Únor 2016

When something ends, something new begins...

23. února 2016 v 19:15 | MišQa |  Blog
*Pusťte si tohle a čtěte :').*
A je to tady. Po téměř pěti letech píšu tenhle článek se slzami v očích. A konečně jsem se k tomu odhodlala (přemýšlím o tom už dlouho). Víte, je to doopravdy těžké. S blogem jsem prošla velkou část základky a i začátek střední. Když porovnám starou Míšu a mě teď, jsme úplně odlišné osoby. A to je nejspíš jeden z důvodů, proč tenhle blog končí. Dovolím si takové menší shrnutí a porovnání.
Vrátíme se do roku 2011, dne 18. května. Ta stará 12ti-letá Míša dělala, že je nemocná (ano, doopravdy jsem simulovala, vzpomínám si na to doteď :D). Válela se v posteli, pařila na počítači hry, koukala na Hannu Montanu na YouTube. A okolo poledne si řekla: "Hele a co takhle si založit ten blog? Teď to tak letí." A 18.5. ve 12:24 jsem přidala první článek, který byl doopravdy primitivní - jenom fotky Miley :D. Ale byl to začátek velké éry.

Blog mě doopravdy chytl, prošel několika změnami tématu, až jsem se nakonec na dva roky ustálila u Seleny. Selena byla, je a bude moje absolutně nejoblíbenější osobnost. I když teď o ní vůbec nesleduji novinky každý den, tak se vždy ráda podívám, co je u ní nového. Za těch několik let mi doopravdy přirostla k srdci. To samé seriál Pretty Little Liars, jedna z mých největších srdcovek ohledně seriálů.
Díky PLL se vlastně i tenhle blog proslavil - díky mým teoriím a recapům. Bývaly dny, kdy jsem tu měla i okolo 200 lidí, což je neskutečně moc. Za celou dobu téhle aktivní existence blogu blog navštívilo přes 66 000 lidí, to je taky strašně velké číslo a moc vám za to děkuju :3.
A když jsem tak narychlo (ano, opravdu mi ta slohovka přijde "narychlo", protože bych se mohla rozkecávat dál) shrnula blog, dovolila bych si "pár řádků" napsat i o mě, Míši neboli MišQa, jak jste mě znali.
Doopravdy jsem se hodně změnila. Míša v letech 2011 a 2012 byla strašně stydlivá. Bála jsem se prosadit svůj vlastní názor. Bála jsem se mluvit. Byla jsem takový celkem upjatec. Mimo své kamarády ve třídě a v zušce jsem se stěží bavila s někým jiným. Byla jsem introvert, strašně velký introvert. Potom jsem v osmičce (2012/2013) poznala Katku K, jednu z mých nynějších nejlepších kamarádek, která mi pomohla se více otevřít světu a zážitkům. Rozhodně to byla moje cesta k mé nové osobnosti, jíž jsem teď. A pak přišla střední, jedno velké bum v mém životě. Nejen že jsem měla ve třídě Katku, ale začala jsem do ní chodit s dalšíma úžasnýma lidma. V té době jsem je ale ještě neznala. To až díky horám v roce 2015 jsem je poznala - Verču H, Sandrušku, ale hlavně Verunku K, která za mou "proměnu" taky může :3. Díky ní jsem se seznámila s Elinkou, se kterou se zasměju i v těch nejčernějších dnech 17.5.2015 vznikla Mimivelka (MÍša, MÍša, VErča, ELiška, KAtka), kdy se k nám přidala další naše spolužačka Míša, ze které se stala moje parťačka na život a na smrt :3. A od června, od jednoho festivalu, se vytvořila naše velká parta, kdy jsme se konečně začali více bavit s klukama od nás - od toho dne spolu pořádáme různý "akce" a když je nějaký ples nebo zábava, tak trávíme čas vždycky takhle naše parta. A dá se říct, že od toho června jsem se nejvíce rozjela. Jsem teď strašně ukecaná, nemám problém začít s kýmkoli konverzaci, prostě úplně jiná. Poznala jsem spoustu nových lidí, mám úžasné kamarády i mezi klukama a tak dále. Doopravdy jsem za moje přátele vděčná, mám je šíleně moc ráda ♥.
To je možná jeden z důvodů, proč už nemůžu dál pokračovat s blogem. Tenhle blog poctivě vedla "Míša z minulosti". "Aktuální" Míša si radši jde večer volat na Skype s kámošem, psát si na Messengru a plánovat další akci, číst si, koukat se na seriály, než aby si sedla za kompl a psala blog. A o víkendech a tak nemluvě, to jsem většinou někde "na vandru" :D.
A proto tento blog končí - v tomto blogu je poslední kus staré Míši. A stará Míša ve mě pomalu "umírá". Proto ten název: "When something ends, something new begins..."
Ale i tak mě ten konec mrzí. Poznala jsem tu spoustu úžasných lidí, nikdy na vás nezapomenu <3. Děkuju návštevníkům, kteří tento blog pravidelně navštěvovali. Bylo krásné vidět, jak vás zajímá. Blog je takové moje dítko, na které nikdy nezapomenu, stejně jako na vás. Byli jste úžasní čtenáři a kamarádi.
VŠICHNI MI BUDETE CHYBĚT, ale nedá se nic dělat, MišQa odchází z blogerského světa (možná se ze mě stane jednou vlogerka, hehe, máme dost vlogů se třídou :D).
Mějte se všichni moc krásně, žijte si život podůle svých představ a nenechejte nikoho, NIKOHO, aby vám do toho svými kecy zasahoval.

