. Jsem ráda, že jsem poznala Honzu, se kterým jsem tancovala zatím každou lekci :D. Tentokrát jsme s Katkou tancovali vždycky na začátku u sebe a pak jsem se během tance obě od sebe nějak vzdálily :D. Prostě opět super taneční :D.
Veronika si V PONDĚLÍ nešla do školy, s Eliškou jsme umíraly v matice (jsme mimo, totálně :D), s Káťou jsme zažily vtipnou situaci díky Tondovi, mému velmi veselému kamarádovi a zase jsme si posílali snapy s mým "BFF" :DD. Na konverzaci nás teď přeházela, takže sedím s Verunkou H., se kterou děláme snad největší bordel, učitelka se z nás zblázní :D. Ve čtvrtek jsme šli na nějakou Střevotour, no přesně něco pro naší partu Eli, já, Verča, Verča H, Katka, Míša a Sandruš :D. Hodně jsme se nasmály a jako protekci jsme dostali mlíčka, ze kterých pak náš spolužák Honzík seděl na záchodě v jedné hodině tak 20 minut :D. Pátek byl taky velice vtipný. Ráno jsme jeli busem s nějakýma kvočnama, který přes celý bus řvaly kraviny :D. S Eli a Verčou jsme zase jely naše trio :D. Náš třídní chat opět žil. Nejvíc bylo když kámoš napsal: "Musí to ze mě ven." a nahlas "Paní učitelko, můžu jít na záchod?" a pak nás informoval o "situaci" :DD. Odpadla nám hodina, takže jsme šly s Eli a Verčou fotit fotky do parku, to jsme se takyx dost nařehnily :D.

Píseň týdne:

Právě čtu:Viděla jsem:
Tento týden jsem neviděla žádný film.

Průběžně sleduju:

PLL videa: Nová znělka & první minuty z 6B série!

16. října 2015 v 19:12 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Mám tu nějaká nová videa k 6B sérii PLL! :)

Tohle mě přijemně překvapilo - jsou to první čtyři minuty z 6B série. Je to krásný začátek, vidíme, kam se holky dostaly :). Prvně jsem se lekla, že Hanna má už dítě :DD. Ale jako co mi vadí, tak to je ten green screen za Spencer typu Disney Channel! :D Jako, co to je?!

Od 6B bude také nová znělka! Odteď už nebude dělat Shh jenom Aria, ale všechny, budou se střídat. V prvním dílu po pauze Shh bude dělat Emily - no Shay to teda moc neumí :D.

Tahle je ještě zpátky z finále 6A série - je to vystřižená scéna Cece a jednoho policejního strážníka, který jí pomohl k útěku.

12.10. Today Show

15. října 2015 v 19:02 | MišQa |  Akce - 2015
Se zpožděním přidávám fotky a videa z Today Show :). Selena vypadala doopravdy dokonale, jak jinak :). Vystupovala s "Good For You", "Same Old Love", "Come And Get It" a poprvé naživo vystupovala i s "Me & My Rhythm" :). Zazpívala to úžasně, já tam být, tak se rozteču :3 <3.
Wc5qljra Hsvvjzwz Ee1uj0gb Waan9ej9 Zjporjtl Zystql6k Uiwnssfr 8dihca0m Dykj3fxr 8zwqklzj Dxdklr50 Urveadbf Aznm8pmn Pepxnpup 8pv008mi Dxgspnzw 5oexsgw2 W72p0jkv Yvtxmgik Q8yo8gya X6rvrqoo Frbblt9a 3umdnjyr Jy1qrpnp Ngfbwfxe Ws5ikqip Pulqha0v Qcekwpmv Krfvf3jq Nn0yacvg 3f6zv5bd Urfsm0zp Nafxfzbp


Good For You


Same Old Love


Come & Get It / Me # The Rhythm

Adidas NEO - zima 2015 - shoot #3 & Billboard & iHeart Radio & Grazia & Refinery29

14. října 2015 v 18:50 | MišQa |  Shooty - 2015
Opět velký update shootů :). Vím, opět nestíhám, ale tenhle týden byl/je tak narvaný písemkama, a já to teď všechno doháněla na poslední chvíli.

Billboard
Albff8gq Fd4zvqlk Emkl4coj Lbtkkdsi 2ba9o07g Zcv3kkwc Hwtkt26c Er3rc8ag Yq47055c 46egdehf 0liiptbw Zjhgkbkp 6owd4x5y Vtdfetka H2lvtg0w

Adidas NEO - zima 2015

Aay7d6t6 9ic3hpg3 Wmrhosn1 7oqzfina Did6wcgw Ly7uvmyx Qtzyaaac A5wfuxsh Qpijodfs

Grazia
Dm6lrxss Mf3ijga1 Bu685fkr O2vshlha Fkobqveo Gtlwvq37 Wgm1phm6
Refinery29
4fxrwxoi 8xgqbcxt Eea6sx3i Ynk7huut Vxg1shs7 Pncpngxn Qaztdnlf Tx0ilmlm 0ibvbazy Dkjkmgxu R1hu5ki2 Riiytna0 Uajsxjgx 1liuamfa 29stximu Ithzq2kr

iHeart Radio


Snapchat - 13.10.

14. října 2015 v 18:09 | MišQa |  selena PERSONAL
Selena teď byla aktivní na svém Snapchatu, tak vám tu přidávám videa :).


9.10. Ellen Show

12. října 2015 v 19:01 | MišQa |  Akce - 2015
Na začátek se chci omluvit, že jsem nepřidávala :). Bylo toho moc, tenhle týden toho bude moc každý den. Chtěla bych to tady po tom hacknutí dát do kupy, ale prostě na to není čas. Kdybych neměla taneční, tak se na víkend hodím marod a vzala bych to tady z gruntu, ale to maximálně po tanečních - baví mě to a nechci to vynechat :D.
Chtěla jsem dopřidávat nejnovější shooty, ale nemám na to náladu, tak přidám Ellen Show :3.
xx
8.10. Ellen Show
Sel byla minulý týden u Ellen. Jak už bývá zvykem, vždy když je Selena u Ellen, tak ta jí nějak vystraší a tentokrát to nebyla výjimka, rovnou dvakrát na ní Ellen někoho "poslala" :D. Selena úplně vystrašená a Ellen jen poker face.
Selena také vystoupila se "Same Old Love" a zvládla to úžasně. Upřímně jsem se bála, jak to bude vyzpívávat, ty výšky v refrénu, ale je vidět, že během pauzy na sobě doopravdy zapracovala a zpívá snad nejlíp za celou svou kariéru.


Yf9exgmm H0nf9gwo Cqt9qcgv Owqvcwtj Fepuaqsv

Nygupdiz Xvlcqotl N2fpvgsb

Vystoupení:

Selena také poprvé veřejně promluvila o nemoci, která jí postihla - a to je lupus. Prošla si dokonce i před třemi roky chemoterapií! Musí se o sebe více starat, ale i tak se nemoci nezbaví. Hlavní je, že je v pořádku.
Také mluvila o tom, jak po jedné fotce z dovolené začali média řešit její postavu. Sama Sel přiznala, že měla malé plavky, ale že je jí jedno, co se o ní píše, že to prostě radši ignoruje :). A to je dobře, protože Selena má úžasnou postavu, to jen ty malé plavky udělaly trochu povyk. :)
Nejvíc by bylo, když Ellen řekla: "Tak pojďme si popovídat o tvém příteli." Selena: "Já mám přítele?" Ellen: "Já nevím. Máš?" A Selena: "Uuu, kde?" a začala se rozhlížet všude :D. Řekla ale že teď žádného přítele nemá, ale že chodí na rande.


Diary Week #7: Revival & svátek s narozkama

10. října 2015 v 10:04 | MišQa |  Diary
Vítám vás už u 7. Diary Weeku :3.