Mějte krásný život ♥♥♥.

Goodbye, my loves, I love you <3.

- MišQa


6x14 - New Guys, New Lies - recap & teorie

6. února 2016 v 20:59 | MišQa |  Pretty Little Liars - recap & teorie
S06E14: New Guys, New Lies
Konečně jsem zpátky s recapem a teoriemi. A to se divím, protože mám za sebou velkou párty v podobě maturitního plesu oktávy (divné, že za dva roky tam takhle budeme "maturovat ve stylu" my :OO). Ale jsem tu a musím říct, že z tohoto dílu PLL jsem doopravdy nadšená a můžu oficiálně prohlásit, že PLL se vrací do hry. Ale doufám, že Marlene nám nelhala a doopravdy nás nečeká dalších šest sérií a sedmá série bude konečná. Jo, protahování by podle mě seriálu akorát uškodilo :). tedy si scénáristi našlápli dobře, ale teď záleží, jak to bude dál :D.

6x15 - Do Not Disturb - promo

4. února 2016 v 22:07 | MišQa |  Pretty Little Liars - videa
Právě jsem dokoukala aktuální epizodu a jsem tu s promem na další, která podle mě vypadá hdoně zajímavě. Opět bude spolupráce týmu Sparia <3 :D. Konečně zase uvidíme Alison a to dokonce ve scéně se Sarou Harvey! I Monu opět v této epizodě uvidíme :).

Omluva, strašně moc velká!

2. února 2016 v 19:07 | MišQa |  Blog
A já si říkala, jak bych to zase mohla naplno s PLL rozjet tenhle blog :D. A ono houby. Ale teď už jsem si spoustu věcí ve svém životě utřídila a musím říct, že jsem teď doopravdy celkem šťastná - celkově za celý druhák jsem strašně happy :3. Doopravdy si nemůžu stěžovat. V mém životě jsou doopravdy úžasní lidé <3.
A teď když už jakž takž všechno mám pořešené, začala jsem zase pravidelně cvičit (chci zpátky svoje hubený nohy, který mi přes prosinec trochu nakynuly :D), chci se zase naplno vrnout do PLL recapů a teorií. Dodělávat recapy nebudu, ani informačky o dílech, ale od zítra a nového dílu už to pojedu :3.
A VELKÉ OMLUVY, MOJE MILOVANÉ AFFS! ZA LEDEN JSEM SNAD U VÁS NECHALA STĚŽÍ JEDEN KOMENTÁŘ, ALE NA VAŠE BLOGY JSEM CHODILA, JEN NESTÍHÁM KOMENTOVAT. ODTEĎ SE POLEPŠÍM, FAKT!
A na závěr jedna taková melodie, která pro mě doopravdy jako by křičela "Nový začátek!" :3 <3
Zapojte se!