Na začátku týdne se objevilo šíleně moc fotek z různých shootů! To samé i v průběhu týdne.Jsem za to ráda, všechny shooty od Sel miluju ♥. Singl "Good For You" získal certifikáty v Anglii a Itálii. Bylo také poznámeno, že Selena navštíví Ellen DeGenerous a v prosinci bude vystupovat na vánočních Jingle Ball koncertech :). Američané a Kanaďané se mouhou radovat, protože v pondělí byl zveřejněn seznam dat Selenina tour Revival pro USA a Kanadu. Další data se ještě dopřidají :).
Největší událostí ale bylo včerejší vydání nového alba Revival! Já písničky bohužel ještě neslyšela, ale vám jsem je sem už dala. Chci si je pustit, až budu mít originální CD, hezky si lehnu do postýlky a budu poslouchat :3.
SNažím se tu část o mě co nejvíce zkracovat, ale ono to někdy nejde :D.
Já opět byla minulou sobotu na tanečních. Tentokrát jsem se moc netěšila, minule jsem byla strašně uřícená :D. Ale s kámoškama jsme si to zase užily! Celou dobu jsme tancovaly s Katkou blízko sebe :). Učili jsme se nově polku, při které Katka s Vojtou skákala jak opička na pérku :DD. A potom jsme se učili chachu - fuj fuj! :D Nikomu to nešlo :D. My s Tondou jsme to mastily snad nejvíc a jen jsme se smály :D. S Katkou jsme nafotily i hodně crazy selfíček :D.
Totálně jsem se zbláznila do písniček z Glee a plánuju si z každé sezony vypálit CD :3. Ne se všema písničkama samozřejmě, ale jen s těma nej nej nej! jednu máte na ochutnávku v písničce týdne :).
V pondělí se u nás na škole hrál florbalový zápas, tak jsme s Verunkou podporovaly ("Ty vogo, já na ně hodím ten můj mrkvový salát!" :D Podpora jak něco :D). Elinka taky slavila svátek, takže jsme jí samozřejmě s Verunkou darovaly něco, aby to hubnutí (které nepotřebuje :D) měla složitější :D. Odpoledne jsem si jela vybírat šaty na věneček :).
V úterý jsme zase s kámošem zkoumali učitelův knír, Verča K po mě střílela gumičkou, probírala jsem s Katkou naše tajemství (kterých teda je :D). Opět konec článku odfláknu, chvátám :D. Ve čtvrtek Katka slavila svoje 16. narozky, o přestávce jsme jí zpívali a zapálili jí i svíčku ("Podpálíme školu!") - jako na hrob ty jo :D. Po lavicích jsme si zase s Eli a Katkou čárali "Vedle sedí uličník!", "Uličník má narozky" a pak to posílaly na snap, hlavně dvou dotyčným chlapcům :DDD.

Píseň týdne:

Právě čtu:

Viděla jsem:
Tento týden jsem neviděla žádný film.

Průběžně sleduju:

Revival - playlist

9. října 2015 v 10:04 | MišQa |  Šesté album

Mám tady pro vás všechny písničky z alba Revival v super kvalitě, opět z mé oblíbené stránky itemvn :3! Já mám silnou vůli a písničky si poslechnu až tak za dva a půl měsíce. Proč? Protože mám akovou tradici s albama Sel, že si z nového poslechnu jen písničky, ke kterým je klip (Good For You, Same Old Love) nebo které jsou vydány dříve (Me & The Rhythm, Revival) a zbytek až na albu, které si hezky dám do rádia :D. Jo, bude to složité vydržet, ale já to dám! :D


Instagram & osobky - 1.-8.10.

8. října 2015 v 19:29 | MišQa |  selena PERSONAL
Ve světových trendech je #WeAreHereForYouSelena.
xx
Selena přesáhla hranice 46 milionů followerů na Instagramu :).
xx
Bella Thorne na svém Snapchatu zpívala s rádiem "Good For You". A TheTeenGirlLooks koukala na svá stará videa, kde v pozadí hraje "Come & Get It" :).
xx
Instagram Seleny


Byly vydány ukázky ke každé písničce z alba Revival - zítra článek :).
Nemohla jsem se dočkat, až s vámi toto budu sdílet. Tady jsou klipy ke každé písničce z REVIVAL. tady

Selena nafotila i nový shoot, ten taky přidám, ale až v neděli :).
@billboard děkuju :)

2 dny do Revival... Oficiálně nervozní/odhalená

Fotka mě ve stejném věku, kolik je dneska Instagramu, hezké páté narozeniny @instagram! Děkuju za to, co děláš

ještě 6 dní

Adidas NEO - zima 2015 - shoot #2 & HT2 Portraits & Revival #3 & Aris Jerome (2014) & Wonderland #3 & Same Old Love #3

7. října 2015 v 19:02 | MišQa |  Shooty - 2015
Opět se objevilo více fotek z rlzných shootů, takže je dávám opět do jednoho článku :). Všechny jsou doopravdy nádherné <3. Adidas opět nezklamal <3.

Adidas NEO - zima 2015
Wx9szu9i Qlfvmbv8 N1h41rej Bs5bgapm 5ksgqloc Qttioeyw

Portréty - Hotel Transylvania 2
O7s6kxwz Tx3kdtfy 6pbusx0e Cu7mebhn Jt5tcu3q Wuepaw8k Umkyurfv A4owrp2f Boyln3te C3hkcyzsRevival
Mklyo34d

Aris Jerome (2014)
Ntee5gkl

Wonderland
Yvqzai6v Hnbuf45h I012dm6b M1l0xqri Qqqlm5ev Hfgj0c9k Erw6znvu

Same Old Love
Dsryb7ux 7qgi38zq Qjtsgrak Asu87eim


Update: Videa #8

7. října 2015 v 18:38 | MišQa |  selena news
V tomto videu Selena mlví o svému turné příští rok a že by chtěla vystupovat s Nicki MInaj :3.

Sel opět mluví o Mavis, nejradši na ní má její sebevědomí. Kdyby byla Mavis skutečná, její oblíbená písnička od Sel by pravděpodobně byla "Me & The Rhythm" nebo "Rise" :).
Představovala si, jaké by to bylo, kdyby měla hotel. Byl by laděn spíše do tmavých barev a jeho tématem by byla láska :).
Nejvíce pro ní na jejím novém albu znamená "Kill 'Em With Kindness"

Na začátku Sel přemýšlí, koho by pozvala na párty "strašidel" :D. Byl by to například Marilyn Manson (Drákula).
Hrála hru "Truth Or Dare" - předváděla pohyby 'mumie' z filmu, plánovala si svou svatbu, dělala si crazy selfie atd :).

Same Old Love - video na YouTube

7. října 2015 v 18:23 | MišQa |  Šesté album
Konečně bylo publikováno video k "Same Old love" i na YouTube VEVO a to před pár minutami! :3. Sice už jsem klip přidávala, ale můžete se na něj podívat znovu :).

Data pro USA a Kanadu

6. října 2015 v 18:21 | MišQa |  Revival Tour - info
Objevily se již data pro turné Revival, které Sel začne příští rok! No teda, ta toho bude mít celkem dost :)! Bohužel data jsou zatím jen pro USA a Kanadu, ale data pro Evropu se prý objeví později - tak doufám, že co nejdřív! :3
Selena: "Jsem připravená vrátit se zpátky na cestu s uvidět mé fanoušky osobně! Toto album označuje novou a velmi důležitou kapitolu v mém životě. Nemůžu se dočkat, až budu na podiu a vystupovat s novým materiálem."
Jako bonus ještě přikládám fotku, která bude na zadní straně Deluxe verze alba Revival :). Již v pátek, lidičky! :3 Já ho sice dostanu až na Vánoce, ale i tak :).

Little news about Selena #53

6. října 2015 v 18:10 | MišQa |  selena news
Selena se 3. prosince zúčastní jednoho Jingle Ball koncertu :3! Bude na něm vystupovat a mimo ní tam bude třeba i Demi, tak doufám v nějakou jejich společnou fotku :). Dále tam bude Nick Jonas, Calvin Harris nebo Shawn Mendes :).
xx
Singl "Good For You" získal zlatý certifikát v Itálii, kde se ho prodalo přes 25 000 kopií! A v Anglii obdržel stříbrný certifikát za 200 000 prodaných kopií :).
xx
Selena tento pátek, 9.10., bude u Ellen DeGenerous a bude zpívat "Same Old Love!
xx
Objevila se ukázka se Sel z The Voice, kde je jako poradkyně Gwen Stefani :).

Shooty: Elle, Flare #2, Good For You (HQ), New York Times, Adidas NEO, MATR & Revival!

4. října 2015 v 19:37 | MišQa |  Shooty - 2015
A teď tu mám velký update shootů za posledních pár dnů :). Všechny jsou krásné, ani nevím, jaký se mi líbí nejvíce. Nejspíše ale ten od Flare :).

Flare #2
Rgrp2la5 8tbdpucr Qezumn0s 2nh7vdyl Iyi5mb84 22xeppds

Adidas NEO - zima 2015
Eioras8s Fqorptfs R3entaa9

New York Times
Uia0f6ts Rmr9qxnf Pzt1kwxv Zxrukttg H0ilqr3r T20ca99i 60pypakz Dydif9kl J2qrvrwq Hh4p1yvu Bvzauxa3 Tng7kzbk Jaqaolpc Wdfckswv A8mn1o3o Fdctctb8 M6e27in3 Yaqorhtf Lpgznmct

Elle
Dx6dvcqo Xyt45qrf 806wu7ap

Wonderland
Pz2ssnnr Lscygswo Yohsa0w7 My4iy0ph

Good For You (HQ)
Dfwt9q18 Hgzen2fr E32bqs0p

Me & The Rhythm
Oglesp4i
Revival
Xyv2x1cn Id5d5zzf Nuoac7ei
Zapojte se!